Opinie o PROJ - COMPLEX w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PROJ - COMPLEX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PROJ - COMPLEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROJ - COMPLEX w Bydgoszcz

Na jakie benefity można liczyć w firmie PROJ - COMPLEX?

@Iza

@Iza. Doskonale Cię rozumiem. Ja też miałem obiecaną podwyżkę, ale jak doszło co do czego to rozmowa została skwitowana atakiem niepohamowanego śmiechu - żałosny spektakl. Co do straszenia obcięciem pensji za byle błąd w wydruku to ociera się o pomieszanie z poplątaniem. Żeby czegoś takiego dokonać musiałaby udowodnić celowość Twojego działania. Szanujący siebie i pracowników przełożony raczej by się ze wstydu zapadł na drugi dzień po takich akcjach. Szkoda zdrowia i nerwów na taką patologię. Trzeba po prostu zrozumieć, że nie każdy nadaję się do efektywnego zarządzania zespołem ludzi. Raczej nie przypadek, że jest tutaj tyle negatywnych komentarzy.

Na jakie benefity można liczyć w firmie PROJ - COMPLEX?

Iza

Wśród szerokiego pakietu benefitów można liczyć m.in na: - awanturę po błędnie wydrukowanych kilku stronach i straszenie obcięciem za to pensji (tzw. konstruktywna krytyka) - sugestię gaszenia światła w trakcie wykonywanej pracy, choć wydawać by się mogło, że to podstawowy koszt uzyskania przychodu - w ramach motywacji do cięższej pracy obietnica podwyżki, o której się zapomina. Po przypomnieniu jest reakcja ogromnego zdziwienia i zaprzeczenia Po paru miesiącach współpracy można poczuć się co najmniej nieswojo.

Lidia
@Iza

No powiem Ci, że brzmi to surrealistycznie. Jak można się czepiać o takie bzdury? Chyba ciężko tam wytrzymać długo? Pracują tam jacyś wieloletni pracownicy?

Paulina Nowy wpis
@Iza

Bardzo dużo jest obcinana pensja, za takie małe błędy? Ile realnie tak obcinają?

Iza Nowy wpis
@Paulina

Nie, ostatecznie obcinki pensji w moim przypadku nie było, ale sama perspektywa trochę może przerazić i odebrać ochotę do podejmowania działań

Marcin Nowy wpis

Były Nowy wpis

Ja ze swojego doświadczenia z tą firmą radzę przed podjęciem współpracy naprawdę dodrze zapoznać się z pojęciem gaslightingu.

Franciszek

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Bardzo się cieszę, że trafiłem na wątek firmy PROJ - COMPLEX, ponieważ chciałbym dowiedzieć się, czy w aktualnych czasach firma poszukuje w ogóle osoby do pracy? Ciekawi mnie to, więc proszę o informację? Tylko rzetelną dobrze?

Anna K

Jako osoba z niepełnosprawnościa na stanowisku technik prac biurowych zostałam potraktowana odpowiednio do stanu zdrowia, nie popędzano mnie w pracy, nie wymagano rzeczy niemożliwych na początku przygody z architekturą. Zespół jest bardzo kontaktowy i prężny, dynamiczny a szefowa.... co tu dużo mówić - Anioł, który zawsze dla każdego i w każdej sytuacji chce najlepiej. Ma serce na dłoni i szkoda, że tak niewielu byłybh - a zarzucających wiele nieprawidłowości pracowników o tym zapomina, ignoruje i .... przygotowuje broń do następnego strzału! Szkoda - grupa , przyzwoitych, prządnych , zapracowanych a nie zapominających o zwykłych ludzkich relacjach współpracowników PROJ - COMPLEX w biurze na SOBIESKIEGO, BYDG. Polecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PROJ - COMPLEX? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Maja

@Adamrozumiem, że oceniasz firmę z perspektywy klienta? Co sprawia, że odbierasz firmę jako nieprofesjonalną? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jakim pracodawcą jest PROJ - COMPLEX. Co możecie powiedzieć na ten temat jako pracownicy firmy?

Nie polecam bardzo nieprofesjonalna firma szefowa tylko zarzadza a nie ma zielonego pojecia, w moim przypadku to byla tylko strata czasu i pieniedzy

fvgbd

@tomek praca dobra jednak do lekkich z cala pewnoscia nie nalezy chociaz wynagrodzenie wysokie pewnie

ola

Nie polecam !!! - szkoda czasu,a większość opinii na tej stronie to opinie własne "szefowej.PARODJA!!!!

Jędrzej

aplikowałam to tej firmy już w czerwcu 2013 jej ogłoszenia pojawiają się dość często na infopraca.pl zmieniają się tylko nazwy stanowisk (teraz jest doradca klienta/pracownik biurowy), a obowiązki asystenta projektanta(bo temu nie mogą dać (usunięte przez administratora)), kiedyś jeszcze pisali że stabilne warunki zatrudnienia - umowa o dzieło ;D, a teraz nawet się nie zająknął. Podejrzewam że opinia "szkoda czasu" i "wynagrodzenie najniższe" są jak najbardziej na miejscu. Ja bym jeszcze dodała duża rotacja... Ale z braku laku i tynk dobry...

Lech

wynagrodzenie najniższe

Adam79

Irmina80, nikt nie bronił Ci do nich zadzwonić, lub się przejść. Z takim podejściem to pracy nie znajdziesz.

Jan

Współprace oceniam jako bardzo dobrą, zarówno na poziomie przygotowanego projektu, jak również przy negocjacji stawki. Warto skorzystać z propozycji zespołu projektantów, gdyż w moim przypadku pozwoliły mi zaoszczędzić przy budowie.

Gosia

szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o PROJ - COMPLEX - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w PROJ - COMPLEX?

Zobacz opinie na temat firmy PROJ - COMPLEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PROJ - COMPLEX
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • INDYCZA 26
    85-456 Bydgoszcz