Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Trolololo

Czasem trzeba pracować w soboty, na zasadzie odpracowania jakiś świąt itp itd

Marek Niemczyk

Co tam słychać w firmie ciekawego? Są zwolnienia, przyjęcia, podwyżki? Jehowi dalej pracują i nie jedzą kaszanki i wątróbki? Podobno Rysiu Mądrala, został kierownikiem magazynu kart.

Joanna

@Giga czy dobrze rozumiem, że praca w firmie odbywa się również w weekendy? Jakich działów firmy to dotyczy? Czy jest to system zmianowy, czy też są to dodatkowe dni pracy? Jeśli tak, to jak często się zdarzają?

Giga

Weekend,a może lepiej do pracy ????

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Joanna

@Były pracownik magazynu Nie jestem związana z Bama Polska. Jestem pracownikiem serwisu GoWork.pl i przede wszystkim zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie. Dobrych i złych stron. Tak by osoby, które trafiają na ten wątek szukając informacji na temat tego jakim pracodawcą jest firma, mogły znaleźć przydatne i merytoryczne informacje.

Piotruś pan
@Joanna

Brak dobrych stron Pani Asiu.Moze w przyszłości jak zrozumieją ze człowiek jest człowiekiem a nie rzeczą.Moze niech się wypowiedzą ludzie z produkcji i konfekcji bo tam to dopiero jest armagedon.Serdecznie Panią pozdrawiam.

Joanna

@Piotruś Pan co rozumiesz mówiąc patologia? Wątek ten może być cennym źródłem informacji na temat pracy w firmie, szczególnie dla osób, które myślą nad firmą Bama Polska jako potencjalnym pracodawcy. Dlatego merytoryczne komentarze, które prezentują mocne i słabsze strony firmy będą bardzo pomocne.

Joanna

@Tomek były pracownik magazynu@Były pracownik magazynu moglibyście napisać coś więcej o tym jak wygląda praca na magazynie w Bama Polska? Czego mogą się spodziewać zainteresowani pracą w firmie? Chętnie też dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach. Co było powodem Waszej rezygnacji z pracy?

Piotruś Pan
@Joanna

Nie ma co pisać.Patologia.

@Joanna

Lepiej czasami nie pytać bo tym razem strzelacie sobie sami w kolano.

Tomek były pracownik magazynu

Pozdrawiam Jacka z drukarni i Lukasiczka z produkcji

Były pracownik magazynu

Ja wam życzę byście ryli do końca swojego życia w tym "czyms".

Wonky
@Były pracownik magazynu

Dziekowa. Ty koleszko gdzie robisz ze tak sie panoszysz? Faurecja tpv czy stropiany? Hehehe

@Wonky

Nie pracuje w tym czyms co wymieniłeś.Ale moze kiedyś?Jednak raczej nie hehehe

Zapraszam wszystkich na XXXVI Bieg Słowiański. Gorzów 13-go maja, godzina 10:00 , Park Słowiański. Trzymajcie za mnie kciuki. P.S. Pozdrawiam: Lilkę, Grześka, Wieśka i Dankę.

Rysio Mądrala
@Tomek

Ja jutro będę Ciebie w biegu dopingował. Drabina ma rację, super z Ciebie gość. Mam nadzieję, że jutro wygrasz.

Haszmen

Niech Bóg ozdabia wasze oblicza,kieruje rozsądkiem i prowadzi w ciemnościach. Będę się o to modlił.

Tom

A wy uwazajcie na tego drukarza bo mówią że on lewy

Wścibski
@Tom

Czai sie na Boczka,bo ma brazylijski tylek. Wiem to.

bumbum

wiochopolandia nic więcej, kąciki wzajemnej adoracji i cofka w rozwoju

Drabina

Kochany Tomku; Dziś są Twoje urodziny, życzę Ci wesołej miny. Super szybki miej samochód i rosnący stale dochód. Żonkę piękną, piwo w dzbanku i bezdenne konto w banku!

sorty

Wszystkiego najlepszego Wscibski:)))duzo szczescia,KASY,milosci,zero stresu,zdrowia i samych sukcesow zycza Agata,Dorota i Zosia.

Joanna

@Cicha wspominasz, że poprawił się socjal. Na co obecnie mogą liczyć pracownicy firmy?

Rysiu Mądrala
@Joanna

Socjal naprawdę się poprawił-dwie transze pieniędzy są przelewane na nasze konta co pół roku,dofinansowanie na basen,siłownie czy kręgle. Dużo podarunków dla pracowników:)))Ja ku mojemu wcześniejszemu niezadowoleniu,dostałem podwyżkę,która zrekompensowała mi wcześniejszą obietnicę kierownictwa,że zostanę kierownikiem. Teraz jestem w pełni zadowolony,marzenia się spełniają,spełniajcie i Wy swoje!!!

Boczek

A ja, czuję się w firmie dyskryminowany i niedoceniany. Trzy tysiące za jedną zmianę i pierdzenie w układarce, to stanowczo za mało na moje ambicje. Z moją inteligencją,wyjątkową prezencją i znajomością języków(niemiecki, angielski,francuski - perfekt), powinienem pracować w biurze, a nie z tymi prostakami z magazynu,konfekcji czy produkcji. Ja jestem stworzony do wyższych celów.Przygłupy z PGR-u siedzą za biurkiem,a ja ze swoimi zaletami na nich wszystkich tyram.

Damian
@Boczek

Masz jeszcze te książki o diecie cud?Jaka cena?

Bocian
@Damian

Daj spokój z jego książkami. Boczek tak chwali te diety, a widzisz jak on sam wygląda. Marża na książkach, tak jak na chemii z Niemiec, minimum sto procent. W każdej księgarni kupisz te książki o wiele taniej, a o Allegro nawet nie wspominam . Nie bądź głupi Damian.

Damian
@Bocian

Dzięki za info. Nie biorę.

sebix
@Boczek

Gdzie ty bedziesz spal jak ukladarki rozbiora?

zazdrośnik

A ta nowa blondi z wypasionego bmwi to się prowadza z tym młodym menadzerem ? sam bym ją poprowadzał ....

psiapsiolki

Rowniez dolaczamy sie do zyczen:)))O 17 widzimy sie na barce;)

Florkowa
@psiapsiolki

Tomek zawsze pamięta o kobietach zapisanych w swoim słynnym, czerwonym notesie. Szkoda, że babiarz się nie odzywa jak zaczęło mu się dobrze wieść.

Cicha

Praca nie jest najcięższa. Siedzisz na krześle i naklejasz naklejki na słoiczki czy inne pasty.Podobno poprawił się socjal. Wścibski, Boczek, Wąsaty Marian i Boski Jacek, pracują jeszcze?

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.