P.P.H.U. Lopi

Legionowo

Opinie o P.P.H.U. Lopi

Albert 2016-08-14 14:37
Hej. Widzę, że będę pierwszy się się odważę :) Zastanawiam się nad zmianą pracy, jestem elektronikiem z kilkuletnim doświadczeniem. Jak wrażenia obecnych pracowników, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? :)
Gość127 2017-03-13 08:06
Pracodawca, który pod pięknymi słowami o trosce firmy o pracowników i ich rodziny, o wartości duchowe itp. ukrywa wielką hipokryzję. Brakuje tam zwykłego podstawowego szacunku do człowieka - ludzie są wykorzystywani, wzięcie urlopu jest bardzo źle odbierane (zdarzało się, że kierownik potrafił narzucać, kiedy pracownik ma iść na urlop), za nadgodziny szef płaci każdemu wg swojego bieżącego uznania (raz pracuję za X za godzinę, innym razem za X - 5zł, oczywiście bez wcześniejszej informacji, bo żadnego papieru na to nie ma). Jeśli ktoś otwarcie i kulturalnie wyrazi odmienne zdanie niż zdanie szefostwa, bardzo szybko jest zwalczany przez zwykły mobbing (utrudnianie pracy, zwalanie odpowiedzialności za błędy kierownika na tę osobę, chamskie reprymendy przy kolegach, a ewentualne przeprosiny już tylko na osobności). Jedno wielkie kłamstwo, pełno chorych układów. Szkoda zdrowia.
Gość127 2017-03-13 08:43
Zapomniałem dodać, że 8 godzin pracy to fikcja (wszystko piszę z punktu widzenia pracownika biura, a nie technika). W praktyce TRZEBA siedzieć po godzinach. Codziennie, dla zasady. O 8:00 należy mieć włączony komputer i programy gotowe do pracy, natomiast kończenie pracy o 16tej jest NIEDOPUSZCZALNE. Zdarzyła się sytuacja, że pracownik dostał poważną reprymendę za to, że kierownik zadzwonił o 16:15 i coś od niego chciał, a tej osoby już nie było w pracy (bez żadnych ustaleń, że tego dnia będzie potrzebny po godzinach). Oczywiście za te nadgodziny nikt nie płaci, bo wg kierownika i szefa "to jest naturalne, że trzeba siedzieć dłużej, bo jesteśmy małą firmą". Ostatnia część powyższego zdania jest bardzo często przywoływanym uzasadnieniem przeróżnych spraw.
Zostaw swoją opinię o P.P.H.U. Lopi - Legionowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Lopi