Opinie o Marku w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marku. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Marku na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marku w Częstochowa

Nawet w dzisiejszych czasach, ciężkich dla gospodarki, każda praca będzie lepsza niż TO. Zero poszanowania człowieka, zero w głowach tez. A i pieniądze bardzo marne ... Nie polecam, chyba że ktoś ma ambicje bardzooooo niskie

Kamil
@Dalej się smieje

Przy sprzedaży zwykle dochodzi prowizja więc kasa pewnie jest wyższa. Ty jak tu pracowałeś to na jaki poziome robiłeś targety i premie? Niskim?

szkoda gadac Nowy wpis

najpierw zapraszaja na rozmowe o prace na magazyn proponuja 3000 zł netto okres probny przez 3 miesiace potem proponuja po okresie probnym umowe na rok na reke wychodzi 3500 potem mowia ze po roku umowa na stałem i od 3500 do 4000 zł netto po czym potem nawet nie oddzwaniaja to po co zapraszacie kandydatów na rozmowe jak nie dajecie nawet odpowiedzi

Rafał

Co takiego robią, że napisałeś o braku szacunku i ile obecnie płacą na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży sprzętu i aparatury medycznej? Bo wyczytałem, że dwa lata temu oferowali 3100-5300 zł brutto...

Dalej się smieje Nowy wpis
@Rafał

5tys brutto to wg ciebie dobre wynagrodzenie za sprzedaż? Chyba marne ochłapy

Kamil Nowy wpis
@Dalej się smieje

No po prostu nie. Nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie.Dramat (usunięte przez administratora) mół i wodorosty. Szanujmysię.

Irena

Czemu nie? Możesz to wyjaśnić? Same słowo nie, niestety za wiele mi nie mówi.

Były pracownik Nowy wpis
@Irena

Zaufaj po prostu nie. Ale możesz się osobiście przekonać czemu nie. Wynagrodzenie jest na czas nic poza tym. Pozdrawiam i powodzenia

Jaki jest styl zarządzania w Marku?

Yamaha

Bardzo kiepski.

Bożena
@Yamaha

No nie zapowiada się to za dobrze... A co takiego niewłaściwego w tym całym zarządzaniu tutaj zauważasz, że tak je określasz? :/

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marku? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Obserwator

Jeżeli nie masz szacunku do siebie, to to jest praca dla ciebie

Grażyna
@Obserwator

Własnie miałam podesłac cv do firmy./. możesz napisac konkretnie czemu tak uważasz?

@Obserwator

Pięknie napisane, kwintesencja tego miejsca

Bożena

Smutna sprawa tak szczerze. :( Ile Twojego czasu poszło przez to w las?

Jak to nie ma mowy o urlopie i chorobie? To na jakiej umowie pracujecie w Marku? Co jak przyniosę zwolnienie lekarskie, zwolnią mnie?

Oks

Tak

Grażyna
@Oks

Miałeś taką sytuację? Zwolnili cię za coś takiego?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Marku? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Yurii

Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny. Tu się to nazywa praca zadaniowa.

Igor

@Aaa Czy możesz napisać z jakiego powodu nie polecasz? Każdy zdaje sobie sprawę, że idealnie w żadnej firmie nie będzie.

Aaa

Nie polecam. Mozna znaleźć o wiele lepszą prace , lepiej płatną ,obecnie na rynku czestochowskim. Odradzam nie polecam

kolega

.czyli nie można bezkarnie nalatywać na firmę i bardzo dobrze, to może teraz ktoś napisze jak się naprawdę pracuje, ale tak po ludzku, czy warto aplikować

Nob

Generalnie praca jak u typowego polskiego prywaciarza. Jak najwięcej zaoszczędzić jak najmniej wydać. Widać to po formie umów dla pracowników. Osobiście nie polecam.

Maja

Śledzicie aktualne oferty pracy do Marku? Znajdziecie je na oficjalnej stronie firmy http://www.marku.com.pl/kariera. Pracujesz już w firmie? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju w firmie.

beata

Jak dla mnie to właśnie pokazuje, że jest jakaś sprawiedliwość firma doczekała się zadośćuczynienia a i ludzie szukający pracy nie będą się po czymś takim zrażać

Piotr Banaczyk

Przepraszam Spółkę PZM „Marku” M. Krawczyk sp. j. z siedzibą w Częstochowie za pomówienie jakiego dopuściłem się w dniu 25.02.2015 r. na stronie internetowej WWW.GoWork.pl podając nieprawdziwe informacje na temat Spółki PZM „Marku” M. Krawczyk sp. j. oraz jej pracowniku, które mogły skutkować narażeniem Spółki na utratę zaufania, renomy i poważania publicznego. Przepraszam za napisanie przeze mnie nieprawdziwych i krzywdzących opinii zarówno o Spółce PZM „Marku” M. Krawczyk sp. j. jak i jej pracowniku.

Mirek

nigdy nic nie wiadomo jak to teraz wygląa trzeba wziac pod uwage ze niektore wpisy juz byly pisane jakis czas temu a w firmie sie mogla obsada zmienic i zasady sa zupelnie inne teraz prowadzone. no wlasnie to wazna sprawa tylko prsoilbym o informacje czy tak faktycznie jest czy pozostalo jak bylo ?

ZZZ

Rzygać mi się chce jak czytam takie wypociny jakiegoś sfrustrowanego dupka. Pracuję w tej firmie wiele lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Firma jest naprawdę w porządku i dobrze dba o pracowników. Reguły są jasne i równe dla wszystkich. Niema że Ci ktoś coś obieca i niedotrzyma słowa.Kasa zawsze na czas i w całości na konto. Ale nie ma tu miejsca dla nieudaczników którzy sobie nie radzą, tacy wypadają bardzo szybko i dobrze bo tylko psują opinię. Ale jak pracujesz solidnie i osiągasz wyniki to naprawdę można zarobić fajną kasę.

PH

A ja pracuję w tej firmie od kilku lat. Gdyby było tak jak piszesz to raczej firma nie miałaby prawa bytu, a istnieje od ponad 20 lat i większość pracowników ma wieloletni staż. Targety są, ale nie z kosmosu, jak piszesz.. Jednak to nie jest łatwa praca, bo rynek jest bardzo trudny i na efekty trzeba trochę poczekać. Call Center obsługuje tylko tych lekarzy z Twojego regionu, którzy wolą kontakt bezpośrednio z firmą ale wszyscy, których tych pozyskasz są Twoi , nawet jeśli złożą zamówienie w firmie i tak masz od tego prowizję.

bangi

Witam! Miałem przyjemność rozmawiać w sp pracy w tej firmie. Zacznę od początku. Przed spotkaniem w Częstochowie rozmawiałem chwilkę z kierownikiem ds sprzedaży pytając jak wygląda dzień pracy jakie auto itp. Przez tel dowiedziałem się że przedstawiciel otrzymuje płacę podstawową 2000zł netto nie ważne czy dopiero zaczyna czy pracuje 3 lata. Premia od sprzedaży oczywiście jest. Oni widzą to tak że przez pierwsze 3 miesiące dają plan do wyrobienia na 30tys po około roku 100 tys inaczej wylatujesz tłumacząc że nieopłacalne dla firmy trzymać pracownika który 100tys nie zarabia. Gość powiedział że przedstawiciele dla firmy zarabiają od 100- 160 tys miesięcznie. Premia od sprzedaży to 2% (ale nie jestem pewny) ponieważ przez telefon otrzymałem ifno że od 100tys zarobionych dla firmy otrzmyuję się 2tys premii. Na rozmowie z właścicielem otrzymałem ifno że w okolicach 2tys od 100tys więc sprzeczne informacje. Co do dnia pracy czyli ile wizyt trzeba wykonać i czy czas pracy jest normowany kierownik powiedzał że jego interesuje tylko plan końcowy a nie jak my pracujemy. Na rozmowie właściciel powiedział że liczba wizyt na początku kiedy budujemy relację powinna wynosić pomiędzy 20 a 30 i powinniśmy pracować 8 godzin bo pracując mniej nie odniesiemy sukcesu. Nasza targetowa liczba placówek ma wynosić ok 100. Co do kwestii którą poruszono wcześniej czyli walki z call center powiedziano mi że jeśli odwiedzam placówkę a ona zamówi prze infolinię firmy to pierwszy raz jestem o tym informowany i idzie to na moje konto. Kolejne zamówienia nie przez przedstawiciela a przez infolinię danej placówki nie idą na nasze konto do targetu. Pytanie tylko czy dział call center ma lepsze ceny niż przedstawiciel. Problem może być wtedy gdy ja pozyskam nową placówkę zrobię w niej zamówienie a oni później cisną do niej z telefonami i wygryzają mi klienta tłumacząc danej osobie że nie ważne u kogo robi zamówienie. Raporty raz w tygodniu w piątek. Uposażenie to: corsa D( beznadziejne auto z kratką 3 drzwiowe bez tylnych siedzeń) telefon i znów sprzeczna informacja- kierownik prze tel mówił że palmtop a dyrektor na rozmowie że tablet z internetem. Forma umowy to próbne 3 mies o pracę a później nie wiem czy na czas nieokreślony/określony. Sama rozmowa przebiegła w miłej atmosferze dużo pytań o moje doświadczenia w poprzednich pracach jako handlowiec. Najbardziej niepokojąca jest kwestia premii i tu mi coś śmierdzi bo wypytując właściciela nie bardzo chciano mi to wnikliwie wytłumaczyć. Boje się że dadzą marne 2 tys a premii się nie wyrobi bo progi będą tak beznadziejnie ułożone.

?

zarobki średnie - nie małe nie duże , po prostu średnie. Naprawdę nie polecam

Marusia

(usunięte przez administratora)atmosfera w firmie ciężka nigdy w takiej firmie nie pracowałam ... Tam nie ma żadnej atmosfery, a przecież pół życia spędza się w pracy. Szef sztywny, a Pani dyrektor gotuje obiady - chore. W każdym pomieszczeniu kamery , dobrze że w kiblu nie zainstalowali. Hehehe szkoda czasu na tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Marku - Częstochowa

• Jak się pracuje w Marku?

Zobacz opinie na temat firmy Marku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marku?

Marku
1.9/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Loretańska 31
    42-226 Częstochowa