ESD Personalservice Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o ESD Personalservice Polska Sp. z o.o.

pracownik 2013-07-19 15:04:07
Firma niestety nie jest uczciwa Pan K.OBIECUJE GÓRY niestety bardzo dużo kłamie.Byłem tam w pracy pomimo dobrych znajomości języka niemieckiego zostałem po 2 dniach wysłany bez zapłaty do domu.
Po tygodniu miałem nowe zlecenie i znów przepracowałem 7dni firma mi podziękowała za zastepstwo i odesłała do domu firma ESD nie wypłaciła mi należności.[usunięte przez admina] nie polecam
bill 2014-09-10 17:41:44
Zgadzam się i nie polecam, byłem jako monter opon w bawarii. ledwo sie da wyżyć za tą wypłatę i to jeszcze trzeba chodzić i prosić o pieniądze. Pam K to oszust i tyle a mieszkanie po prostu tragedia. nie polecam
achim@o2.pl 2014-10-24 12:37:39
Firma ESD lub Lima grup nigdy więcej.Walka o wypłatę przez adwokata.Szkoda nerwów.
esd 2015-03-26 12:06:57
Lima Group i ESD To dwie odrebne fimy nie majace ze soba nic wspolnego. Firma ESD nie miala do tej pory zadnej rozprawy sadowej na ternie Niemiec i Polski.
sen 2016-04-23 11:04:15
jaros, agencja oferuje tu niemiecką umowę o pracę, ze wszystkimi świadczeniami przysługującymi osobie zatrudnionej na terenie Niemiec, atrakcyjne wynagrodzenie, odzież roboczą, możliwość otrzymania zaliczki ( po przepracowaniu tygodnia), opiekę polskiego konsultanta na miejscu, a także organizuje zakwaterowanie.
Zostaw swoją opinię o ESD Personalservice Polska Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESD Personalservice Polska Sp. z o.o.