Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o agencja savoir

Pracowałeś w firmie agencja savoir i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
kaska serwisaNtka - 2012-03-05 06:22:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wspolpracuje z ta agencja i szczerze polecam zadnych problemow z wypatami a czesto nawet przed czasem :)
zdjecie uzytkownika
Paweł - 2012-05-14 23:33:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Potwierdzam. Można tylko żałować, że na naszym rynku znajduje się tak niewiele uczciwych firm.
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2013-05-24 18:13:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przerost formy nad treścią. Umowy śmieciowe, a wymagania jak na stanowisko wyższego szczebla. I płaca wiadomo- minimalna.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-09 19:07:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A umowy śmieciowe to znaczy umowy zlecenie tak? ktoś jak jeszcze możesz to napisz na ile są podpisywane umowy. Chciałabym sobie trochę dorobić bo studiuje dziennie i tak chciałam się zorientować trochę.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agencja savoir

Twoj email:
Wiadomość: