DGP Grupa Polska Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o.

Basia 2016-03-04 16:59:07
jeżeli ma się aspiracje na kierownika no to wybaczcie ale staż też musisz mieć i doświadczenie! W Szpitalu Legnica już pokazała jedna pani Justynka i pan Dyrektor byli bez kompetencji ! zupełnie nie znali się na pracy w szpitalu!dobrze że ich już nie ma!!! HUUUURRRRAAAA !!!!!!!!
Grześ 2016-03-04 19:12:43
W Legnickim Szpitalu jest teraz Pani Dyrektor i Pani kierownik Joanna to kobiety kompetentne!!!! jest normalna znająca się Pani Kadrowa i Pani magazynier !!! wrescie jest normalnie!!!!!!
Hanna 2016-03-04 19:17:23
Tylko pracownikom się nie chce pracować! Szanujcie to co macie !!!!
KLARA 2016-03-06 18:40:17
PANOWIE Z Jawora !!! Do pracy się nie spóżniamy i pracujemy !!!Pracujemy !!! Nie chowamy się po kapciorach!!!!
On 2016-03-06 21:55:37
Dziwne bardzo najpierw pretensję a teraz podziękowanie tak naprawdę jak każdy będzie robił co do niego należy było by jeszcze bardziej superancko. Praca pracą i tak najważniejszą ocenę wystawią nam najbliższe osoby nie warto żyć robota i firmą tyle firm co się tu przewinęło dyrektorów i kierowników prawda jest jedna dopóki będą płacić tak jak do tej pory nikt nie będzie się scierac i będą kombinacje.
klara 2016-03-07 18:22:14
Nie narzekajcie!! płacą tak jak wszędzie!!!NAWET WYRÓWNAŁA PANI DYREKTOR ZALEGŁOSCI !!! TYLKO PRACOWAC!!!!
On 2016-03-08 14:26:01
Dla wszystkich kobiet spełnienia marzeń w tym dniu
BOLEK 2016-03-08 19:05:39
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET WSZYSTKIM PANIĄ ZE SZPITALA LEGNICA !!
dziewczyny 2016-03-08 19:22:39
Dziewczyny z Legnickiego szpitala dziękują bardzo!
asia 2016-03-12 08:43:02
Ta a w Lublinie ta sama firma też szpital a stawka 5.62bo niby zus musi płacić z naszej kasy obniżył nam pensje
kasia 2016-03-12 19:47:18
No to dawaj do szpitala legnickiego! Jest atmosfera super !kierowniczka ok,
Krzysiek 2016-03-12 20:01:59
Jestem z Gdyni. Poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy na umowę o pracę jako osoba niepełnosprawna. Jakie było moje wielkie zdziwienie gdy za dość ciężką robotę zaproponowano mi najniższą krajową czyli 1850 zł brutto przy dofinansowaniu do wynagrodzenia z PFRON w kwocie 2400 zł miesięcznie. Powiedziałem im, że chcą mnie za darmo, a na to otrzymałem odpowiedź ,że wyższych stawek nie mają. Oczywiście podziękowałem za tę pracę.
Grzecznie mówiąc są DZIADAMI.
Na szczęście kilka dni później zadzwonił mój były szef i zatrudnił mnie niezwłocznie za 2780 zł brutto do lekkiej pracy a dokładnie na monitoringu osiedla.
Hanna 2016-03-12 20:08:54
jeżeli chcecie zarabiac dużo to do sejmu tam się nic nie robi!!!
MAMA 2016-03-12 20:14:10
Mam studia i też zarabiam 1870 !!!też pracuję w szpitalu legnica i co??? nie narzekajcie bo tylko biadolicie !!! nikt nie ma kokosów!!!
bolek 2016-03-12 20:20:16
DO ASIA !W LUBINIE TO CHYBA JEST DYREKTOREK I KIEROWNICZKA KTÓRYCH WYRZUCILI Z LEGNICKIEGO SZPITALA!!TO ONI LUBIĄ ZABIERAC LUDZIĄ PIENIĄDZE!NIE DAJCIE SIĘ!!
On 2016-03-12 23:17:13
Szkoda ze dyrektora nie zwolnili ponoc pani dyrektor wraca na swoje obiekty ciekaw jeste kto przyjdzie na jej miejsce mam nadzieje ze firma nie postapi z pania Kierownik tak jak ostatnio tezymam kciuki.Bolek jesteś dobrze poinformowany to napisz czy nie szykują się do powrotu na Legnice?
bolek 2016-03-13 10:56:55
Jak ma byc to nie wiem !nowa Pani Dyrektor iPani Kierownik ogarniają ten bałagan co zastali po Pani niedolnej Kierownik J, i Obłednym Dyrektorku N.No chyba ktos w centrali firmy nie da odejsc kompetentnym ludzią tj.Pani Dyrektor i Pani Kierownik !!Bez nich Szpital zginie !!!Ale może Pan N. ma wielkie plecy!!!
krzysiek 2016-03-13 11:09:46
NO NIE !!!LUDZIE CO WY TAM PISZECIE?? JAK WRACA STARE TO UCIEKAMY !!!CIEKAWE KTO BĘDZIE CHCIAŁ Z NIMI PRACOWAC???
gerwazy 2016-03-13 16:09:43
NO CHYBA BY KTOS UPADŁ NA GŁOWĘ !!! ŻEBY POZWOLIC NA POWRÓT P. DYREKTORKA IP. JUSTYNY !!MY MAMY TERAZ NORMALNIE !!!NIE CHCEMY ZNÓW JAKIEGOŚ BAŁAGANU I SYFU !!
miętus 2016-03-13 16:13:51
Dajcie ludzie już spokój!!!Kierownictwo jest teraz super!!niebiosa czuwają! Stare nie wróci!!
:) 2016-03-14 18:25:10
Jednym się będzie podobać powrót starego kierownictwa, drugim nie, ale ja wiem powiem, że w Legnicy szukają kierownika działu umów i rozliczeń. Trzeba mieć 4 lata doświaczenia na stanowisku kierowniczym. Nie jest tak źle w sumie.
foczka 2016-03-14 19:54:11
JA MAM I STAREGO I NOWEGO KIEROWNIKA!!Są najlepsi!!!No i co??Który lepszy ???
henryk 2016-03-16 18:43:16
strasznie dużo krzyku tutaj u was o kierownika, którego jak rozumiem już nie ma :) powiedzcie czy nowe rządy zapewniają umowę o pracę? bo macie bardzo fajnie ogłoszenie do działu HR
Bolek 2016-03-17 04:17:54
Kolego jak zasluzysz to będzie umowa pod tym względem nawet nasze super kierownictwo nie wiele może
Diego 2016-03-18 21:41:02
DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o przyjmuje teraz skoro widzę do rekrutacji i wdrożeń, to ciekawe, aż tyle osób przyjmujecie, że musicie mieć tyle osób?
Karol 2016-03-19 10:00:12
Mam informacje . Nowe kierownictwo na szpitalu w Legnicy nigdzie nie odchodzi. Zostają. Ludzie przestańcie się bać! a zacznijcie pracować!
mała 2016-03-19 18:11:32
Ważna wiadomosc!!Nie dajcie się ludzie manipulować jakiemuś kłamczuchowi!!Pan Wielki związkowiec kłamie i bawi się waszym kosztem!!!Pracujemy i nie słuchamy plotek!!
Madmartigan 2016-03-19 19:26:01
ludzie ogarnijcie się co wy wymagacie zęby po jednym miesiącu było wszystko ok jak poprzednie rozpieprzyło w ciągu 5 miesięcy a zresztą same kierownictwo nic nie poradzi jeżeli mi im w tym trochę nie pomożemy i będziemy się słuchać ludzi którzy chcą tylko wprowadzić zamieszanie cała ta sytuacja przypomina to co teraz się dzieje w Polsce w polityce nie dajmy się zwariować dajmy im złapać oddech a potem możemy wymagać ale sami też bądźmy w porządku bo tak to do niczego dobrego to nie doprowadzi jak będziemy kierownictwu robili pod górkę co najwyżej dojdzie ze kierownictwo nie wytrzyma i odejdzie a na ich miejsce przyjdzie takie ze nam nawet L4 nie pomoże
lalka 2016-03-20 18:03:50
JAK KOMUŚ SIĘ NIE CHCE PRACOWAĆ TO NIGDZIE NIE BĘDZIE!1 NAJLEPIEJ JEST BIADOLIĆ I NIC SAMEMU NIE ROBIĆ!!A WYPŁATĘ CHCIAŁO BY SIĘ WIELKĄ11
jaco 2016-03-20 21:48:54
@Diego, fakt szukają menadżerów ds. rekrutacji i wdrożen, ale w różnych lokalizacjach. Teraz to Katowice, Warszawa, Gdańsk, Poznan, Szczecin i Wrocław. Wymagania sa jednak dosyć spore - minimum 4 letnie doświadczenie na stanowisku o zbieżnym zakresie obowiązków w firmie usługowej o strukturze korporacyjnej.
Była 2016-03-21 16:32:32
Witam przykro to wszystko się czyta pracowałam w tej firmie jak Pani Kierownik była pierwszy raz nie wiem jak jest teraz ale na pewno inaczej niż poprzednim razem. Ktoś mondrze napisał pracować trzeba i z tym się zgadzam ale czy aby napewno w tej firmie ludzie macie praktykę i umiejętności więc możecie wybierać a nie tkwicie w miejscu i narzekacie weźcie się w garść pozdrawiam
Madmartigan 2016-03-26 20:00:16
Witam Dziś z okazji świąt wielkanocnych chciał bym życzyć dużo zdrowia i spokojnych świąt kierownictwu i pracownią a tym co mają w.......e życzę by wróciło stare kierownictwo które bez litości wasz w........i i pozbawi środków do życia skoro nie potraficie docenić co macie i będziecie prosić się o prace bo mimo ze pracuje w tej firmie to niektórzy przychodzą do pracy jak by za kare sorki ale ktoś wasz zmusza jeżeli nie to zwolnijcie się a nie zajmujecie etat i łaskę robicie ze przyjdziecie zawsze możecie stać pod sklepem i zebrać o złotówkę przepraszam za ostre słowa ale nie żyjemy w czaszach w którym był przymus pracy
góra 2016-03-31 21:14:49
heh, nie ma to jak szczere życzenia poniżej.. A ja życzę sobie znalezienia tu w DGP dobrej pracy. Bo jak tak patrzę na ofertę dla menadżera ds. rekrutacji, to mam nadzieję :)
Sanitariusz 2016-04-02 21:34:46
ciagle brakuje ludzi, jest zamieszanie ciezko tu tetaz pracowac P Justyna miala juz wszystko poukladane. Mowia na szpitalu ze znow beda zmiany bo nowe kierownictwo nie ogarnia ciekawe co bedzie dalej ......
inny 2016-04-02 22:45:36
Taki specjalista ds. zamówień publicznych ma obowiązek obsługi postępowań regulowanych ustawą prawo zamówień publicznych, ale ciekawe w ramach jakiej umowy.
mirek 2016-04-04 22:49:24
Śledząc forum mam pewne obawy, ale chyba zdecyduje się na aplikację na stanowisko Specjalista ds. Zamówień Publicznych, wymagania nie są zbyt wysokie bo mam już doświadczenie w tej branży, zastanawia mnie tylko forma zatrudnienia.
Bolek 2016-04-06 19:47:43
Już jest wszystko zaplanowane nie będzie zdziwienia. Jak dobrze że już mnie nie ma w szpitalu jak zwykle oczekiwania wielkie a w praktyce kicha Nowa Stara Pani Kierownik która ma inne zainteresowania niż praca nic tu nie zmienią. Szkoda pogubila się Pani Asia i nie rozumiem dlaczego wróciła innych firm nie ma?
Madmartigan 2016-04-09 18:16:29
powiem tak jest w porządku powoli wraca wszystko na prosty tor ci co krytykują np Bolek niech sobie przypomną jak dostała na talerzu podane była pani kierownik wszystko po układane a wciągu 4 miesięcy co zrobiła Sajgon możną takie powiedzenie do poprzedniej ekipy takie dać powiedzenie zastali firmę murowaną a zostawili roz.....ą a jeżeli twierdzisz ze to nie prawda to znaczy ze sam się oszukujesz i innych oczerniasz bo jeżeli byli tak dobrzy i wszystko grało to dlaczego ich wyautowano ci są nie całe 2 miesiące więc daj sobie na luz koleś a po drugie co ty za śmieci gadasz ze pani kierownik ma inne zainteresowania od razu widać ze jesteś z ekipy poprzedniego kierownictwa bo tylko za ich czasów oczernianie było bo teraz może i bronimy kierownictwa ale nie mówimy rzeczy co są nie prawdą i nie obrażamy nikogo mówiąc ze ta to za innym rzeczami się oglądała a nie za prącą tak więc zastanów się nad swoimi słowami
nelka 2016-04-12 13:59:17
syf na kółkach na ogłoszeniu pisało ze zwrot kosztów jest za dojazdy wydalam 400 zł za bilety i nadal nie mam kasy co sie tam z wami dzieje :/
Mika 2016-04-26 15:37:00
U nas w szpitalu w lublinie chodza pogloski o tym ze ktoras z firm dgp albo gos-zec oglosila upadlosc czy ktos cos o tym slyszal?
nikoLa 2016-05-02 19:54:48
Tak upadlosc oglosil goz do konca czerwca przejmuje szpital ale ponad sto osób wyleci bo wracają stare szpitalne
pytacz 2016-05-04 13:40:28
to prawda, iż Gos-Zec ogłosiło upadłość?
a dwa to o jakim szpitalu w Lublinie mowa ?
bbb 2016-05-04 22:58:06
ej, to jak to jest z tą upadłością? Ktoś to wyjaśni?
hans 2016-05-06 09:55:46
Hej. Jak wygląda rekrutacja na stanowiska kierownicze?
Rekrutacja 2016-05-27 15:42:59
Podania są zbierane na stanowisko kierownicze z stażem. Również na niższe stanowiska podania proszę wysyłać na adres dyrekcji
pan janek 2016-06-11 18:10:23
@hqans kierownicze w jakim sensie? bo aktualnie jest rekrutacja w Legnicy na stanowisko Kierownik działu organizacyjno-prawnego i na stanowisko Menadżer ds. Cateringu - Kierownik Kuchni w Opolu, ale polecam to pierwsze chociaż musisz mieć prawnicze wykształcenie
Villa666 2016-07-02 08:33:33
firma okropna-oddział Elbląg i Gdańsk-menadżer p. Grażyna srtaszna oszustka-stawka na umowe zlecenie 5.9 zł na godzine-nie płaci za zastępstwa-na umowie nie dostarcza picia pracownikom w czasie upałów-jasie upomnisz o co kolwiek to cie zwolnią
berta 2016-07-02 08:39:51
he he he ciekawe czy dyrekcja ma pojęcie co ta pani wyrabia-i czy wiedza że część kasy pracowników bierze do swojej kieszeni
Beata 2016-07-05 22:07:23
Szpital w Lublinie od 01.07.2016 sprzątają pracownicy tzw. szpitalni . GOS-ZEC nie ogłosił upadłości tylko rozwiązał Szpital na Staszica umowę z DGP bo była kierowniczka od sprzątania z DGP poszła ze szpitalem na układ, ze będzie taniej i dużo mniej ludzi a robota będzie zrobiona. Ludzi wywalili na bruk chyba ze 100 osób a w szpitalu syf i brud i aż sie gotują oddzialowe. Ciekawe czy teraz będą przeszczepy ALO skoro takie ograniczenia. Środków do mycia nie ma, wózki to 1 na 3 oddziały. Normalnie porażka. Nie dadzą rady. Porwała sie Burzakowa z motyką na słońce a ludzie w brudzie i smrodzie leżą.
xxlusia 2016-07-07 12:31:53
Pracowałam w firmie DGP w Szczecinie .miałam z koleżanką około 100 pokoi i kwotę jaką otrzymałyśmy za tą pracę wyniosła 1037zł .Nie była to praca tylko dosłownie orka.Koordynatorka nie nadawała się na to stanowisko .Chamskie odzywki do prcowników,placa żenada .Nie polecam tej firmy nikomu.
Zostaw swoją opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o.