logo Jaga Temp sp. z o.o.

Jaga Temp sp. z o.o.

Błonie

Opinie o Jaga Temp sp. z o.o.

mika 2013-05-13 17:00:19
Agencję oceniam dobrze, panie w biurze bardzo miłe i uczynne, wypłata wynagrodzeń na czas [ a nawet wcześniej :) ] ; jedynie co jest na minus to to, że oferowane stawki godzinowe są za niskie, w stosunku do wykonywanej pracy jak i w porównaniu do innych agencji.
Ares 2013-12-19 17:24:27
Bardzo pozytywne wrażenie ze współpracy. Jak pisała poprzedniczka wszystko jest na czas. Można porozmawiać o problemach z wykonywaną pracą. Starają się człowiekowi w razie przestojów załatwić inne zajęcie na czas przestoju. Polecam serdecznie. Pozdrowienia dla obsługi biura z Błonia:)
Rzeznik 2013-12-28 08:11:58
Witam nie polecam tej agencji,te panie sa mile na poczatku bo tak naprawde my pracujemy na nie jesli wyrzadzisz jakas szkode zabieraja Ci cale wynagrodzenie i ( usunięte przez administratora )az zal patrzec na to wszystko i co ja mam teraz swojm dziecia powiedziec ze tata niema pieniedzy.
Gruby 2013-12-28 08:17:09
Zgadzam sie z kolega ,,Rzeznikiem''ja tez mialem potracenie z pensij i jak tu pracowac uczciwie jak tu czlowieka w bialy dzien (usunięte przez administratora)zenada NIEPOLECAM!!!
Gruby 2014-01-02 16:39:13
Mniejsza z tym za co...Premie?zamomnij!!!jak pracujesz w porach nocnych to normalnie firmy im placa za Twoja prace w nocy a oni (usunięte przez administratora)
Gruby 2014-01-08 08:29:16
No na przykład jak uszkodzisz cos na magazynie typu wozek jakas sciane porysujesz naprawde niepolecam!!!
Natalia 2014-01-12 11:10:53
Witam pracowałam kiedys przez ta agencje pracy oszukuja na wszystkim aby tylko wyjsc na swoja korzysc pracowalam na godziny miesiecznie brakowalo mi ok.20 godzin miesiecznie zenada!!!
robert 2014-01-14 17:42:40
PORAŻKA!!!!!!!!
Co innego Pani mówiła przez telefon,co innego na spotkaniu a jeszcze co innego było w umowie.Takiej ściemy osobiście dawno nie spotkałem.Całkowicie zmarnowany czas i kasa na paliwo żeby dojechać do siedziby która mieści się w Błoniach.
Odradzam wszystkim!!
pracownik 2014-01-15 19:57:41
Jak rozwalacie cos wózkiem bo nie potraficie jeździc to macie pretensje, że wam potracają?????? A kto za was (usunięte przez administratora)ma poniesc koszta niby.
Agencja jak i panie są bardzo miłe w dodatku ładne :D i jestem wdzieczny za to, ze mam dzieki nim pracę.
robert79 2014-01-16 20:21:31
Ta agencja jest ok! Pracowałem w różnych agencjach pracy. Nigdzie nei miałem tak szybko wypłaty i do tego regularnie. Jak magazyn nie potrzebował ludzi to od razu panie skierowały mnie gdzie indziej. Cały czas mam u nich robotę. POLECAM!!!
farmer 2014-01-31 13:52:23
Pracuje przez tą Agencję i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Co miesiąc pieniążki wpływają na konto bez opóźnień. Czasem się zdarza, że nie trzeba czekać na nie do 10, bo przelewy są dokonywane wcześniej.
Renata 2014-01-31 19:45:39
Jak dla mnie ok. ważne ze jest robotA bo na urzędy pracy to juz wogóle nie można liczyć.
zora 2014-04-09 23:41:38
jeżeli chodzi o prace fizyczne to Jaga temp jest chyba jednym z liderów na rynku, bo mają masę takich ofert
rafal 2014-05-21 01:51:43
wysmienita strona
Ewka 2014-10-08 09:18:07
Pracowałam przez ta agencjię powiem Wam szczerze nie polecam
rayernetek 2014-12-05 19:15:13
gradobicie pytań nastąpiło we wpisie marka be ale szkoda, że nie za bardzo ktos mu odpoweidział, cóż ja oprócz pytań do dyskusji za wiele nie dopisze, ale powiem wam szczerze, że chciałbym to jakoś zrobic, żeby się dowidzieć proszę o jakieś informacje z waszej strony tutaj, będzie mi miło . pozdrawiam .
xenia_1984 2014-12-19 18:15:14
Jeżeli ktoś obecnie szuka pracy w branży takiej jak działa firma Jaga Temp sp. z o.o. to zauważyłem, że opublikowali nową ofertę pracy. Jest spore zainteresowanie, chyba warto zajrzeć i ocenić. Jak dla mnie ciekawy temat. Agencja Pracy Tymczasowej JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:Pracowni...
Edyta 2014-12-28 22:33:29
Szczerze nie polecam tej agencji. Pracuje przez nią około 2 lata. Co z tego że pani założą buty na obcasie i pięknie mówią? Nawet nie zdajecie sobie sprawy na jakie kwoty was oszukują. Nie płacą za nadgodziny 50,nie mówiąc o 100. Inne agencje za tą samą pracę proponują 2 zł więcej na godzinę + za nadgodziny 50 i 100 (płatne więcej) a co więcej dają umowę o pracę tymczasową co daje 2 dni w miesiącu płatnego urlopu + staż pracy. A w ich agencji -tylko te umowy zlecenie. Wygodne dla nich,które nie dają pracownikowi żadnych praw. Odradzam agencje szczerze. Gdybym mogła przeniosłabym się do Logartu albo Adeco, ale niestety już za późno. Człowiek uczy się na błędach.
Ewa 2015-01-13 12:59:02
A ja polecam gorąco!!! Dzięki tej agencji dostalam stala prace przez firme.
Fachowa obsluga i wszystko na czas!
ruda 2015-01-13 18:09:58
Pracuję dla nich już 5 miesięcy, kasa zawsze na czas a nawet szybciej. Kiedyś nie zgadzała mi się wypłata ale okazało się, że nie podpisałam się tego dnia na liście, wszystko wyjaśniłam i dopłacili mi od ręki . Pracowałam też przez inną agencję tam miałam więcej niejasności praktycznie w każdym miesiącu a kasę na 20. Jak dla mnie ok.
sla137 2015-01-19 22:31:06
fachowa obsługa pod biurkiem buhahahahaha!
Iza 2015-03-05 17:33:52
jak dla mnie super. MNie firma przejęła już po prawie 4 miesiącach, więc dla mnie agencja ok.
pioteks 2015-05-13 13:53:09
witam pracowałem przez ta agencje 3 miesiące może zacznę od plusów wypłata na czas nawet wcześniej nie 10 każdego miesiąca i to chyba na tyle. teraz minusy tylko i wyłącznie umowa zlecenie, jeśli ktoś podpisze dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i będzie miał przepracowane niecały miesiąc a stanie się wypadek w pracy to tylko będzie miał zapłacone za te dni co przepracował podzielone na 30 dni wszystkie uszkodzenia które zrobicie na magazynie będziecie mieli potracone z wypłaty tak ze nikomu nie polecam umowy zlecenia i jeszcze przez agencje bo to wszystko pchanie kasy komuś w kieszenień
bruno 2015-06-18 08:19:48
Pracowałem dla nich 6 miesięcy, teraz mam już umowę przez firmę. Od początku mówili, że jak się sprawdzę to tak będzie, więc jak dla mnie ok. Oczywiście teraz mam większą kasę, ale inaczej niż przez agencję nie zatrudniają na początku.
Wszystko na czas, kasa, umowa dla mnie ok.
studentka 2015-08-13 15:09:07
Już 2 razy pracowałam z nimi przez wakacje, żadnej ściemy, wszystko co mówią było prawdziwe. Za rok też zamierzam z nimi przepracować lipiec i sierpień.
Stawka jak dla studentki ok, 10 złoty na rękę a praca przy pakowaniu książek niezbyt męcząca :-)
Alien 2015-09-03 19:21:27
Ja pracuję w Jaga Temp i mam umowę o pracę tymczasową, a za nadgodziny mam odpowiednio do tego płatne. Urlop 2 dni za przepracowany miesiąc. Bardzo dobra agencja.
Alien 2015-09-03 19:25:11
Aktualnie dają mi 16zł brutto + dodatek nocny (20% od minimalnego wynagrodzenia) przy pracy na magazynie. Jest to magazyn, w którym praca jest tylko na noce, ale za takie stawki jak najbardziej mi pasuje. Poza tym umowa o pracę, urlop 2 dni/mc i odpowiednio płatne nadgodziny. Kontakt z agencją nie pozostawia nic do zarzucenia, a pieniążki są zawsze na czas.
NIE POLECAM 2015-10-06 12:39:55
PRACA NA CZARNO!!!!!! OD PONAD TYGODNIA CHARUJE JAK WOL NA NICH A NAWET NIE DOSTALAM UMOWY!!!
pkus 2015-10-06 16:12:22
To rzeczywiście straszne pracować przez agencje A KTO WAM LUDZIE KARZE!!! znaleźć pracę to pikuś,ja pracuję bez agencji i nikogo nie dorabiam:-)
P.S. Pracowałem w JAGA bo chciałem i wszystko było na czas, a umowa przyjeżdżała na zakład co tydzień...
odos 2015-10-29 13:54:54
Ja pracuję u nich już pół roku, od listopada przechodzę pod firmę, z tego co się orientuję to mogę mieć nawet gorzej, bo jaga płaci nadgodziny co miesiąc a firma co 3:-)
wszystko na czas, wypłata, umowa, pasek z informacją ile godzin pracowałem, jak coś się nie zgadza wszystko tłumaczą.
Firma w porządku.
Ulllla 2016-02-10 15:34:45
agencja jest w porządku. Jeśli chodzi o wypłatę jest regularnie do 10-go. Ja dostałam umowę o pracę na 5 miesięcy-też ok. Co miesiąc są paski, żeby było wiadomo za co jest wypłata. Jeśli coś się nie zgadza- wszystko wyjaśnią. Pracowałam w kilku agencjach i tą w porównaniu do innych oceniam bardzo dobrze. Mam tylko problem z kontaktem... Często nie odbierają..;/
xyz 2016-06-04 11:21:44
Czy ktoś pracował na stanowisku pracownik produkcji w Błoniach ?
Sylvia 2016-08-08 11:58:35
Chciałabym napisać coś fajnego bo słyszę same dobre rzeczy o tej agencji ale niestety jeszcze nie znaleźli mi pracy
air 2016-09-08 11:44:52
Agencja Jaga Temp to jakieś kpiny..Wszystko ok gdyby nie to ze przetrzymują pieniądze. Miały wcześniej przelewy robić obiecane było a pieniądze nadal nie ma. To co one tam robią siedzą i piją przez cały czas kawusie za robotę by się wzięły
jaga 2016-09-08 13:38:40
Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane w terminie, nie rozumiem dlaczego 8 ma Pan/Pani jakieś zastrzeżenia?
igor 2016-09-09 17:31:55
A u mnie wynagrodzenie 7 już było, a jak miałem krótkie zlecenie przy tabletach to dostałem kasę następnego dnia po zakończeniu:-)
Radek 2016-10-05 00:13:20
Cześć, ja z własnego doświadczenia mogę polecić pracę przez agencje pracy tymczasowej. Zatrudniany byłem przez tą agencję http://www.mg-solutions.pl/ i gorąco polecam. Wszystkie sprawy papierkowe były uporządkowane ;)
Kamil 2016-10-12 16:40:41
najgorsza agencja jaką spotkałem.
oprócz kontaktu to nic nie jest na + oczywiście jeśli się samemu dzwoni.
zostałem olany 4 razy. maja kompletnie w d**ie ludzi.
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM
zombi 2016-10-19 08:53:11
A ja uważam że to agencja jak każda inna, pracowałem już w 3. Płacą na czas, umowę przywożą do zakładu a kasa raz mi się nie zgadzała to dopłacili zaraz, nawet nie czekałem do przyszłego miesiąca.
zombi 2016-10-19 08:53:47
oijs\ 2016-10-19 09:02:30
czy to prawda że u was Operator wózka widłowego na wysokim składzie może zarabiać nawet 19zł/h? chciałabym się upewnić, bo widzę że ogłoszenie o pracę jest wrzucone przez was i zastanawiam się czy na nie odpowiedzieć
tttt 2016-11-03 13:48:14
ja tez zostałam olana mail nie czytaja
Hymm 2016-11-03 18:15:25
Mieli zadzwonić z odpowiedzią w sprawie pracy,nawet się nie odezwali:/
Will 2016-11-03 19:24:51
Ja mam inne doświadczenia zadzwonili 10 minut po tym jak wysłałem Cv na drugi dzień rozmowa o za 2 dni po formalnościach praca na magazynie. Ogólnie szybko i wszystko tak jak w ogłoszeniu
Kasia 2016-11-04 17:23:48
Ja tez pracuje w Allegro za ich pośrednictwem i jestem z pracy bardzo zadowolona. Liczę tylko ze dostanę umowę z Allegro od przyszłego roku.
mis 2016-11-05 09:59:30
Agencja jak każda inna, jak dla mnie nawet lepsza bo po umowę nie muszę jechać do biura tylko nam do Nagla przywożą, kasa zawsze mi się zgadza i jeszcze nadgodziny dostaję jak nie odbiorę wolnego, z tym to nawet lepiej niż przez firmę, więc siedzę cicho i nie spieszy mi się do zmiany pracodawcy:-)
Zostaw swoją opinię o Jaga Temp sp. z o.o. - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaga Temp sp. z o.o.