Opinie o Metalplast Budownictwo w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Metalplast Budownictwo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Metalplast Budownictwo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalplast Budownictwo w Nadarzyn

były pracownik Nowy wpis

Pracowałem tam jakieś 10 lat ,przez jakieś 3 lata na początku szefa nie widziałem przez rok pózniej coraz częściej bo w firmie się działo źle. Ale i pracownicy bojąc o własną (usunięte przez administratora) podkładali innym świnię

były pracownik Nowy wpis
@były pracownik

10 lat temu

Gregor Nowy wpis

Macie powód, że tak mało piszecie na forum???

Agata Nowy wpis

@Black Leon na jakim stanowisku w Metalplast Budownictwo pracujesz? Czy możesz napisać coś więcej o Twoich osobistych doświadczeniach w pracy dla tej firmy?

Agata

@Nick a możesz napisać forumowiczom coś więcej o warunkach samego zatrudnienia w Metalplast Budownictwo? Głównie mam na myśli stawki godzinowe, jak i charakter umowy, jaka najczęściej jest proponowana. To jedne z najważniejszych czynników, które wpływają na decyzję o zatrudnieniu.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Słuchajcie - jest bardzo proste wytłumaczenie tego wszystkiego. Junior przejął to od ojca, a że Junior nigdy nigdzie nie pracował, nie ma zielonego pojęcia o niczym to potrafi tylko się drzeć... Swoje braki w wiedzy, zarządzaniu i ogólnie intelekcie maskuje wrzaskiem i bezsensownymi wymaganiami. Czy nie jest tak? :) Ilu ja już widziałem takich podwarszawskich bubków...

Black Leon

System pracy Juniora: przyjeżdża na budowę ,podchodzi do każdego pracownika i pyta się co Pan robi ?

Black Leon

To nie jest firma budowlana tylko działalność gospodarcza jednego człowieka,manufakturka bez niczego,pospolite ruszenie

Dawid

No też mnie to nurtuje... @Krzysztof M. Głównie zastanawiam się, czy jest aktualnie jakaś możliwość nowego zatrudnienia? Nie widzę ofert pracy aktualnie otwartych, na które mógłbym aplikować. Ktoś wie?

Krzysztof M

Co słychać w korporacji Metalplascik ?) Idzie za ciosem ?)

Znudzony tym wszystkim były pracownik MB

Cóż, jak się czyta te posty to się niedobrze robi... Jakub ty chyba jesteś specem od zakładania internetu, a Black Leon co się tak żalił popracował ze dwa miesiące jako spec od pozyskiwania inwestycji i nic nie pozyskał (ciekawe jaka była tego przyczyna?), wy piszący te denne komentarze nie macie nic wspólnego z budownictwem nawet na poziomie szkoły zawodowej (nie ujmując ludziom po "zetkach"). Jak nie mieliście pojęcia co robić to teraz żale wylewacie na prezesa a nie widzicie w tym siebie. Znam was i wiem jaki kaliber prezentowaliście. Beznadziejne wpisy na tym portalu to maksimum co możecie zaprezentować. A no i ten wpis to nie napisał prezes. Z perspektywy czasu to MB nie była taką złą firmą (są o wiele gorsze), fakt czasem się czekało do 20 ale robotę zaczynaliście od 12 buhahah. Najciekawsze jest to, że Ci którzy naprawdę przepracowali parę lat w MB nie nabijają się z tej firmy.

@Znudzony tym wszystkim były pracownik MB

Potwierdzam

Znudzony pracownik

Myślę że jest więcej osób jednak zadowolonych z pracy w MB :-D

Black Leon ?!

Krzysztof co słychać ?))))

Jakub

fiks. :) Nie narzekam na nudę, uwierz. :) Pracuję również w firmie gdzie moje zdanie się liczy, rozwijam się, a umiejętności i doświadczenie się przydają. W przeciwieństwie do metalplastu, gdzie zdanie "wszechmogącego" było najważniejsze i jedynie słuszne. PS: Będę tu częściej zaglądał, z ciekawości a nie nudów. :P

Jakub

Jeśli to się potwierdza, to czy reszta opinii jest zmyślona? :P

Jakub

Dzień dobry. Czytam ten wątek z ciekawością i zainteresowaniem, ale w odpowiedzi na wpis pana Krzysztofa, postanowiłem się odezwać. A więc: Prawdą jest wpis o tym, że "szef się na Ciebie wydzierał, notorycznie poniżał, wymagał od Ciebie pracy w godzinach poza pracą (np. zostawanie w biurze bez powodu! w piątek lub żądanie spotkań z nim w różnych miejscach też najczęściej w piątek i oczywiście po godzinach pracy i weekendy)". Prawdą też jest to, że notorycznie trzeba było na niego czekać, siedzenie w pracy do 19-20 to norma. Siedzenie w sylwestra czy wigilię, "bo tak sobie Pan Krzysztof zażyczył", pomimo tego że siedziało się i gapiło tępo w monitor bo nie było co robić, też norma. I co Panie Krzysztofie, nie było tak? :P PS: Nie, nie zwolniono mnie, sam odszedłem, a raczej uciekłem jak nadarzyła się pierwsza okazja. Pracowałem tam jakieś 3-4 miesiące, z 6 lat temu.

Black leon

Pan Krzysztof zdenerwował się

Krzysztof Mieciek

W związku z ciągłym kilkuletnim bezprecedensowym szkalowanien oraz pomawianiem firmy Metalplast Budownictwo Krzysztof Mieciek, proszę każdego wypowiadającego się na temat firmy MB o podawanie swoich danych, jeśli zależy tej osobie na prawdziwe i uczciwości wierzę, iż je poda w przeciwnym wypadku będziemy żądać danych osobowych od administratora lub policji oraz walczyć przed Sądem o dobre imię firmy.

były pr
@Krzysztof Mieciek

skoro od kilu lat są takie wypowiedzi na temat MB to chyba nie są "bezprecedensowym szkalowaniem". Nie ma się co oburzać o prawdę. Dane osobowe: byli pracownicy

były pr
@Krzysztof Mieciek

Leon

Co słychać u Pana Krzysztofa? Buduje ?

kosztorysant

Przepracowalem dla firmy trzy dni, w zupelnym chaosie, na stanowiskach kosztorysanta, inzyniera projektu, inzyniera sprzedazy, marketingowca i Bog wie kogo jeszcze, zeby sie dowiedziec, ze jednak nie zostalem przyjety. Nie polecam.

Black Leon 2

Co słychać w metalplasciku? Budują coś ?

Artur

Dno i metr mulu. Wystrzegajcie sie tej firmy. Przeboje, jak nie wiem co. Prezes ktory wie wszystko najlepiej, robota na najtanszych materialach i wciskanie ich inwestorowi aby tylko kilka stow zaoszczedzic. Nieterminowe platnosci, sciemnianie u dostawcow i nieplacenie im... Porazka na calej linii.

Zostaw merytoryczną opinię o Metalplast Budownictwo - Nadarzyn

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metalplast Budownictwo?

Kandydaci do pracy w Metalplast Budownictwo napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042