Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Pajak

Czy po przepracowaniu roku należą się wczasy pod gruszą. Jak to trzeba załatwiać.

Xxx
@Pajak

Powiedzą Ci że nie i kasę sobie wezmą

Xxx

Zero ciuchów w jednych trzeba chodzić środki czystości do niczego z własnej kieszeni trzeba kupować zero premii lipny kontakt z kierownictwem zero świątecznych nawet na paczkę dla pracowników dla dzieci nie dają odechciewa się pracować

Paulina

Były kiedyś opoznienia w wypłacie ?

Niestety firma która traktuje pracowników jak śmieci. Wypłaty na czas jeden plus. Pracowałam w tej firmie w Szpitalu Wojewódzkim w Legnicy. Przezucają pracownika z oddziału na oddział, wieczny brak środków czystości na oddziały, mimo braku ludzi do pracy zwalniają bez podania przyczyny. Wieczny problem z odebraniem wolnego za nadgodziny.

XXX

To prawda-a nawet wypłaty już nie są na czas-mają non stop kontrole.Nikomu (usunięte przez administratora).

Pracowałem tam
@XXX

dziwicie sie ze maja kontrole jak tak traktuja ludzi? (usunięte przez administratora)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Aga

Firma ok wypłaca wypłaty na czas kierownictwo super z ludźmi też super się pracuje wszystko jest ok tylko trzeba chcieć pracować a nie udawać że się pracuję

Czy placi się za badania wstepne i czy maja swojego czy robi sie niekaralnosc?

Brutus
@Adam

Kropek?

Chciałbym się za trudnić w tej firmie czy to na prawdę że taka Jest ciężko proszę o info

Masakra
@Nowy

Mega ciężko osoba z grupą pracuje 7 godzin w tym ma 3mkwadratowych do zrobienia plus inny budynek za koleżankę z pracy która np.jest na urlopie/zwolnieniu

Mark
@Nowy

Firma pozytywna płaci na czas ubranie robocze też dają a zaznaczam że pracuję. w firmie Dozorbud już 7 lat wystarczająco aby się podzielić z innymi opinią o tej firmie!

Wspomnienia

Witold 19.10.2018 08:46 Do niektórych ludzi przychodzą pisma, że pracownicy wiszą jakieś pieniądze firmie, bo w ZUSie brakło wpłaty za jakies stare lata, to jakaś kpina, co tam macie za bałagan, albo (usunięte przez administratora) o co tu chodzi???

Nie polecam nikomu tam pracować za czasy kiedy jest obecnie kierownictwo w szpitalu

Biały rycerz

Powiem tak pracowałem w tej firmie nie polecam nigdy tam pracy kant na wypłaty brak umundurowania obiecują stawki (usunięte przez administratora) a później na wypłacie najmniejsza krajowa. Kierownicy nie znają się na swojej pracy.. Lepiej nie podpisywać z nimi współpracy

TehKos
@Biały rycerz

Firma masakra brak słów.

Bogdan
@Biały rycerz

Kantują nie tylko pracowników, państwo też. Takie turnusy w swoich ośrodkach na przykład dofinansowanie z pefronu brać biorą na niepełnopsrawnych a kto jest na pobycie w Wilii Wernera w Szklarskiej Porębie ? Oczywiście kierownicy, brygadziści z rodzinami bo wyłudzili od swoich pracowników orzeczenia i pojechali za darmo na tydzień pobytu we dwoje na jednym skierowaniu. Tak samo w Rytwianach , nie ujżysz zwykłego pracownika tylko ich zwierzników tak się bawi tak się bawi DGP

qwerty666

firma prezentuje totalne (usunięte przez administratora) trzy umowy pracując na jednym obiekcie. umundurowanie jak tylko najtańsze się da. szmelc nie nadający się absolutnie do eksploatacji. przy przyjęciu wiele pięknych słówek jak to dbają o pracownika, jaki to pracownik dla nich jest ważny a potem wychodzi na to, że jest się niewolnikiem, który ma zapie*dalać i nic się nie odzywać... w ogłoszeniach kłamią ile wlezie :) szczerze odradzam.

Dupobud

Czy to prawda ze firma wygrala dworce ?

Pawel
@Dupobud

Prawda tylko że nie samodzielnie bo utworzyli konsorcjum z innymi firmami

Sajmon

Firma wypłacane terminowo wypłaty i to wszystko co jest pozytywne. Kierownicy nie panują nad swoimi obowiązkami. Możecie zapomnieć o ubraniach roboczych, nie stać ich nawet na fartuch dla sprzątaczki. Nie rozumiem dlaczego Błaszczak nie zrobi z nimi porządku! !!(usunięte przez administratora)

Ta firma to jakaś porażka. Wypłata jest zawsze na czas ale to jest obowiązek pracodawcy. Sama goła wypłata i to jeszcze połowa na zlecenie, żadnych premii pieniędzy na święta tylko multisport i wczasy pod gruszą i to tak tylko po przepracowaniu roku. Obowiązków przybywa a wypłata stoi w miejscu. Pracownik nie ma nawet co liczyć na umowe na czas nieokreślony bo przerzucają na inną spółkę i znowu masz na czas określony. Generalnie dobre miejsce na zdobycie doświadczenia w zawodzie, a dla pracowników fizycznych lepiej na strefę pójść bo za nadgodziny tez nie płacą.

Anakonda755
@były pracownik

Dokładnie ,to samo u nas .Bez podania przyczyny przerzucają ludzi ze stanowiska na stanowisko.Bez odzieży ochronnej i obuwia.Do tego traktują Cię jak głupka ,który na niczym się nie zna i nie zna kodeksu pracy.Kierownik nie ogarnia podstawowych rzeczy,o wszystko trzeba samemu dzwonić do kadr.Trzeba upominać się o mopy,ścierki ,ręczniki papierowe itd.Sama wyplata bez premii .Obowiązków przybywa cały czas .Nie polecam tej firmy.

Krzysztof

Zgadzasz się z opinią innego pracownika, który mówił o negatywnych stronach pracy w DGP Grupa Polska. Może jednak znajdą się też jakieś plusy? Daj znać jeśli tak jest, ciekawi mnie z czego byłeś zadowolony pracując w tym miejscu.

Zyczewamupadku

Nie polecam. Pracowałem dla nich w Świnoujściu. Namieszali z zusem który ich ściga a teraz wysyłają "ostateczne wezwania do zapłaty" żeby odzyskiwac pieniądze od ludzi. Kwoty rzędu 500-700zl straszą komornikiem. Która firma tak robi?

Włodek
@Zyczewamupadku

Nawet kilka tysięcy........ do zwrotu......na rzecz DGP........zwrot można odliczyć w PICie za 2019r. ..... prawnik DGP winien wystawić konkretne zaświadczenie tudzież Pismo w którym będzie ujęta wpłata na ko krotne ZOBOWIĄZANIE:(

ciekawy
@Włodek

Dostałeś pismo o zwrocie z podatku?

Kimon

Czy pracował ktoś z Państwa na JW Bolesławiec? Jest ogłoszenie rekrutacyjne i chciałbym zasięgnąć opinii, żeby potem nie żałować.

Ata

Bardzo nieuczciwa firma. Ogłoszenie o pracy na pełen etat na umowę o pracę. W biurze okazuje się, że dają 0,5 etatu na umowę o pracę na najniższą krajową, a kolejne 0,5 etatu na zlecenie zawarte przez jedną ze swoich tzw spółek-córek. Kombinatorstwo do kwadratu. Kto może niech ucieka(usunięte przez administratora)

Monia

Ktoś ma jakieś info o pracy w Balicach? Sprzątanie lotniska

Bolo

Wypłata w terminie i zgodna to (usunięte przez administratora) obowiązek każdego pracodawcy.

Master

Witam. Podjąłeś prace na Świnoujsciu? Ktoś wie jakie warunki, zakwaterowanie itp.dla osób przyjezdnych?

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.