Xaltum Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań

Opinie o Xaltum Sp. z o.o. Sp. k.

admin 2015-08-03 23:23:36
Masz doświadczenie w pracy z firmą Xaltum Sp. z o.o. Sp. k.? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!
Adam 2015-12-14 12:23:22
Byłem przedstawicielem ds. odszkodowań w tej firmie. Pomimo już wcześniej zdobytej wiedzy, wiele się tutaj nauczyłem i podszkoliłem zwłaszcza przez rozmowy z mecenasami. Zawsze dostępni i można porozmawiać o każdej sprawie. Atmosfera pracy bardzo dobra, tak samo kontakt z prawnikami. Zarobki jak najbardziej satysfakcjonujące. Teraz już tam nie pracuję, bo postanowiłem się przebranżowić, więc te opinię piszę dla szukających informacji o tym pracodawcy. Naprawdę warto z nimi współpracować.
Maja 2016-01-21 09:36:31
Pracowałam w xaltum jako przedstawiciel ds.ubezpieczeń, w firmie panowała bardzo miła atmosfera. Pracowałam tu od razu po studiach, sporo się nauczyłam przydatnych rzeczy, których nie było na uczelni. Śmiało mogę polecić tą firmę.
Zostaw swoją opinię o Xaltum Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xaltum Sp. z o.o. Sp. k.