Opinie o Stark-Pol w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stark-Pol. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stark-Pol o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stark-Pol w Gdańsk

Michał Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązywane są w firmie konflikty ?

Pim Nowy wpis

O to oni nadal dzialaja ? Heh, myslalem ze po tym jak firma "padla" po duzym projekcie na smieciowisku, juz nic z tego nie zostalo. A widze ze jak kantowali, tak kantuja... :) Z wlasnego doswiadczenia z dawnych lat - odradzam wspolprace. Zarowno jako pracownik... jak i jako klient.

Wiek Nowy wpis

Mam wrazenie, że damy sobie wszyscy radę tutaj, zwłaszcza że idą podwyżki, a to jest bardzo dobry znak

kurdupelstrzelec Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie .Kaza pracowac po godzinach za , ktore niema wynagrodzenia.Jak nie zostaniesz po godzinach to Cie strasza zwolnieniem z pracy.

Firma Stark-Pol poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
studenciak

Witajcie, jestem jeszcze co prawda sutdentem ale interesuje mnie praca w takiej firmie jak stark pol - czy firma w swojej tracydji ma ogłasanie stażów dla studentów? pytam ponieważ muszę i tak dobyć jakąs praktykę a wiadomo, że warto by było połączyć to z możliwością jakiegoś zatrudnienia i zarobienia paru gorszy.

devon

STARK-POL Sp. z o.o. działa na rynku od roku 2001, początkowo jako firma projektowo - konsultingowa; dziś również wykonawcza. W swojej obecnej ofercie dla nowych kandydatów posiadają oferty pracy dla specjalistów ds przygotowania produkcji czy też telemonterów i elektromonterów. Tyle od nich. A czy Wy sami ich polecacie?

ogłoszenie

to ogłoszenie na stronie internetowej stark polu na stanowiska Specjalistów ds. Przygotowania Produkcji/ Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Produkcji to chyba wisi caly czas i jakoś dla mnie to dziwne. jak tam jest z rotacją zatrudnionych bo nie wiem jaki możę być powód tego że te same ogłoszenia są ?

jan

Stark-pol na swojej stronie ma napisane, że szukaja do pracy Specjalistów ds. Przygotowania Produkcji/ Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Produkcji. mile widziani studenci.

antystarkpol

Pracowalem w tej firmie krzak.(usunięte przez administratora).Niepolecam kant na kancie .

A czy ktoś wie, gdzie teraz ta firma ma swoją siedzibę? Bo na pewno nie na ul. Starowiejskiej.

bardzo niezadowolony

...a czy pod nickiem "zadowolony" nie kryje się czasem sam właściciel?? bo BARDZO szczerze wątpię żeby ktoś mógł być zadowolony ze współpracy z takim człowiekiem.. z wyjątkiem jego samego.. Szczerze ODRADZAM wchodzenia w jakąkolwiek współpracę.. i potwierdzam DOKŁADNIE WSZYSTKIE opinie niezadowolonych.. Życzę aby już nigdy nie musieli współpracować z ludźmi takiego pokroju..(no chyba że ktoś chce wiecznie prosić o zaległe należności...)

Firma nie uczciwa, machlojki, umowa zlecenie na cale zycie - masakra a na umowie ok 470zł. nie wyplaca na czas pieniedzy, przyjmuje na jedna budowe, jak skoncza to papa i bez kasy ! brak narzedzi, mozliwosci rozwijania sie ! wieczny brak materialow,odziezy ochronnej !, ludzie bez uprawnien skakaja po wszystkim, wozki itp ! nie polecam firmy bo obiecuje zlote gory, a nic nie dają !!!. Zarzadzanie jest do kitu ! (usunięte przez moderatora) wykorzysta wszystko co sie da by tylko ukrasc godziny pracy i wypłacić jak najmniej katujac ludzi do 15godzinnej pracy nawet w niedziele.! wyjazdy w delegacje - brak diet, a jak sa to z wlasnej kieszeni!

Trochę prawdy

Ta firemka bez pomocy firmy Elektrobud..... i jednego skorumpowanego dyrektorka dawno już by nie istniała.Ale jeżeli żona tego dyrektorka pracuje w firmie stark-pol lub i chyba napewno Elpis (ci sami właściciele) i pełni funkcje dyrektora handlowego w Stark-pol to wiadomo że inni oferenci Elektobud...nie mają szans w wyścigu szczurów.Szkoda że tacy ludzie psują wizerunek dobrej rynkowej firmy dbając tylko o swój biznes.Sam oddział gdański jest przez tego pana zle odbierany.

zadowolony3

Tak macie rację ale ktoś na to pozwalał,te piwkowanie ,długie przerwy- gdzie był kierownik i właściciele firmy???To tak chyba nie do końca wina pracowników.

zadowolony2

zgadza sie, to wina komunistycznego podejscia czy sie robi czy sie lezy to i tak sie nalezy, i to przez takich (usunięte przez moderatora) firma mila problemy finansowe. wpierw robia sobie w 8 godzinnym czasie pracy 3-4 godzinne przerwy, a potem zdziwieni ze na siebie nie zarobili. obudzcie sie!!!

zadowolony

a ja jestem zadowlony, a jak sie komus nie chcialo robic to takie sa pozniej efekty

niezadowolony

(usunięte przez moderatora) . Generalnie nie polecam. Moim zdaniem firma przed upadkiem ze względu na złe zarządzanie i nierzetelność wobec pracowników.

Firma nieuczciwa pod wieloma wzgledami (usunięte przez moderatora) i pracowników.Nie polecam!!!!! Również jeśli chodzi o rozliczenia itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Stark-Pol - Gdańsk

Stark-Pol
1.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Starowiejska 63
    80-534 Gdańsk