Opinie o Micros JML w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Micros JML. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Micros JML o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Micros JML w Bydgoszcz

jan

a czy ty Adam też jesteś oszukany przez firmę micros?

@jan

Nie...nie jestem oszukany przez Firme. Natomiast bliskie mi jest prawo - pozdrawiam.

@Adam

Prosze uprzejmie, juz tlumacze. Poniewaz w pierwszej kolejnosci sciagane sa zalegle skladki ZUS, US...brak aktywow Firmy, innymi slowy, majatek owej Firmy jest sprzedany lub w zarzadzie innej osoby. W zwiazku z powyzszym komornik nie bedzie mial duzego pola popisu w egzekwowaniu Panstwa naleznosci i umorzy sprawe. Przykro mi, ale tak stanowi prawo komornicze....pozdrawiam.

Kochani komornik nie pomoze (oglosi w wyroku - bezzasadnosc egzekucji) ...Fudusz gwarantowany, nie pomoze do czasu ogloszenia przez Firme upadlosci( nie zrobia tego)... Jako wierzyciele mozecie sami wystapic do Sadu o wszczecie postepowania upadłościowego...prosze pisac, bede staral sie pomagac na forum.

a
@Adam

dlaczego stwierdzi bezzasadność egzekucji?

kk
@a

W jaki sposób mogę otrzymać PIT za 2015 rok. bo nie przysłali do tej pory. Czy ktoś wie?

Zenek

To niech się odwołują i tak są przegrani. Sprawa trafi na wokande i tylko przedłuży się a odsetki i tak im rosną od dnia wskazanego przez Sąd w postępowaniu nakazowym. Potem KOMORNIK (który już sobie da radę ).Ręce zaciera I tylko na to czeka. Ważne że Sądy wydają nakazy do zapłaty.

bydgoszcz

Dostał 2 tygodnie w tym czasie mogą się odwołać i pewnie to zrobią, na złość

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Micros JML? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
KK

"Ja dostałam odpis nakazu zapłaty, który sąd wysłał do Microsa. Na razie cisza... " ile czasu dostał Micros na zapłatę i co należy zrobić w przypadku gdy nie zapłacą w tym terminie?... bo przecież wiadomo że nie zapłacą...

MK

= oznacza jakie sprawy prowadzi Prokurstura a jakie Sąd.

bydgoszcz

KK

Konkretnie czym jest zainteresowana Prokuratura? Przetargami czy brakiem naszych wypłat? Czy ktoś miał już sprawę w sądzie o odzyskanie zaległego wynagrodzenia? Przyznali Wam cś?

trele morele

Podobno firmy konkurencyjne pozgłaszały do Prokuratury nieprawidłowości w przetargach itp. ...Może coś się w końcu ruszy.....

WOLNY

Po prostu nie zatrudniać sie do tej Firmy GRYF poszukują na OLX jak nie Piotr To Krzysztof wiadoma jakie nazwiska tam się ukrywają.Sprawa Krakowska jest w Prokuraturze czekajcie na wezwania

Ale po co to DD piszesz? Chwalisz się, czy żalisz! Przecież ta "firma" i tak jak jej poprzednik micros. Kto założy następną i jak się będzie nazywała ? Ryś band czy jak?

DD

F. U. GRYF Ciuś Piotr F. U. GRYF Ciuś Piotr (FU GRYF C, FUGRYFC, FU GRYF CP, FUGRYFCP, CP) to wykonawca który działa na rynku zamówień publicznych. Firma realizowałaprzetargi w miastach: Kraków. Przetargi zostały zrealizowane dla takich instytucji jak Fundacja "Miejski Park i Ogród Zoologiczny w Krakowie" . F. U. GRYF Ciuś Piotr funkcjonując na rynku realizuje: Usługi Ochroniarskie . Ps. Można znaleźć więcej informacji oraz adres siedziby firmy na necie.

Znający sprawę

ty "oszukany" ja pracowałem w grupie intrtwencyjnej i w zoo robiłem kontrole i wozilem kasę. DLATEGO TEŻ ZNAM SPRAWĘ czyli PRAWDĘ! !!

oszukany

z tego co wiem to są osoby które mają zasądzone wyroki i są oddane do f.s.g. ale nie dostały pieniędzy jeszcze

oszukany

ty."znający sprawę" tak jestem jednym z nich bo w tej firmie pracuje na obiekcie k.z.g. i denerwują mnie takie głupoty które wypisujesz a po za tym nie jestem i nie byłem koordynatorem ale z tego co piszesz to wynika że pracowałeś lub pracujesz na ogrodzie zoo bo tam pracowałem i tam był tylko koordynator. Jak masz odwagę to pisz pod jednym nick a nie zmieniaj go co chwile bo i tak wiadomo kto pisze,

Darek

witam krotkie pytanie. Czy komus udalo sie sadownie albo w jakikolwiek inny sposob juz odzyskac skradzione pieniadze ? czy moze mam wydzwaniac dzien i noc na numer zarzadu ktory sie znajduje na pieczatce umowy ?

Znający sprawę

Ty "oszukany " łżesz. Jesteś jednym z nich "koordynatorze " Ty admin nie usuwaj wpisów Prawdy.

DD

Poradzcie mi co mam zrobić bo uległo zniszczeniu moje świadectwo pracy z Micros w Bydgoszczy nikt oczywiście nie odbiera. Jak mogę uzyskać duplikat lub odpis? ??

a

tak jest rzeczywiście

Zostaw merytoryczną opinię o Micros JML - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Micros JML?

Zobacz opinie na temat firmy Micros JML tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Micros JML
1.7/5 Na podstawie 215 ocen.
  • Dąbrowa 20
    85-147 Bydgoszcz