Opinie o P.P.H.U. Lopi (działalność zamknięta) w Legionowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.P.H.U. Lopi (działalność zamknięta). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w P.P.H.U. Lopi (działalność zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Lopi (działalność zamknięta) w Legionowo

Xys

Cześć wpisu do bzdury, rzeczywiście nie ma radia ale można sobie nucić melodię. Jest nas kilku i rozmawiamy między sobą jednocześnie wykonując swoją pracę. Panuje tam dyscyplina pracy, bo chyba po to się przychodzi żeby pracować. Pracownik inwigilowany, śmieszne. Że na hali produkcyjnej są kamery. Mi to nie przeszkadza. Mam nadzieję że ten co o tym pisał wcześniej przemieszcza się po mieście kanałami, bo ja każdym rogu są kamery. Proszę skorzystać z zaproszenia do firmy, ja nie narzekam.

kinc Nowy wpis
@Xys

te niby bzdury to zamordyzm, hipokryzja, chora atmosfera, ludzie stamtąd po prostu uciekają... aha czy nadal 13 nastego każdego miesiąca wszyscy pracownicy idą na mszę do pobliskiego kościoła? czy co dzień rano jest modlitwa w oratorium? jak najbardziej pochwalam...gdyby nie hipokryzja ... aha czy AA to AA?

Pracownik Nowy wpis

Zadzwoń zapytaj

Bartek Nowy wpis

Wiecie czy firma potrzebuje teraz nowego pracownika?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w P.P.H.U. Lopi?

Nick Nowy wpis

Skoro firma jest 25 lat na rynku i się ciągle rozwija, to chyba dobrze. Firma posiada swoje produkty.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.P.H.U. Lopi (działalność zamknięta)? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Legionowo
logo firmy Dyrektor Sprzedaży branża OZE
Legionowo
ID Energy Sp. z o.o.

Przeglądam zamieszczone tutaj opinie i dziwię się fali hejtu jaki jest tutaj wylewany. W firmie pracuje ładnych parę lat i nie jestem w tej kwestii odosobnionym przypadkiem. Większość kadry to osoby z co najmniej kliku kilkunasto letnim stażem, więc chyba nie jest, aż tak źle jak tu jest opisane, skoro tyle czasu tu wytrzymaliśmy. Praca w tej firmie daje mi wiele przyjemności z uwagi, że robimy niejednokrotnie rzeczy prototypowe, które pozwalają się rozwijać. Co do atmosfery w firmie ogólnie jest dobra, czasami jak w życiu zdarzają się drobne tarcia. Na pewno jednak nie ma tu mobbingu, wyścigu szczurów i donosicielstwa.

Emilia

Dobrze, że wypowiadasz się tak pozytywnie o atmosferze w pracy. To bardzo ważne aby pracownicy dogadywali się między sobą. Czy możesz nam powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia? Wiele osób poszukujących pracy stawia również na kwestie wynagrodzenia. Jakie firma na chwile obecną przedstawia warunki wynagrodzenia podstawowego?

Kerioir
@Emilia

Owszem, pracownicy między sobą dogadują się... po cichu... bo głośno rozmawiać nie wolno, tam panuje chora atmosfera, chory klimat a tworzy go jeden człowiek. Pracownicy są inwigilowani na stanowiskach pracy. tam nie wolno sucha radia. Te komentarze powyżej to celowe słodzenie i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Chory ponury klimat. Pracowałem tam jakiś czas i wiem co piszę

Szymon

A czy rzeczywiście jest tak że nie możecie że sobą rozmawiać w czasie pracy. Taka jest opinia na samym dole strony.

Szimon Peres
@Szymon

Zapraszam do odwiedzenia naszej firmy w godzinach pracy i wyciągnięciu własnych wniosków. Część zarzutów kierowanych pod naszym adresem na tym forum, odbiega daleko od rzeczywistości.

Albert

Hej. Widzę, że będę pierwszy się się odważę :) Zastanawiam się nad zmianą pracy, jestem elektronikiem z kilkuletnim doświadczeniem. Jak wrażenia obecnych pracowników, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? :)

Gość127
@Albert

Zapomniałem dodać, że 8 godzin pracy to (usunięte przez administratora)(wszystko piszę z punktu widzenia pracownika biura, a nie technika). W praktyce TRZEBA siedzieć po godzinach. Codziennie, dla zasady. O 8:00 należy mieć włączony komputer i programy gotowe do pracy, natomiast kończenie pracy o 16tej (usunięte przez administratora)(bez żadnych ustaleń, że tego dnia będzie potrzebny po godzinach). Oczywiście za te nadgodziny nikt(usunięte przez administratora) Ostatnia część powyższego zdania jest bardzo często przywoływanym uzasadnieniem przeróżnych spraw.

Genowefa

z Gość127 zgadzam się w całej rozciągłości i potwierdzam. Kate, rozumiem, że przez roztargnienie zapomniałaś dodać, że zajmujesz się tam też rekrutacją...

Kate
@Genowefa

Opisałam moje doświadczenia z pracy w tej firmie i nie wstydzę się tego kim jestem. Nie ukrywam się pod tajemniczymi nickami. Nie kojarzę, aby w naszej firmie pracowała w ostatnich latach jakaś Genowefa, więc skąd droga Genowefo wiesz jak ta sytuacja u nas wygląda? Łatwo jest rzucać oskarżenia i oceny wobec innych anonimowo, trudniej powiedzieć to prosto w oczy osobie zainteresowanej i spróbować wyjaśnić daną sytuację.

obiektywny

Być może idealnie nie jest ale nie znam takiej firmy. Relacje między ludźmi mogą być różne, jak to w życiu.

Kate

Pracuję w tej firmie kilka lat i nigdy nie spotkałam się z sytuacją, która pasowałaby do definicji mobbingu. Nigdy nie słyszałam, aby pracownik był izolowany od innych, wyśmiewany na forum, nękany, prześladowany itp. Owszem zdarzają się sytuacje, że zwracana jest komuś uwaga przy wszystkich, ale nigdy nie miało to na celu ośmieszenia danego człowieka, nie było też przyzwolenia, czy zachęty do ośmieszania go przez pozostałych pracowników. Każdy człowiek jest inny i inaczej wyraża swoje zdanie, jedni są cholerykami, inni flegmatykami, jedni przyjmą zwróconą uwagę i postarają się wyciągnąć z tego jakieś wnioski, po drugich to spłynie i mają to w głębokim poważaniu, a jeszcze inni przyjmują każdą uwagę bardzo personalnie i długo pielęgnują w sercu urazę. Tak jest wszędzie i nie ma to znaczenia, czy jest to ta firma, czy jakakolwiek inna. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że jest to środowisko w którym można czuć się dobrze i bezpiecznie, gdzie można nawiązać prawdziwie, szczere relacje, a nawet przyjaźnie, nie ma tu kopania pod kimś dołków, nieszczerych uśmiechów i pustych słów, a nawet jeśli są takie przypadki, to są niezwykle odosobnione. Oczywiście punkt widzenia zależy od punku siedzenia i ktoś może mieć inne zdanie, ja dzielę się swoim, bo takie właśnie mam doświadczenia w tej firmie.

Weronika

Czy sytuacja w P.P.H.U. Lopi się poprawiła? Widzę na stronie zakładkę Coś dla ducha, gdzie są modlitwy, co świadczy raczej o tym, że firma powinna przestrzegać pewnych zasad moralnych. Pracował ktoś na stanowisku asystenta projektanta? Własnie to jedno z kilku stanowisk http://lopi.pl/rekrutacja/, na które jest rekrutacja i jestem ciekawa na czym ta praca polega. Czy nie trzeba mieć ukończonych studiów? Czy od razu dostaje się umowę na czas nieokreślony?

Weronika

@Gość127 czy zgłaszałeś takie sytuacje do swojego przełożonego/kierownika/dyrektora? Nie powinno się takich zachowań lekceważyć.

Weronika

@Gość127 według Ciebie w P.P.H.U. Lopi nie ma poszanowania pracownika. Co przez to rozumiesz? Dlaczego tak uważasz? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Piszesz również o mobbingu. § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy naprawdę uważasz, że takie sytuacje zdarzają się w firmie?

Gość127
@Weronika

Myślę, że opisane przeze mnie konkretne sytuacje jak najbardziej ukazują sens słów(usunięte przez administratora) Definicję (usunięte przez administratora)znam, gdyż pracując tam kilka razy się z nią zapoznawałem, żeby w razie czego nie rzucać słów na wiatr i potwierdzam, że takie sytuacje się zdarzały. Teraz dochodzi jeszcze manipulacja opiniami w internecie i prowokacje. Zero honoru. Pozdrawiam.

Były Praconik

Ludzie tam (czyt. pracownicy) to wspaniali ludzie. Niektórym brakuje może kilku lat do emerytury..innych trzymają inne powody o których tu wspominał nie będę. Firma owszem rodzinna lecz o atmosferze rodzinnej nie ma tam mowy. I tak, gdy będziesz z kimś rozmawiał przyjdzie do Ciebie pewien Pan , stanie i wytrząchując się nad tobą wykrzyczy-" a pan to sam do siebie gada?... nie życzę sobie tu prywatnych rozmów!!!" (usunięte przez administratora)Kochani, panuje tam ponura atmosfera. Nie ma najmniejszego znaczenia gdy dajesz z siebie wszystko... i tak będziesz poniżany. Oczywiście za chwilę pojawią się tu głosy, że to wszystko nieprawda, że tak tam nie jest,(usunięte przez administratora) że z niczym podobnym się nie spotkałam/em itd. tylko pierwsza osoba która temu zaprzeczy, niech zaprzeczy temu głośno przy wszystkich pracownikach przed modlitwą, która odbywa się tam w Zakładowym Oratorium każdego dnia. Jeśli tam zaprzeczy dopiero wtedy niech zaprzeczy tu! (usunięte przez administratora)

P.P.H.U. Lopi (działalność zamknięta)
3.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Długa 3
    05-119 Legionowo
  • NIP: 5360020898 REGON: 011198829

P.P.H.U. Lopi (działalność zamknięta)