Wudawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego

Wrocław

Opinie o Wudawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego

Anonim 2011-07-05 21:03:31
W zupełności zgadzam się z przedmówcami. [usunięte przez moderatora] powinno już dawno przyciągnąć uwagę władz uniwersyteckich czy Państwowej Inspekcji Pracy. Zarząd nie szanuje pracowników oraz współpracowników (również autorów wydawanych tu książek), okazuje arogancję i ignorancję, nie ma pojęcia o kierowaniu firmą - dlatego Wuwr ponosi ona coraz częstsze porażki i niebywałe straty. Doprawdy, instytucja ta przynosi hańbę dla Uniwersytetu. Pan Prezes nie ma pojęcia nie tylko o zarządzaniu, ale także o redakcji- usilnie pragnie jednak bezczelnie rozkazywać pracownikom i wymaga bezwzględnego posłuszeństwa. Zupełny brak kompetencji wykazuje również pani kierująca Działem Administracji i Umów- pogardza pracownikami i nie traktuje ich poważnie (wydaje nonsensowne rozkazy, wciąż popełnia błędy organizacyjne na czym bardzo cierpi dobre imię Wydawnictwa oraz jakość wydawanych tu książek). Mobbing jest tu sytuacją codzienną. Jeśli nasze wypowiedzi przeczyta ktoś, kto ma wpływ na zmianę takiego stanu rzeczy, kto posiada choćby władzę, by skoncentrować na tym problemie uwagę innych - proszę o zainteresowanie. To w końcu instytucja publiczna, w której dzieją się paradoksalne rzeczy. Każdy, kto współpracował kiedyś z tą firmą, doskonale o tym wie.
Zostaw swoją opinię o Wudawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wudawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego