MM Prime

Katowice

Opinie o MM Prime

dariusz 2014-10-21 12:53:58
Świetne miejsce pracy dla osób ambitnych, stawiających na własny rozwój. Wszyscy mają tu dużą motywację do pracy i dają z siebie wszystko, więc nie jest to na pewno zajęcie dla osób szukających ciepłej posadki. Jeśli jesteś dobry - możesz liczyć na satysfakcjonujące zarobki i ciekawą pracę.
marek 2014-10-23 15:02:43
Próbowałem dostać tam pracę, ale niestety nie przeszedłem rekrutacji pozytywnie. Mają bardzo duże wymagania, a ja jeszcze za małe doświadczenie niestety. Może kiedyś, bo z tego co wiem warunki są tam bardzo atrakcyjne.
BK 2014-11-13 13:38:40
Praca dla tych, co są w stanie się jej poświęcić. Na szczęście poswięcenie i kompetencje są dobrze wynagradzane. Pracuję tu od kilku miesiecy i choć, jak kolega wspomniał - nie jest to ciepla posadka, to jest to zdecydowanie miejsce dla ambitnych
yellow 2014-11-24 13:11:26
Mi niedawno udało się dołączyć do zespołu. Póki co mogę powiedzieć, że praca wymaga dużego zaangażowania, ale perspektywy są o wiele lepsze niż w banku, gdzie pracowałem wcześniej.
w0 2016-04-22 21:45:22
też mnie to przyjacielu dziwi, jak na Fundusze inwestycyjne dla wymagających i zarządzaniem kap[itałem dla firm to powinno być tutja wiadomo mnóstwo komentarzy. pewnie samych fachowców do pracy poszukują, ale można przez stronę aplikowac do ich centrali
Zostaw swoją opinię o MM Prime - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Prime