Efferta Pharma Sp. z o.o.

Opinie o Efferta Pharma Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Czy kwota 5100 to dobra stawka w firmie Efferta Pharma Sp. z o.o.?

Nick Nowy wpis

Praca w Kontroli Jakosci ok, przyjazna atmosfera Nie spotkałam się z brakiem szacunku. Trzeba chciec pracowac a nie tylko narzekac i takich ludzi firma potrafi docenic. Nigdzie nie ma idealnie ale ogólnie polecam.

Zainteresowała mnie rekrutacja na konfekcjonera-pakowacza. Prócz książeczki sanitarno- epidemiologicznej nie ma właściwie żadnych wymagań. Widziałem ze jest sporo benefitów. A wypłata na jakim teraz poziomie? Ktoś pisał że nędzna. To tylko minimalna czy mogę się nastawić że będzie więcej?

Nieważne

nie polecam, coraz mniej Polaków a coraz wiecej Ukraińców i coraz więcej obowiązków a pensja nędzna, praca na 3 zmiany, maszyny w stanie tragicznym, mechanicy nie mają czym naprawiać, a pracownicy boja sie pani (usunięte przez administratora) która jest bardzo nieprzyjemna, odradzam..

Miki Nowy wpis
@Nieważne

Cześć! Pracuje tu już 3 l(usunięte przez administratora). I jestem zadowolony. Zarabiam dużo, a będę jeszcze więcej...dlaczego? Bo nie narzekam tylko biorę (usunięte przez administratora) w troki i pracuje. Może zamiast narzekać na wszystko należy popatrzeć na siebie? Poza tym oczywiście zgodzę się, że nie jest idealnie ....ale jest gdzieś? tak myślę, że należy znaleźć firmę, która najmniej drażni, a ma dla danej osoby najwięcej plusów. Wtedy będzie ok. Szukacie a znajdziecie, ale pamiętajcie, aby dać coś od siebie.

Jedyna firma z wielu do których aplikowałem nie dała żadnego feedbacku. Trochę wiocha na te czasy.

Czy ktoś miał podobnie

Dusia

a co napiszecie o laboratorium? mam nadzieję, że tutaj jest przyjazny i pro-pracowniczy klimat, bo szukają obecnie laboranta i chcę składać CV. jeśli ktoś może mi napisać, jakie są zarobki, to super, bo o nich w ogóle nie wspomniano w ogłoszeniu, jedynie o benefitach itp.

kropka

Witam, praca na magazynie jest ok. Wynagrodzenie: podejście indywidualne czyli ile wynegocjujesz, tyle dostaniesz Zmiany: trzy Ilość pracy: są dni gorsze, są lepsze, pracy nie brakuje, czyli jak w życiu. Nygusy i nieroby nie utrzymają się. Ogólnie polecam :)

@kropka

To spoko, że podejście indywidualne, ale pewnie jakieś widełki płacowe firma ma...pewnie gdybym poprosiła 7 netto w pracy na magazynie to ciężko mi uwierzyć, że tyle bym dostała, więc może wiesz w jakich kwotach oscylują u nich zarobki na magazynie? No i czy wynagrodzenie składa się wyłącznie z podstawy, czy są jeszcze inne świadczenia pieniężne?

coco

Byłam w 2015r. na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko specjalisty ds. jakości. Mgr inż. z doświadczeniem, a firma zaproponowała mi 1500zł netto. To jakaś kpina. Po roku, z ciekawości, znów poszłam na rozmowę kwalifikacyjną i zaproponowano mi 1600zł netto. Zobaczyłam wpis z 2018r. kogoś kto był na rozmowie i zaproponowano mu 1800zł netto więc wychodzi na to, że co roku jest więcej o 100zł- po prostu szaleństwo.

Grześ

Czyżby to była prawda, bo zarówno w nicku, jak i w komentarzu dodałeś tylko uśmieszek? Byłeś/aś może ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i faktycznie się okazało, że co roku podwyżka na tym stanowisku wynosi 100 zł? A może chodzi o coś innego? Skoro już piszesz, to mógłbyś/mogłabyś napisać coś pomocnego dla zainteresowanych pracą w tym miejscu ...

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Efferta?

Rysiu

No kasa dużo osób pisze, że słaba, a konkretnie? Minimalna czy jednak coś więcej? A jak podejdziesz po podwyżkę to co usłyszysz? Nie wiem jak tobie, ale mi firma z lat 90-tych kojarzy się z brakiem jakichkolwiek benefitów i premii. Pod tym względem to się zgadza też?

Mari

O stanowisku Asystenta ds Spraw Rozliczania Produkcji ktoś coś wie? :) Szukają właśnie kogoś na to miejsce. Jakie tam widełki obowiązują? W sumie w ofercie napisane jest tylko o umowie o pracę, nic więcej o benefitach dla pracownika nie ma. Możliwość rozwoju to faktycznie prawda? Czy tylko taka wzmianka, jak w typowej ofercie pracy? :P Pozdrawiam! ;)

Zgredek

Negatywne komentarze są usuwane. Czyżby firma miała coś na sumieniu? To, że już tam nie pracuje było najlepszą decyzją w życiu

Marzena

Na stronie internetowej firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko Pracownika Produkcyjnego. Jest napisane, że wynagrodzenie atrakcyjne. Ile faktycznie można tutaj zarobić? Bo pojawiało się sporo opinii, że zarobki są słabe... Więc dobrze, jakby ktoś uzmysłowił, jaką stawkę mniej więcej oferują. Co więcej, podobno jest to praca zmianowana. Na ile zmian? Nocki też są?

Stefan

Dość groźnie zabrzmiało. A co takiego się tu dzieje że można stracić szacunek do siebie? Chodzi ci o zarobki bo czytałem że nie sypią zbytnio groszem. Podałbyś w przybliżeniu ile można wyciągnąć żebym mógł się zorientować?

Orzeszek
@Stefan

Stefan czasami spokój psychiczny jest ważniejszy od pieniędzy, a tego tam nie uświadczysz…

.....

Gorszego miejsca chyba nie ma. Pieniądze słabe, ale wymagania niewiadomo jakie... To że nie pracuje już tam to najlepsza decyzja jaką można było podjąć... Współczuje Tym którzy jeszcze tam tkwią... Jest wiele miejsc pracy w innych firmach na dużo lepszych warunkach...

Stefan

Wypłaty się poprawiły? Ktoś komentował że osoby z doświadczeniem miał tylko niecałe 2 tysiące. Teraz też najniższa krajowa czy jednak jak się ma kwalifikacje to można już dobrze zarobić?

Można dostać więcej.

Wanda

A ile konkretnie więcej można dostać? Dasz znać?

Arek
@Stefan

Wypłata marna, ale chociaż batona proteinowego i poleżeć za szafką można polecam

Marzena
@Arek

Poleżeć za szafką? To chyba mówisz o tym, że w trakcie przerwy czy jak?

Arek
@Marzena

Nie No tak normalnie i tak nic nie ma do roboty

@Arek

jak to niby nie ma? To czym się tu zajmujecie, nikt tego nie pilnuje? Jakoś ciężko w to uwierzyć

Hades

Skoro boisz się o pracę to zajmij się pracą bo widać że masz strasznie dużo czasu aby pisać negatywne komentarze zamiast pracować.

Sprawdzam po latach opinię o Effercie i widzę że nic sie nie zmieniło. To nie najgorsze - robic błędy w zarządzaniu i prowadzeniu firmy. Najgorsze to zupełnie nie uczyć się na błędach. A Efferta to idealny przykład tego drugiego. Ile lat można tkwić w tym samym punkcie? Być kiepskim i nic nie zmienić. Porażka.

Tola

Liderka produkcji p.iwona wysmiewa sie z pracownikow poniza

Czesław
@Tola

Z jakiego powodu rzekomo liderka produkcji wyśmiewa się z pracowników? Jest to bardzo niepokojące, co napisałeś, dlatego proszę o więcej informacji.

Lala
@Tola

Zgadzam sie,przez nią odeszlam z firmy

Beata
@Lala

Hej, czy próbowano zgłaszać takie problemy bezpośrednio do pracodawcy? Może mógłby on podjąć jakieś kroki by poprawić relacje pracowników z Liderką, o której wspominałyście? Istnieje szansa by coś w tej kwestii się zmieniło? Jak myślicie?

Patryk

@tola w jaki sposób wyśmiewa?

Tadzio

Złej baletnicy to i róg u spódnicy Pracuje tu od roku i powiem tak ... Niektórzy są zdziwieni że w pracy trzeba pracować

dddddddddddddddd
@Tadzio

sorry, ale pokaż swój pasek z wypłatą. 1800zł? za tyle, i to bez żadnej arogancji, nie ruszyłbym nawet małym palcem. sytuacja na rynku się zmieniła (w końcu).

Zostaw merytoryczną opinię o Efferta Pharma Sp. z o.o. - Cząstków Mazowiecki

• Jak się pracuje w Efferta Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Efferta Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efferta Pharma Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efferta Pharma Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Efferta Pharma Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efferta Pharma Sp. z o.o.