DGP Grupa Polska Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o.

Madmartigan 2016-03-26 20:00
Witam Dziś z okazji świąt wielkanocnych chciał bym życzyć dużo zdrowia i spokojnych świąt kierownictwu i pracownią a tym co mają w.......e życzę by wróciło stare kierownictwo które bez litości wasz w........i i pozbawi środków do życia skoro nie potraficie docenić co macie i będziecie prosić się o prace bo mimo ze pracuje w tej firmie to niektórzy przychodzą do pracy jak by za kare sorki ale ktoś wasz zmusza jeżeli nie to zwolnijcie się a nie zajmujecie etat i łaskę robicie ze przyjdziecie zawsze możecie stać pod sklepem i zebrać o złotówkę przepraszam za ostre słowa ale nie żyjemy w czaszach w którym był przymus pracy
Sanitariusz 2016-04-02 21:34
ciagle brakuje ludzi, jest zamieszanie ciezko tu tetaz pracowac P Justyna miala juz wszystko poukladane. Mowia na szpitalu ze znow beda zmiany bo nowe kierownictwo nie ogarnia ciekawe co bedzie dalej ......
Bolek 2016-04-06 19:47
Już jest wszystko zaplanowane nie będzie zdziwienia. Jak dobrze że już mnie nie ma w szpitalu jak zwykle oczekiwania wielkie a w praktyce kicha Nowa Stara Pani Kierownik która ma inne zainteresowania niż praca nic tu nie zmienią. Szkoda pogubila się Pani Asia i nie rozumiem dlaczego wróciła innych firm nie ma?
Madmartigan 2016-04-09 18:16
powiem tak jest w porządku powoli wraca wszystko na prosty tor ci co krytykują np Bolek niech sobie przypomną jak dostała na talerzu podane była pani kierownik wszystko po układane a wciągu 4 miesięcy co zrobiła Sajgon możną takie powiedzenie do poprzedniej ekipy takie dać powiedzenie zastali firmę murowaną a zostawili roz.....ą a jeżeli twierdzisz ze to nie prawda to znaczy ze sam się oszukujesz i innych oczerniasz bo jeżeli byli tak dobrzy i wszystko grało to dlaczego ich wyautowano ci są nie całe 2 miesiące więc daj sobie na luz koleś a po drugie co ty za śmieci gadasz ze pani kierownik ma inne zainteresowania od razu widać ze jesteś z ekipy poprzedniego kierownictwa bo tylko za ich czasów oczernianie było bo teraz może i bronimy kierownictwa ale nie mówimy rzeczy co są nie prawdą i nie obrażamy nikogo mówiąc ze ta to za innym rzeczami się oglądała a nie za prącą tak więc zastanów się nad swoimi słowami
nelka 2016-04-12 13:59
syf na kółkach na ogłoszeniu pisało ze zwrot kosztów jest za dojazdy wydalam 400 zł za bilety i nadal nie mam kasy co sie tam z wami dzieje :/
Mika 2016-04-26 15:37
U nas w szpitalu w lublinie chodza pogloski o tym ze ktoras z firm dgp albo gos-zec oglosila upadlosc czy ktos cos o tym slyszal?
nikoLa 2016-05-02 19:54
Tak upadlosc oglosil goz do konca czerwca przejmuje szpital ale ponad sto osób wyleci bo wracają stare szpitalne
pytacz 2016-05-04 13:40
to prawda, iż Gos-Zec ogłosiło upadłość?
a dwa to o jakim szpitalu w Lublinie mowa ?
Rekrutacja 2016-05-27 15:42
Podania są zbierane na stanowisko kierownicze z stażem. Również na niższe stanowiska podania proszę wysyłać na adres dyrekcji
Villa666 2016-07-02 08:33
firma okropna-oddział Elbląg i Gdańsk-menadżer p. Grażyna srtaszna oszustka-stawka na umowe zlecenie 5.9 zł na godzine-nie płaci za zastępstwa-na umowie nie dostarcza picia pracownikom w czasie upałów-jasie upomnisz o co kolwiek to cie zwolnią
berta 2016-07-02 08:39
he he he ciekawe czy dyrekcja ma pojęcie co ta pani wyrabia-i czy wiedza że część kasy pracowników bierze do swojej kieszeni
Beata 2016-07-05 22:07
Szpital w Lublinie od 01.07.2016 sprzątają pracownicy tzw. szpitalni . GOS-ZEC nie ogłosił upadłości tylko rozwiązał Szpital na Staszica umowę z DGP bo była kierowniczka od sprzątania z DGP poszła ze szpitalem na układ, ze będzie taniej i dużo mniej ludzi a robota będzie zrobiona. Ludzi wywalili na bruk chyba ze 100 osób a w szpitalu syf i brud i aż sie gotują oddzialowe. Ciekawe czy teraz będą przeszczepy ALO skoro takie ograniczenia. Środków do mycia nie ma, wózki to 1 na 3 oddziały. Normalnie porażka. Nie dadzą rady. Porwała sie Burzakowa z motyką na słońce a ludzie w brudzie i smrodzie leżą.
xxlusia 2016-07-07 12:31
Pracowałam w firmie DGP w Szczecinie .miałam z koleżanką około 100 pokoi i kwotę jaką otrzymałyśmy za tą pracę wyniosła 1037zł .Nie była to praca tylko dosłownie orka.Koordynatorka nie nadawała się na to stanowisko .Chamskie odzywki do prcowników,placa żenada .Nie polecam tej firmy nikomu.
Ania 2016-08-12 14:25
Wie i daje na to przyzwolenie
Piotr 2016-09-05 16:33
Firma DGP Security Partner jest jedna z najwiekszych firm w Polsce w specjalizacji ochraniarskiej . Ochraniamy Zakłady Przemysłowe takie jak KHW w Katowicach, Jednostki Wojskowe itp.Posiadany wysoko wykfalifikowana kadrę kierowniczą i pracowniczą. Pracownicy nasi posiadają uprawnienia na broń . Nasi pracownicy maja zagwarantowana prace u nas i umowy o prace . Zapraszam do współpracy z nami . Przedstawiciel Handlowy DGp Secueity Partner.
Piotr 2016-09-05 16:35
yxz 2016-10-09 16:55
Jest ogłoszenie, że szukają koordynatora we Wrocławiu. Ciekawe kto przy zdrowych zmysłach chciałby pracować z tą chorą umysłowo dyrektorką, która w dalszym ciągu ma tam swoje rządy i okrada ludzi.
ola 2016-10-09 21:17
a kto jest tam dyrektorem?
Olka 2016-10-11 22:51
Tutaj trzeba człowieka na poziomie , wszyscy wiedzą o co chodzi ...
nikta 2016-10-12 20:20
ha ha jaka rekrutacja ? ściema 100% biorą każdego jak leci bo nie mają kim pracować za głodowe stawki
xyz 2016-10-18 11:20
@ola Agnieszka Słobodzian vel oszustka i złodziejka.
pracownik 2016-11-02 20:26
A teraz jest pięknie ??? Syff w całym szpitaluuu i to ma byc lepiej?? Zart !!!!
bolek 2016-11-02 20:32
dyrektor zwolniony pani kierownik objeła stanowisko i cooo zero zmian syf i jeszcze raz syf na szpitalu a Pani Ela to akceptuje???? ciekawe dlaczego ????? wiemy wiemyyyy ;-) ;-)
Szczecin 2016-11-29 22:12
Nie rozumiem kompletnie tego co pracownicy ,bądź byli pracownicy piszą...
Nie spotkałam się od kąd pracuje z jakimiś dziwnymi sytuacjami o jakich wspominacie.... Plotki zawsze były są i będą... :(
Tam gdzie pracuję jest normalnie, przełożeni bez zastrzeżeń.Myślę że tak naprawdę wszystko zależy od tego kto i jakim jest kierownikiem .
Szczecin 2016-11-29 22:15
Szczecin 2016-11-29 22:16
Szczecin 2016-12-04 10:31
Pracuję w tej firmie. Gdzie są umowy o pracę ???? Chętnie skorzystam
nel 2016-12-04 22:49
mnie denerwuje ze mowa jest o oddawanie za bilety ja wydaje 200 zl jest kwota duża naprawdę dla mnie nie znoszę oszustw ja ostatnio miałam mobbing w pracy dużo przeszłam przez jedna osobę ale nie oczerniam dyrektorów itp bo mi pomogli odsunąć sie od brygadzisty jak będziecie czytać firma DGP pomyślicie co wy chcecie od życia i oddawajcie za bilety na czas ja naprawdę wypłata mała jest pozdr
Ja Szczecin 2016-12-24 18:16
Widze że dyrekcja w Szczecinie próbuje ocieplicić swój PR. Pracowałem w tej firmie i mogę stanowczo stwierdzić że nikt Ci tyle nie obieca co kadra zarządzająca w Szczecinie. Obiecanki cacanki a.... a później płacą ile chcą czyli kilka zł / h mniej niż było ustalone. Praca po 24 h na dworze i zimnie...
Grześ 2017-01-09 18:17
własnie dlaczego???
Piotr 2017-02-05 19:22
Na jakim obiekcie pracujesz i w jakiej firmie czy w Dgp Security Partner czy w spółkach córkach . Bo ja pracuje w Dgp Security Partner w Katowicach na KHW Murcki-Stadzic i mam umowę o prace plus zlecenie w Firmie Dersław Sp z o.o . Jeżeli byś miała grupę niepełnosprawności to byś dostała ale teraz się pytają na jaka umowę pan chce pracowac
Dziadotragedia 2017-02-18 13:51
najgorsza z firm jaka może być, sama nazwa odrzuca "Dozorbud" kojarzy się z dziadkami z budów.. Zwyczajowa jej nazwa to "Dziadobud" nie wiemy dzieki czemu taki twór może jeszcze w Polsce funkcjonować..
Oloololo 2017-02-22 08:24
DGP FIRMA SPRZĄTAJĄCA w Szpitalu w Legnicy MASAKRA JEDEN SYF CO ZA LUDZI PRZYJMUJĄ ALE JAKA FIRMA TAKA OBSŁUGA JEDNO DNO!
szczecin pracownik SUFO 2017-03-13 19:43
jestem pracownikiem firmy DGP SECUrity na jednostkach w Szczecinie. Dyrektor Dariusz Sz. to zwykły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zmienia ludziom stawki bez jakichkolwiek aneksów do umowy, jest bezczelny i wyjątkowy prostak. Sam twierdzi w rozmowach, że to on tu rządzi i może płacić ile mu się tylko zachce, w zależności od tego jaki ma kaprys. Odradzam pracę w Szczecinie na jednostkach wojskowych gdyż okradają zwyczajnie ludzi !!!!!!!!!!
Kiepski Ferdek 2017-03-25 12:55
Idź do pośredniaka a i nawet tam Cię nie wpuszczą, bo z twoim wykształceniem w tym kraju roboty dla Ciebie nie ma wieśniaku. Jedź matole do Niemiec na zmywak wieśniaku. Ciekawe jak pół mózgu rządziłbyś jak byś był Dyrektorem
Dawdi 2017-03-27 19:24
W Legnicy w szpitalu DGP ma pracę ? Mam lekki stopień niepełnosprawności szukam na jedną zmianę, od pn do pt , bo jestem z poza Legnicy bez auta i jedna zmiana bez weekendów tego szukam
Aneta 2017-04-02 15:22
Omijać z daleka taka firmę. Niby szukają niepełnosprawnych ale jak co do czego to traktują cie jak zdrowa osobę lub gorzej. Pracowałam w Warszawie na IHICIE i znam dziewczyny z Onkologii to mają podobne zdanie. Kierowniczka z ihitu to woli ukraiński pracownik bo może kombinować z nimi kasę dla siebie. Znajome z Onkologii mówią ze te ich kierowniczka tak samo kombinuje i daje kasę w kopertach a ludzie robią bez rejestracji i takich wola bo mają w kieszeni kasę a niepełnosprawnych trzeba rejestrować. Syf i wielka ściema i tyle.
Fedek Kiepski 2017-04-16 09:56
Nie świruj Pawiana tylko weź się za uczciwą robotę ! Co to za stopień LEKKI ! albo jestem chory albo nie. SYMULACJA. Do Niemiec na zmywak tam cię wyleczą !
SUFO 2017-04-17 15:13
G ..., dno, po kolana mułu i wodorosty, tyle o tej firmie krzak! Porażka nie dość że są nie ogarnięci to najlepiej mieć swój sprzęt, mundur, buty itd. Zero kompetencji, zero wiarygodności, oszuści i kłamcy tyle o tej firmie, zdarzyło mi się pracować w Elblągu skąd uciekłem do Szczecina i też wielkie G... Szkoda czasu i nerwów.
pracownik 2017-04-20 16:53
U nas są sami powyżej 65 lat i nie ma innych ludzi i dla tego daje nogę z firmy do Niemiec z kolegami .
Włodek 2017-05-11 10:48
Czy Dozorbud już się poprawił?.Kierownictwo ochrony, obecnie w Legnicy to ludzie w porządku?.Może ktoś coś napisać?.
szczecińskie sufo 2017-05-28 20:01
(usunięte przez administratora) = mały człowiek i przerost ambicji nad treścią...
Ferdek Kiepski 2017-07-21 17:23
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie wracaj folksdojczu faszysto. Tam się dowiesz co to robota. Po powrocie będziesz całować DGP w gołą śmierdząc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] węża i powiesz POLSKA TO POLSKA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Steven Segal 2017-07-23 03:31
Sufo dla ciebie w tym kraju i z twoim wykształceniem w tym kraju roboty nie ma bo jesteś folksdojcz i wieśniak do tego. Fryce nauczą cię roboty. Po tygodniu wrócisz na kolanach. Lepiej w Polsce być nikim jak u Fryca polską świni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niedorozwinięty imbecylu skończony
Arnold Boczek 2017-07-23 03:37
Aneta mam dla ciebie na ihicie specjalne zadanie i robotę. Tzw. trzepanie gruchy bo dodaje otuchy i wzmacnia paluchy. Robota czysta spokojna bezstresowa a do tego Lodzik i awans gwarantowany z-ca dyrektora najmniej
robol za płacę minimalną 2017-09-19 20:29
No cóż tu mówić, na szpitalu brud i syf miejscami, a odpowiedzialna za kontrolę stanu czystości pani Ewa Tomasiuk pije kawkę i uśmiecha się z odpowiedzialną za utrzymanie czystości ze strony firmy która za to bierze pieniądze. pielęgniarki cedują swoje obowiązki na salowe, i udają, że nie widzą jak te same salowe raz zmywają podłogę, a raz podają obiady pacjentom i wszystko jest dobrze, nagle nie ma zagrożenia epidemiologicznego, które ponoć wcześniej za innego wykonawcy było - jak twierdziła odpowiednia pielęgniarka epidemiologiczna ze szpitala. Coż tam gdzie kolesi kupa tam .... i kamieni kupa :)
najważniejsze, że faktury są płacone i zysk jest duży z usługi.
sokol 2017-09-28 18:39
Czy możemy założyć, że te samoloty
lecące po nocnym niebie
są niczym spadające gwiazdy
W tym momencie mogłabym wypowiedzieć życzenie (wypowiedzieć życzenie, wypowiedzieć życzenie) nawaliłem się, upiłem się, wstrząsnąłem, najebałem się erekcji Chyba nad sobą nie panuję.

Boże !
dobra, no to chodcie i przejcie do pani gosi menadzerki i przestaniecie wrzyscy nazekac na pania asie iwonke czy pania ewe dajcie im pracowac zycze jak nadluzej pracowali
peja 2017-10-03 10:44
Zastrzyki z penicyliny nie zatrzymają choroby, amoksycylina już tak naprawdę nie wystarcza co wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gadacie wrzyszczy pracowlem tam i wiem jak tam jest tam w szpitalu bo tam pracowalem fajnie kobiety tam praacuja Dopóki moje nogi nie odmówią posłuszeństwa, nie mogę się uciszyć
Dopóki nie opadnie dym, jestem na fazie? Może.
Dopóki kości się nie rozsypią, będę dalej magia, odczuwasz coś pięknego gdy jesteś prawdziwy i gdy ludzie odbierają twoje słowa Może spowodować, że już nigdy więcej tego nie poczujesz
Tak więc kiedy to trwa korzystaj ile potrafisz, a gdy twoja kolej się skończy zaakceptuj to Nie mam już sił na połowę cholerstwa, tego co do mnie dociera To głupie jak ludzie czepiają się każdego słowa Moje myśli są sporadyczne, zachowuję się jakbym był ćpunem chcialem podziekowwac szczegulnie pani iwonie ze szpitala pani magazyrnice nie czepiam sie czebie jak bys mnie nie czaczepila to bym daalej pracowal bo mialem na ciebie wyjebne zostaialem ciebie wspokoju dziekuje ze mnie urochomilas ze pojechalem z kazdym powodzenia
sido 2017-10-06 12:26
pozdrawiam panią krycka
sido 2017-10-06 13:05
Nie wydaje mi się, żeby ona rozumiała ile dla niej poświęciłem
może gdyby ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potrafiła się zachować i dala mi spokój zostałbym w taj pracy Nigdy więcej bólu,
Nie liczyłaś się ze mną, zabrałaś mi prace nad której mi zależało i rozwaliłaś ziemię
wyrzuciłaś na bo nie spełniałem obowiązków pracowniczych zastanów co ty gadasz nie wytrzymam tego dłużej
teraz żądam szacunku, który mi się należy
zacznę panować nad sobą
podporządkuj się, byłaś dla mnie obojętna tak mi si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] odpłacasz ani razu, żebyś mnie doceniła, a zasługuję na szacunek
robię, co w mojej mocy by nie dawać Ci niczego poniżej perfekcja ani razu, żebyś mnie doceniła, a zasługuję na szacunek
robię, co w mojej mocy by nie dawać Ci niczego poniżej jestem uzależniony
od bólu, stresu, dramatu
wciągnięty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie jest ze mną za dobrze ale tym razem
już nie zmienię zdania
wyczołgam się z tej otchłani Co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mam zrobić?
Jest już za późno, aby zacząć od nowa zamknie ci gębę
Linki alarmowe ustawione Nienawidzę twojego wyglądu,
Zostaw swoją opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o.