BMF Polska Sp. z o.o

Leżajsk

Opinie o BMF Polska Sp. z o.o

admin 2015-06-18 01:04:07
Wiesz o firmie BMF Polska Sp. z o.o więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.
Ktos 2015-07-12 18:05:23
Firma z zewnątrz wygląda super i tyle na temat pozytywow. Zarobki katastrofalne - spawacze wyciągają max 1500pln/mc, w soboty każą pracować za zwykłą stawke, ludzi za granicą wymyślili jakiś bank godzin (płacone za 168h a reszta później). Wcale nie dbają o fachowców liczy się tylko robota - jak nie pasuje to wyp... Napisze tylko jedno - ludzie trzynaście się z dała od tych wyzyskiwaczy.
bezrobotny 2015-10-03 21:04:20
ciekawość kiedy wrucimy z powrotem do zakładu bo umowy na stałe nie dają tylko prosze się zgłosić za jakiś czas najlepiej jak wygramy jakiś kontrakt bo z bezrobocia lidżmi nie damy rady . jak fachowców się zwalnia oni i tak sobie znajdą robote w tej branży fachowców potrzebują i za lepszą kase ok 2 tysiące i niedaleko od b m f tyle że na czarno ale to na początek starczy bo pużniej 15 zł na godzine majster czeka jóż niedługo otwarcie
fachowiec 2016-02-26 21:52:20
ludzie niedługo będą odchodzić z bmf pomalu bo tu nieliczy się fachowiec tylko tania siła robocza i robota a o pieniądze lepiej nie pytać cieszcie się że robote macie za 1.360 zł przy dzisiejszych czasach to chyba za mało niech sobie majstry robia za te pieniądze a nie otrzymywać premie kwartalne za podganianie roboty nidługo i ja się zastanawiam nad jakąś praca słyszałem że w nisku coś się tworzy złorze papiery i zobacze co mi zaproponują jak dadza 2.500 na rękę to odejdę z bmf choć mile wspominam
puli 2016-03-19 08:32:29
tam niem pracy tam jet wyzysk ja tam byłem spawałem za 1400 zł na dwie zmiany kuras ma 5 tyś a stare robotniki 2 tyś jak murzyny zapierdalają a on siedzi w biurze tylko delegacje ich ratuja bo za takie pieniadze to dobrze nawed nie zjedza a co dopiero mówic o dzieciach jak kto ma to taki mały PGR ten cały BMF nie idzce tam ogłupiec tam mozna.
nowy 2016-03-20 23:48:37
dobrze płacą na delegacjach ?
były_pracownik 2016-03-22 21:27:28
Odradzam co z tego że dostaniesz 4 brutto to codziennie niemcy będą miały inne koncepcje a po miesiącu jesteś rozliczony robiłeś cały m-c i nic nie wydałeś na warsztat. Poza tym musisz pamiętać żę:
- niemcy wygrały wojnę
- niemiec ma zawsze rację
- jak masz swoje zdanie to patrz punkt wyżej.
co do atmosfery to zostawie bez komentarza.
obyty 2016-09-13 16:44:22
pracuje tam od kilku lat. duzo juz widziałem co w tej firmie się działo i dzieje. W firmie bmf nie liczy sie fachowiec, kto ma lesze plecy dostanie takie same pieniadze jak fachowiec w niedługim czasie. Na kazdej hali nepotyzm i kolesiostwo. zmiany kierowników zakładu nic nie dają, tylko co jeden to mysli jak to ludziom nie dac zarobić. w tej firmie kompletnie do niczego się nie dojdzie, najlepiej i najzdrowiej nie przejmować sie tym co się tam dzieje. Nie wiadomu kto za co odpowiada, kto pod kim podlega, na szczeblach wyższych. zarobki z premia na poziomie 1600zl. premie daja dopiero po 1 roku, czyli przez do roku minimalna krajowa.
Oceniam zaklad pod wzgledem na szacunek i dbanie o dobrego pracownika na Mierny
Stary 2016-10-14 18:33:41
No to teraz Jacus ma okazję się wykazać. Tak nie raz krytykował Darka, że nie daje nam podwyżek i nie sprzeciwia się Niemcom, więc ma sam okazję pokazać na co go stać. Ciekawe czy nie bedzie jeszcze bardziej wlazil szwabom do d... niż poprzedni kierownik. A z tym kierownikiem technologow to już całkowita porażka - przecież on na niczym się nie zna, nie mówiąc o tym żeby w czymś nam pomógł. Jak przychodzi na halę to wszyscy już wiedzą, że żadnej pomocy w rysunkach lub rady nie uzyskamy i się śmieją że idzie ,,tego tego masakra,, Jeszcze tylko nie mówcie, że on ma zastępować Jacka - jak tak to ta firma nie przetrwa roku z tym kierownictwem.
Byle do wiosny, a potem ,,żegnaj bmfie pora ruszac w świat,,.
wawa3 2016-10-14 20:00:04
@kustosz zaskoczę cię ale szukają elektryka instalatora
szatan 2016-11-09 18:49:43
nie idzie tam to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skurwysyny i wyzyskiwacze
Zostaw swoją opinię o BMF Polska Sp. z o.o - Leżajsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMF Polska Sp. z o.o