Opolska SKOK

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o Opolska SKOK

anonim 2011-08-24 19:01:21
Te wszystkie pochlebne opinie o Opolskiej SKOK jak widać pisała jedna i ta sama osoba, na dodatek widać, że na zlecenie Zarządu, pewnie to pisał nawet ktoś z Zarządu. Śmieszne, że ten ktoś ciągle przedstawia się jako kobieta a pisze ciągle: chciałem, widziałem, byłem, chciałem. Dziwne. Prawda o tej firmie jest taka, że jest to koszmarna firma, prawdziwy kołchoz, gdzie człowiek jest traktowany jak śmieć, polityka firmy jest taka, że pracownik to [usunięte przez moderatora], więc się zmienia ludzi jak skarpetki, stanowisko kierownika placówki polega na pilnowaniu pracowników jak kapo. Na porządku dziennym jest zwalnianie dziewczyn za zajście w ciążę. Atmosfera pracy jest nerwowa i koszmarna, szczególnie w Centrali a to za sprawą panów wiceprezesów, niekompetentnych osobistości, które niewiele potrafią a mają się za geniuszy. Ogólnie nie polecam nikomu.
BYŁY PRACOWNIK 2012-11-21 13:03:44
UWAGA [usunięte przez moderatora] !!!
NIE RADZĘ PODEJMOWAĆ PRACY W TEJ FIRMIE, PRZEKSZTAŁCIŁA SIĘ W \"TWOJA KASA\" ALE ZMIANA NAZWY NIE ZMIENIŁA SPOSOBU TRAKTOWANIA PRACOWNIKÓW.
UNIKAJCIE ICH WIELKIM ŁUKIEM !!!
Zostaw swoją opinię o Opolska SKOK - Kędzierzyn-Koźle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opolska SKOK