Benefit Biznes Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Benefit Biznes Sp. z o.o.

anonim 2011-07-14 13:07:50
To kompletne nieporozumienie by pracodawcę oceniać przez relację z jednym z jej pracowników. Inna sprawa, że jak ktoś przychodzi ściemniać a nie pracować to jak może oczekiwać za to nagrody ? [usunięte przez moderatora] Ja jestem zadowolony, kasę płacą w terminie, atmosfera super. Polecam
Procowity 2013-01-28 15:51:20
Firma Benefit Biznes [usunięte przez moderatora] czyli oszukać, nie zapłacić, omotać, wykorzystać. Pracowałem w tej firmie, gadka prezesa jak z mównicy a rzeczywistość to slamsy i nędza. Niewypłacalni [usunięte przez moderatora] . Jeśli macie choć trochę zdrowego rozsądku omijać szerokim łukiem.
pracownik 2014-05-09 09:49:58
Jestem zatrudniona w tejże firmie, od grudnia zeszłego roku na umowę o pracę na czas określony. Do tej pory nie zostałam ubezpieczona w ZUS-ie!!!! Jestem w ciąży zagrożonej i nie mogę wykonać niezbędnych badań, ponieważ nie istnieję w bazie osób ubezpieczonych. Na pasku widnieje, że odprowadzane są składki, ciekawa jestem tylko, do czyjej kieszeni?! "Szefowie" nie odbierają telefonów, a jeśli już uda się do nich dodzwonić to stosują politykę "spychologii" i przełączają do osób, które są niekompetentne!
bajorko 2016-05-18 21:07:12
maća dowiadywałeś się jakie warunki teraz trzeba spełniać aby pracę podjąć?
Zostaw swoją opinię o Benefit Biznes Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Benefit Biznes Sp. z o.o.