Policja

Szczecin

Opinie o Policja

magda316 2009-07-04 21:14
jestem wdzieczna komendzie wojewodzkiej za szybka i skuteczna interwence w sprawie przemocy w rodzine.komisariat poicji do ktorego podlegam nie udzielil mi zdnej pomocy twierdzac zejest weekend i sprawa i tak nie nabierze rospedu:( to co uslyzalam na swoimkomisariacie jest zenujace komenda wojewodzka policji robi wszystko zeby mi jakos pomoc
kinik 2016-04-19 23:30
Hej, a jak teraz wyglądaja testy sprawnościowe do policji?
nik 2017-04-14 22:58
Nawet w policji trzeba mieć układy żeby można było przenieść do innego miasta RAPORTY MOŻNA SOBIE PISAĆ liczą się tylko wyniki
nik 2017-05-14 22:16
Związki Zawodowe nie broną zwykłych policjantów nie mają jednej wolnej soboty i niedzieli raz w miesiącu oraz nadgodziny trzeba się prosić żeby je odebrać . Kierownik wymaga wyników [mandatów]
w 2017-09-07 21:20
nic się nie zmienia układy ,układy jeśli ktoś ma w policji znajomego to przechodzi do innej placówki w miejscu zamieszkania zaraz po szkole jak niema się znajomości,mieszkają na stancjach daleko od rodzin których często nie widzą miesiąc lub dłużej Zachwalają jak w policji jest dobrze , liczą się statystyki i nagrody dla kierowników. BAGNNO
Zostaw swoją opinię o Policja - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Policja