Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Cicha

Praca nie jest najcięższa. Siedzisz na krześle i naklejasz naklejki na słoiczki czy inne pasty.Podobno poprawił się socjal. Wścibski, Boczek, Wąsaty Marian i Boski Jacek, pracują jeszcze?

Rysio Mądrala

Już za chwilę Nowy rok i każdy składa sobie jakieś noworoczne postanowienia. Znacie dotychczasowe, noworoczne postanowienia Ruska? 2013: Nie będę pił przed 14.00 2014: Nie tknę butelki przed południem. 2015: Nie zostanę alkoholikiem. 2016: Przestanę się spóźniać na spotkania AA. 2017: ...? Co ta jego dziewczyna w nim widzi?

Asia
@Rysio Mądrala

Postanowienia Ruska są dobre,ale moim zdaniem, noworoczne postanowienia Boczka są,o wiele lepsze; 2013: Postaram się schudnąć do 90 kg. 2014: Postaram się zejść z wagą do setki. 2015: Postaram się schudnąć do 120 kg. 2016: Stworzę realistyczne podejście do kwestii mojej wagi.

Paździoch
@Rysio Mądrala

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Kierowniku.Bardzo dużo prezentów, mało w życiu zakrętów, dużo bąbelków w szampanie, a na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku! Należało się tobie po tylu latach. Wiedzą,doświadczeniem,spokojem i mądrością ,mało kto może tobie dorównać:)

Boczek

Ale dzisiaj się nażarłem w Filharmonii.Już mam 3 kg więcej.Pierogi,ryba i paszteciki były super.Sernik i makowiec też świetny.Do reklamówek naładowałem na kilka dni. Wszystko byłoby świetnie,gdyby rano psiarnia nie wlepiła mi mandatu za przekroczenie prędkości.Prawdziwy pech,a trzynasty dopiero jutro.

Boczek

Ja nie mogę się już doczekać imprezy w Filharmonii. Można się porządnie najeść i naładować jeszcze do reklamówek na wynos.Dosyć mam już tych placków po węgiersku i zup na stołówce.

Monty
@Boczek

Zostaw troche pierogow i ciasta dla plebsu:)))

Wąsaty Marian
@Boczek

Ostatnio brakło pierogów na słodko w kantynie. Wszystko wyżresz. Zostaw coś dla innych.

gimazon
@Wąsaty Marian

Ja jade w pierwszym autobusie do filharmonii. Wiem ze na ciasto,pierogi czy nalesniki w polewie czekoladowej sie nie zalapie ,bo sa wieksze sepy;)Ale moze jakas zupe zjem:)))

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

Witam wszystkich.Ja pracuję obecnie w Hamburgu, w magazynie Ikei.10 euro na godzinę plus dodatki i 380 euro kindergeld na dwójkę dzieci.Żałuję tylko,że zdecydowałem się na to tak późno,po tylu latach użerania się z tymi wszystkimi baranami z biur i produkcji.Jak macie możliwość wyjazdu za granicę do pracy,to się nie zastanawiajcie nawet. Piszcie co tam ciekawego w firmie.Jak ktoś chce pogadać w cztery oczy,to co sobotę jestem w Viva Disco. Pozdrawiam wszystkich gorąco,zwłaszcza Lilkę,Tamarę,Asię, Heńka i Grześka.

@Tomek

To ja zabukowalem bilet do Bergen-Flesland a ty taki numer odj....es??? I co ja teraz zrobie z tym biletem? Zalatwiaj robote bo rzucam robote z koncem grudnia.

A niemiecki znasz?

Drabina
@Tomek

Dziękuję Tomku za pozdrowienia. Jesteś wspaniały.Bama bez Ciebie nie jest już taka sama.Zostały same przygłupy i dupki.Jak ja dotrwam tutaj do emerytury?

Drabina

Widzieliście jak Tomek szaleje w Viva Disco? To jest prawdziwy facet! Potrafi zarobić kasę za granicą i w kraju się zabawić,poderwać dziewczynki,popić. Nie to, co te maminsynki z konfekcji czy produkcji,które mieszkają z mamusią i nie mają żon,a o dzieciach to już nawet nie wspomnę. Szkoda,że ten twardziel już u nas nie pracuje. Mam nadzieję,że kiedyś wróci.Bama bez niego,nie jest już taka sama. https://www.facebook.com/klubVIVAdisco/photos/a.1234839789885725.1073741905.485765391459839/1234842973218740/?type=3&theater https://www.facebook.com/klubVIVAdisco/photos/a.1234839789885725.1073741905.485765391459839/1234845003218537/?type https://www.facebook.com/klubVIVAdisco/photos/a.1234839789885725.1073741905.485765391459839/1234844469885257/?type=

Rysiu Mądrala

Z końcem grudnia zwalniam się. Nie taka była umowa. Bierzecie ludzi z zewnątrz,a nie stawiacie na swoich. Jadę filetować dorsze do Bergen.

@Rysiu Mądrala

Nie martw sie. Kup sobie tylko wodery i gumowe rekawice z narekawkiem. Cwicz szybkosc,zrecznosc,trenuj wytrzymalosc spiac na stojaco ,bukuj bilet do Bergen-Flesland na styczen i badz pewien ,ze nie bedziesz zalowal. Ja nie zaluje. Pozdro!!!

owca

to prawda za pracuja w bamie bulgarki?

vchgvhjbj

wy tu piszecie opinie dla innych ludzi czy zachowujecie sie jak dzieciaki i dogryzacie .. bardzo ie dojrzale

s

@ Wścibski ? wspominał z nostalgią? Nostalgia to tęsknota za ojczyzną podobno używa się w tym kontekscie ;) ale mneijsza o to byłeś zdowolony. A jak zarabia dsię w tej firmie? i dla mnei bardzo wazna kwsetia - czy są jakieś premie na przykąłd kwartalne?

Wścibski

Z kazdego dzialu po troche,czyli produkcja,magazyn,konfekcja czy pasty. Dzisiaj wyjezdzam ale za dwa tygodnie bede na miejscu,wszystkiego sie dowiem. Wysylaj cv,nie ma na co czekac,nie bedziesz zalowala. Ja lata spedzone w firmie bede wspominal z utesknieniem i nostalgia. Pozdro!

Wścibski

Teraz beda zwalniac przed koncem roku. Podanie mozesz zlozyc.

Rysiu Mądrala

Jeszcze dwa miesiące i będę kierownikiem:)))Jak coś pójdzie nie tak,to na sto procent rzucam robotę...

@Rysiu Mądrala

Spokojnie,jak cos,to zawsze mam wolne miejsce dla Ciebie w Bergen. Twoja wiedza,doswiadczenie na pewno sie przydadza. Nie bedziesz zalowal. Kadra kierownicza bedzie za Toba plakac...Pozdro!!!

@Wścibski

Dzięki za troskę ,ale dzisiaj się dowiedziałem,że będę kierownikiem. Już skierowali mnie na szkolenia,kursy,naukę języka angielskiego i obsługę komputera. Teraz będę przychodził na ósmą do pracy. Jak ktoś chce się złożyć by godnie pożegnać moją kierowniczkię,to proszę podejść do mnie.

Deutsch
@Rysiu Mądrala

Fotel i biurko juz wybrales w meblowym? Wez skorzany z oparciem na czaszke.

Martin

Jest ogłoszenie na stronie e-gorzów na magazyn. Guzik płacą to i ludzie uciekają. Boczek tylko zadowolony,bo gów..o robi,a zarabia tyle co dwóch pracowników.

Martin

A ja mam pytanie do szanownej Dyrekcji. Dlaczego największy leń na magazynie(Boczek),zarabia najwięcej i pracuje tylko na jedną zmianę? Czyżby w SC Johnson byli równi i równiejsi? My już mamy dosyć robiąc za tego nygusa,który się tylko obżera i plotkuje.

Monty
@Martin

Dlaczego tak jest? Bo gość stworzył kult jednostki wokół swojej osoby. Nowym robi szkolenia w szatni ,a oni myślą,że to wielki boss.

A oborowy dalej tyle pije? Nie bójcie się zmienić pracę.Bama to nie jest raj na ziemi.Ja stanowczo zbyt wiele lat tam zmarnowałem.Dobrze,że w końcu zmądrzałem.

Wścibski

Podejdź do Rysia Mądrali,albo chwyć go na H1. Wyrazi swoją obiektywną opinie, ze stoickim spokojem wszystko tobie wytłumaczy i doradzi jak Wujek Dobra Rada. Jego wiedza na wszystkie tematy jest przepotężna. Taki gorzowski Dalai Lama. Pozdro!

Dawid

A Boczek schudł chociaż trochę,czy dalej waży ponad 130 kg?

@Dawid

80,9 KG ,7% BF,szykuje się do Biegu Rzeźnika w Bieszczadach w maju na przyszły rok.

Wścibski

Wszystko jest w terminie,także nie spóźnisz się z opłatami,ratami, itp. Nigdy złego słowa nie powiem czy napiszę na moją byłą firmę. Pozdro dla wszystkich z Morza Norweskiego;)

Rysiu Mądrala

Oczywiście,że warto. Ja teraz ubiegam się o stanowisko młodszego kierownika w miejsce kierowniczki,która idzie na emeryturę.

Dannys
@Rysiu Mądrala

"Wielką siłą głupców jest to, że nie boją się mówić głupstw"-George Bernard Shaw. Zejdź na Ziemię .

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.