Opinie o Cityboard Media w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cityboard Media. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cityboard Media o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie działań online marketing SEO, SEM, SM, e-mail

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cityboard Media w Warszawa

Wiecie kto xD

Przypomniałem sobie rozmawiając ze znajomym o rynku pracy w PL swój czas w CBD/CBM i postanowiłem podzielić się publicznie opinią. Nie był to jakiś długi okres - byłem tam krócej niż rok, dostałem po prostu ofertę pracy na wyższym stanowisku w innym miejscu. I po tym czasie z czystym sumieniem mogę dalej polecić współpracę z Cityboard. Firma ma swoje cele, ma procedury, pomysł na siebie i to, w którą stronę ma iść. Od samej rekrutacji, przez onboarding po offboarding - wszystko jest spisane, zaplanowane i z sensem przemyślane. Firma jest otwarta na ludzi i przede wszystkim traktuje pracowników podmiotowo. Osoby przesiąknięte marketingiem (mówię tutaj o prawdziwych wyjadaczach) - p. Joanna, Mateusz czy Marcin stworzyli na prawdę dobre miejsce do pracy z którego sporo dobrych praktyk i doświadczeń udało mi się wynieść. Praca z samym klientem jaka jest to jest - każdy, kto pracował kiedyś w agencji to wie. Czasem jest lepiej, czasem gorzej, bywało stresująco, zdarzało się robić i nadgodziny (które można było odebrać, jako extra wolne lub finansowo). Cały czas jednak odczuwałem, że takie sytuacje były doceniane przez firmę, a zaangażowanie pracowników w projekty dostrzegane. Pamiętam, że odchodząc obiecałem napisać o playlistach muzycznych, które razem z Iwettą dodawaliśmy do digitalowej łazienki. :) Jak człowiek popracuje potem trochę w januszeksie to docenia takie drobne sprawy. Polecam i pozdrawiam!

Ta wspomniana kiedyś różnica miedzy zarobkami dla Copywritera mnie zaciekawiła. Do dziś jest to 5 tysięcy? Pokazywały mi się dostępne oferty z sieci ale nie piszą w nich wprost niczego o zarobkach. z roku na rok zdarza się żeby stawki wzrastały? A poziom trudności?

Zuzanna

Chętnie się dowiem, jak mniej-więcej jest wyceniany Creative Copywrtter, bo właśnie jest poszukiwany. Widzę, że zlecenie albo b2b wchodzi w grę, mnie bardziej interesowałoby to pierwsze. Polecacie pracę?

cityboradowiec Nowy wpis

W zależności od doswiadczenia jest to pewnie pensja 5-10k

Czy firma Cityboard Media w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

cityboradowiec Nowy wpis

tak - są finansowane szkolenia, które odbywają się wewnętrznie oraz w zalezności od stanowiska sa przewidziane w budzecie rocznym - dla np. grafika szkolenie z jakiegoś narzędzia, czy dla copy na warsztaty dot. kreatywności etc.

Wiecie kto xD Nowy wpis

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Cityboard Media? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Account Manager ds. sprzedaży digitalu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dzień dobry, Którego dnia sa dostarczane wynagrodzenia dla pracowników? I czy każdy ma taka sama date?

ANAL
@Zainteresowany

z tym jest największa tragedia, zgodnie z umową wynagrodzenie powinno zostać dostarczone do 10. jeszcze nigdy nie miałem wypłaty na czas, przeważnie jest to 15, a nawet raz zdarzyło się 20. dostać pieniądze

Zuzanna

Tyle pytań, żadnych odpowiedzi. Sama znalazłam odpowiedź, choć nikt nie pytał, że Account Manager zarabia od ok. 9 tys. do 11 tys. w zależności od miasta (poza Warszawą), ale ubolewam, że info o zarobkach copy, czy Google Ads Specialist nie idzie nigdzie znaleźć. Jakieś pojęcie dają stawki Accountów, ale to trochę loteria bazować wyłącznie na nich. Ktoś coś?

Były Pracownik

Praca w CBM w Warszawie była ciekawym doświadczeniem, od wdrożenia po prace samodzielną, ciągle nowe projekty i nowi klienci. Zespół, w którym pracowałem składał się z młodych ludzi, którzy chętnie współpracowali, pomagali jeśli to było potrzebne, byli normalnymi ludźmi i można było porozmawiać o wszystkim. Miałem styczność również z działem kreatywnym (jeśli dobrze pamiętam nazwę), IT, HR, sprzedaży i wszystkich wspominam pozytywnie. Brałem udział w kilku szkoleniach, spotkaniach z klientami oraz w cyklicznych spotkaniach zespołu i jeżeli chodzi o profesjonalizm oraz podejście firmy do klienta to jest ona bardzo wysoka, każdy dążył do wykonania swojej pracy rzetelnie i na czas, niestety czasami zdarzały się małe opóźnienia terminów, ale to chyba normalne w tej branży. Wypłaty wypłacane na czas, miejsca parkingowe są dla pracowników z dłuższym stażem, ale reszta może parkować na ulicy z innymi pracownikami/mieszkańcami, zawsze można coś znaleźć. Firma proponuję umowę zlecenie lub B2B, brak umowy o pracę. Z minusów wydaję mi się, że czasami jest zbyt mały nadzór pracowników nad wykonywanymi działaniami (możliwe, że to zależy od stanowiska, ale takie miałem wrażenie). Pod koniec swojej pracy miałem mały problem z ostatnim przelewem wynagrodzenia, ponieważ kontakt z osobą, która dostarcza rachunek (który należy podpisać i dostarczyć do działu kadr przed końcem miesiąca) nie chciała (?) lub nie miała czasu, aby mi odpowiedzieć na maila przez ponad 6 dni czy rachunek jest już dostępny (niestety choć pytałem jeszcze 2 dni przed końcem miesiąca czy rachunek jest już gotowy, dostałem odpowiedź, że nie, a finalnie jak później się dowiedziałem dziewiątego dnia kolejnego miesiąca, że rachunek był wtedy gotowy). Nie wiem co się stało, nie wnikam. Podsumowując polecam zastanowienie się nad rozpoczęciem pracy w CBM, ja oceniam pozytywnie. Pozdrawiam Paweł

Katrina

Jestem pracownikiem w jednym z biur regionalnych i bardzo cenie sobie pracę w tej firmie - firma, która docenia zaangażowanych pracowników z otwartą głową. Jeśli szukasz pracy dla samej pensji to nie jest miejsce dla ciebie.

Dariusz
@Katrina

A jak Cię tu docenili? Napisz proszę, bo widzę, że szukają konsultanta ds. sprzedaży, a waham się, czy wysyłać CV. O co mogą pytać podczas rekrutacji? I mimo wszystko zapytam o to, jakiego wynagrodzenia mogę się tu spodziewać?

Alojzy

Czy w Cityboard Media są jakieś super benefity - jakieś wtorki z warzywami, środy z owocami, wyjazdy, konkursy pracownicze, akcje charytatywne? Coś mega cool?

Piotrek

Czy w Cityboard Media w Warszawa pracuje się w piątek do godz. 15:00?

Oliwia
@Piotrek

Jedna z najciekawszych rekrutacji, jaką miałam. Kompetentna Pani od rekrutacji. Polecam :)

@Oliwia

Można wiedzieć, na jakie stanowisko? Może parę pytań bym do ciebie miała a propos procesu.

Brunet wieczorową porą.

Citybard Media to firma, o absurdach której można napisać wielostronnicową książkę. Postanowiłem podzielić mój wpis na kilka kategorii nawiązując do kilku wcześniejszych opinii. Rodzaj współpracy: w Cityboard jedyne formy współpracy to zlecenie i B2B z czego zlecenie to forma umowy próbnej. NIE MA UMÓW O PRACĘ. Oczywiście jak słusznie zostało wczezśniej napisane forma B2B jest tylko dla CItyboard, żeby czasem pracownicy nie pomyśleli, że mają jakies prawa pracownicze. W biurze musisz siedzieć od jego otwarcia do zamknięcia, no chyba, że masz jeszcze pracę przed otwarciem, albo po zamknięciu to oczywiście pracuj i niestety nadgodzin wyrabia się sporo - oczywiście nikt Ci za to nie zapłaci ;). Z plusów to jedynie płatny urlop i fakt, że czasem można coś załatwić w trakcie pracy - bo teoretycznie nikt Ci czasu nie liczy, ale to działa tylko ja wyrabiasz więcej godzin. Biura: piękne jest biuro centralne - ściany są świeżo malowane, jest klima, a w toalecie gra muzyka. Poza centralą biura to lata 90-te. Zimą lodówka, latem piekarnik. Oczywiście centrala zapewnia tylko niezbędne wyposażenie. Gorąco Ci? Kup sobie wiatrak! Zimno? Piecyki są na promocji! Herbata, kawa, mleko - masz działalnośź, kup i wrzuć sobie w koszta! Co do sprzętu to najlepiej, żeby nic się nie psuło, ale jak już naprawdę, naprawdę, naprawę nie masz na czym pracować i chciałbyś inny sprzęt to nie licz na nic nowego. Dział IT wygrzebie Ci komputer po kimś ;). Współpraca: zależy na kogo trafisz i w jakim jesteś dziale, ale nie jest tajemnicą, że zjawisko na "m" funkcjonuje od dawna. Pokolenia pracwników "wychowani" zostali przez swoich poprzedników, którym obce były jakiekolwiek standardy współpracy. Pracowników traktuje się jak małe dzieci, które trzeba ustawiać po kątach i śledzić każdy ruch. Z pracy trzeba się spowiadać i wytknięty zostanie Ci każdy błąd, nawet jeśli 99% zrobiłeś dobrze - ot typowy pracodawca hołubiący praktykom stosowanym 20 lat temu. Pracowników traktuje się tutaj jak złodzieji i (usunięte przez administratora) W Cityboard liczą się dwie rzeczy: kasa i kasa. Nie ważne jak i gdzie - masz przynosić do firmy miliony i to jest Twój problem. Klienci są widziani jedynie przez wzgląd na to ile mogą zapłacić. i nie ma tutaj taryfy ulgowej dla nikogo - rotacja wśród działu sprzedaży mówi sama za siebie. No chyba, że jesteś wieloletnim pracownikiem, który miał szczęście przytulić najbardziej dochodowych klientów lata temu. Od strony elksploatacji nie jest lepiej. Harówka w znoju do późnych godzin i jeżdzenie po 10 razy te same miejsca. Co do długoletnich pracowników to jest to koło wzajemnej adoracji. Trzymają ze sobą sztamę i od lat żyją w firmie wg okreslonych zasad,a jak Ci coś nie pasuje to Twój problem i zapewne czeka Cię rozmowa, mająca na celu udowodnienie CI jak bardzo się mylisz. Co do wypłat: jak dobrze się ustawisz ze sprzedażą to zarobisz. Cała reszta + inne dzialy - bez komentarza. Obowiązków masz tyle, że czasem starczy dla dwóch osób - oczywiście musisz sobie z tym radzić sam, nikt nie będzie Ci pomagał. Pensja też jedna. Góra jest głucha na wszystko, mają się zgadzać lokalizacje i sprzedaż, a umowy na jedno i drugie mają być podpisane raz-dwa. Pochwał się nie spodziewaj, raczej pretensji i wyrzutów Brakuje komunikacji, brakuje zrozumienia, a pracownicy obgadują się w każdym możliwym kierunku, niezależnie od szczebla. Firma oczekuje dużo, ale Ty nie oczekuj nic od firmy. Smutne, ale prawdziwe. Trzymajcie się tam w tym Cityboardzie.

Zbigniew
@Brunet wieczorową porą.

Serio tylko B2B? Bo liczyłem że jednak zatrudnię się na etacie i normalnej umowie o pracę. A jak z prowizją od sprzedaży? Pisałeś że można dobrze zarobić. Ile to wychodzi na rękę? Bo nie wiem czy w ogóle się opłaca aplikować.

Brunet
@Zbigniew

@Zbigniew tak tylko b2b. Na rękę to zależy od miesiąca i ile sprzedasz kampanii (oczywiście musisz odliczyć wszystkie koszty prowadzenia działalności). Napisałem, że osoby, które zawczasu wyrwały najlepszych klientów potrafią w miare zarobić, ale tych jest kilka. Dla nowych ludzi są okruchy i presja, żeby jak najszybciej przynieść kase do firmy.

Krystian
@Zbigniew

Tak, musisz mieć działalność i na początek nie nastawiaj się na dużą kase.

Łukii
@Krystian

A ja tam pracuje od roku i jestem zadowolony, jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. @Brunet wieczorową porą powodzenia w innym lepszym miejscu pracy dla Ciebie. Dobrze, że możesz realizować się tam gdzie chcą z tobą pracować.

@Brunet

Zależy od miesiąca, czyli co? Żadnej podstawy pewniaka nie ma tam u nich???

Były
@Brunet wieczorową porą.

W pełni się zgadzam z każdym słowem! Szczególnie z uprzywilejowaniem wieloletnich pracowników. Oczywiście to nie ich wina, że mają najlepszych klientów- nie ma co oczekiwać, że ktoś oddałby kurę znoszącą złote jajka- bo i dlaczego. To już wina „góry”, że nie potrafi zapewnić choć minimalnych możliwości sprzedaży nowym pracownikom (nowi klienci idą według widzimisię, ci z większym potencjałem do „lepszych”), albo zatrudniają zbyt wielu handlowców, skoro część wyrabia kilkaset procent normy i nie są to nowi pracownicy tylko zawsze ci dłużsi stażem. Sprzedaż tutaj ma sens, jak przychodzisz już z własnym portfelem klientów, z którymi dobrze się znasz. Oczywiście pod warunkiem że nie ma jej już w bazie, bo ciężko znaleźć sensownego, „wolnego” klienta ;) Chciałbym też dodać, że szkoła sprzedaży jest mega przestarzała, zarząd chyba też przespał te kilka dekad. A szkoda, bo nośniki mają świetne pod względem jakości. Digital potrzebuje zmian.

Oktawian

Czy w Cityboard Media pracownicy mają dostęp do samochodów służbowych na wyjazdy w delagecję?

Były
@Oktawian

Hahaha, dobre :-D

2192921124545566

Jak można dostać -mam na myśli dodzwonić się do Cityboard Digital? Czy to ta sama firma co Cityboard Media? Gdzieś czytałam, że to spółka współpracująca, ale nie już nie rozumiem, czy to są identyczne firmy, czy nie.

TDPP
@2192921124545566

To ta sama firma. Wystarczy zadzwonić do Cityboard Media.

Agata
@2192921124545566

Może poszukaj strony? Tam myślę, że wszystko znajdziesz.

Wiki

Podzielę się moim doświadczeniem z rozbiegu rekrutacji. Otrzymałem wiadomość na Linkedinie, że po zapoznaniu się z moim profilem zawodowym pasuję jako kandydat do pracy w Cityboard, po czym dostałem zaproszenie na rozmowę telefoniczną. Rekruterka była bardzo miła i merytoryczna w zakresie przedstawiania pracy w firmie i na stanowisku. Rekrutacja przebiegła ciekawie - 2 etapy, jednak zadania rekrutacyjne są zbyt trudne i czasochłonne! Czy samo portfolio i CV wam nie wystarczy?

B

Polecam - fajne środowisko pracy i ludzie z którymi można prawie WSZYSTKO :)))

@B

Czy to prawda, co tu czytałam, że jesteście de facto współpracownikami na B2B?

kalina
@Zuzanna

Cityboard Media zatrudnia na UoP. Jeśli współpracujesz z Cityboard, jako freelancer bądź dostawca konkretnej usługi to jest to forma B2B.

@kalina

O, a freelancerzy do jakich zadań są brani? Copywriting na przykład też?

PracownikCBD
@Zuzanna

Z tego co mi wiadomo to tak :)

były
@kalina

czemu piszesz takie głupoty? wszyscy w CBM są na B2B, nie ma nikogo na uop.

Maria
@były

No ale z tego co widzę to Ty tutaj jesteś byłym pracownikiem, więc chyba mogło się coś pozmieniać do tego czasu przecież?

Ho
@B

A jak!

@Ho

rozumiem, że też polecasz miejsce, a za co ?

karl

Super mi się tu pracuje i chcę tu zostać jak najdłużej! Jakby ktoś pytał, dlaczego to dlatego, że mam extra pieniądze, mogę sobie popracować zdalnie, mam mega zestaw benefitów i super współpracowników. Biuro też mamy fajne. W sumie wszystko jest extra :) O mam jeden minus terminy, z którymi ciągle ciężko się wyrobić. Deadline tu są oporowe, że masz wrażenie, że ciągle jesteś do tyłu. Ale dajemy radę nawet z takim ciśnieniem :)

Olena

Czy w Cityboard Media są wyjazdy integracyjne?

IOI
@Olena

Są co roku organizowane wyjazdy, najczęściej jest to Słowacja, Czechy i Włochy. Pobyt na 2-4 dni.

Ilona

Czy jest możliwość pracy w Cityboard Media na część etatu?

@Ilona

A czy teraz w ogóle są do nich jakieś oferty pracy, czy cokolwiek wiadomo?

Szukam pracy w mieście Warszawa. Zainteresowała mnie oferta firmy Cityboard Media. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3600 ?

Fiki

Na początek (1-2 miesiące) dają zlecenie a potem musisz założyć działalność. Zależy na jakim stanowisku ale 3600 na rękę się da

@Fiki

Ta działalność to na każdym stanowisku? Plakatujący, administracja i graficy, tak samo?

@Zuzanna

Nie - każde stanowisko to inne stawki zależy od twojego doświadczenia.

WZ

A ja dla odmiany - wbrew wszystkim którzy narzekają - chciałam pochwalić firmę, bo przez ostatni rok pracowało mi się w niej bardzo spoko. Fajna atmosfera, fani ludzie, biuro dobrze zlokalizowane, co jest sporym ułatwieniem. Każdy odpowiada za swoje obowiązki i nie tworzą się niepotrzebne spięcia. Jako pracownik posiada się także kartę medicover oraz pakiet medyczny z enelmendu - to na duży plus. Są wyjazdy integracyjne, która zawsze są zagranicą. A no i można oczywiście dostać tysiaka, jak się zostanie wyróżnionym - co miesiąc są przyznawane takie nagrody. Ogólnie polecam oczekiwać nowych ogłoszeń i próbować swoich sił ;)

@WZ

Cześć, szkoda tylko że nie napisałeś jakie stanowisko

@Beata

Dział Client Service/ twzw. Handlowy

Zostaw merytoryczną opinię o Cityboard Media - Warszawa

• Jak się pracuje w Cityboard Media?

Zobacz opinie na temat firmy Cityboard Media tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cityboard Media?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cityboard Media