Michael Page Pharma & Healthcare

Opinie o Michael Page Pharma & Healthcare

~cynik 2014-07-28 08:35:33
Około 10 lat temu, kiedy zaczynali byłem na spotkaniu z późniejszym prezesem. Konsultant z rozbrajającą szczeością powiedział mi, że tylko "nasycają swoją bazę" - nic później się nie działo.
Regularnie próbuję - zero odzewu.
Nie jestem tokarzem, tylko facetem z MBA.
Zastanawiam się z czego ta firma żyje - tylko z naczyń połączonych własnej stajni i pcheł.
GORĄCO NIE POLECAM - SZKODA CZASU.
z 2014-09-02 16:53:52
Ja również nie polecam! Konsultanci regularnie się spóźniają (byłem tam na 3 spotkaniach) i jedyne co mogę zrobić to odradzić współpracę zarówno od strony kandydata jak i klienta. Robią z człowieka durnia pytając o udział w innych procesach rekrutacyjnych-jakby to było w moim interesie-a chodzi o zdobycie nazw firm, które szukają ludzi, żeby wcisnąć im ofertę. Stanowczo odradzam.
B 2014-11-28 20:39:29
Stanowczo nie polecam, zaproszono mnie na spotkanie rekrutacyjne w celu uzyskania namiarów na kadrę zarządzającą jednej ze znanych firm farmaceutycznych. Nie posiadają realnych ofert,a jedynie uzupełniają bazę kandydatów i robią badania rynku w zakresie popytu na pracę.
ego 2016-05-04 20:14:11
firma faktycznie wiedzie prym, ale nie widzę zbyt dużego zainteresowania nimi w ostatnim czasie @mania :)
Zostaw swoją opinię o Michael Page Pharma & Healthcare - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michael Page Pharma & Healthcare