Opinie o Randstad p. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Randstad p. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Randstad p. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad p. z o.o. w Poznań

zawiedziony

nie przyjmujcie sie do unilevera przez randstad umowy smieciowe ja pracowalem iak nie ma pracy to sa odwolania pracownicy firmy obgaduja na tematy prywatne panie mlode z randstadu nie maja pojecia co osie dzieje na produkcji firma unilewer powinna zmienic posrednika zadlugo randstad zarabia na ludziach obiecuja ze firma przejmie nie ma takiej opcji unikajce randstad

Foszek
@zawiedziony

Tak jest, potwierdzam szkoda czasu. Rekrutacja, bhp, kwestionariusze a potem cisza bo pracy brak...

Dawid

Niektórzy potrafią najlepiej narzekać! Może więcej pracy a będzie mniej nerwów?

@Dawid

Więcej pracy, przydałoby się, zarówno ofert pracy w agencji, jak i więcej pracowników agencji pod telefonem po godzinie 14tej i w weekendy. Tutaj przez więcej rozumiem chociaż 1dnego. Agencja jest dla pracowników czy na odwrót?

ola Nowy wpis

bardzo nie profesjonalne podejście do kandydata, dostałam informację mailowo, że zostałam przyjęta do I etapu rekrutacji na stanowisko koordynator pracowników tymczasowych i że w ciągu 2 dni skontaktuje się ze mną rekruterka. Po miesiącu od tego maila żadnej informacji, jeżeli odrzuciliście moje cv, to mogliście chociaż o tym napisać.

Dawid

Niektórzy potrafią najlepiej narzekać! Może więcej pracy a będzie mniej nerwów?

Zawiedziona Nowy wpis
@Dawid

A co bys zrobil jakbys mial obiecywane ze praca od zaraz a leci umowa i kolejny tydzien pracy brak??

Kandydat Nowy wpis

zawiedziony

szerokim łukiem
@zawiedziony

Dokładnie tak jest. Randstad i unilever to złe połączenie. Nie polecam.

Foszek Nowy wpis

Benek

Jak macie umowę i wszystko jest zapisane to nie mówcie, że jest problem z kasą!!

Mało Jeszcze Widziałeś
@Benek

A wysłali Ci wynagrodzenie na numer konta które podawales kilka lat temu zamiast na ten który wskazales w formularzu podczas podejmowania nowej pracy? Po prostu nie wypowiadaj się za innych bo to żałosne.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Randstad p. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Samotna

Jest cudownie liderzy są mili każdy pomaga sobie

Hej, dostałem informację automatyczną SMS od Randstad, że nie dostałem się do kolejnej etapu rekrutacji, jednak podczas etapu rekrutacji byłem już na ostatnim czekając na feedback czy dostanę prace czy nie. Czy ktoś miał taką sytuację, że ten SMS był wysłany automatycznie, a jednak ktoś z HRu odzywał się z pozytywnym feedbackiem? Pozdrawiam

gniewna

Nie polecam,kiedyś pracowałam przez tą agencje,pieniądze sie zawsze zgadzały,ale pracują tam osoby wybierane po wyglądzie.Teraz pracuje także przez nich w amazonie i (usunięte przez administratora) ludzi z dniem dzisiejszym na grube tysiace,skoro każda osoba z tych 30 osob conajmniej ma wypłate mniejszą o 400zł to pomnożyć daje tysiące,jak chcecie pracować na umowe o prace za darmo to możecie spróbować,dodam,że w firmie jest burza bo ludzie się chcą doprosić pieniędzy ale agencja uważa,że jak jakiś kowalski chodził do pracy tyle samo bez nadgodzin dostał 3500zł a inny jegomość dostał z nadgodzinami ledwo 3000zł to to jest tyle samo,dokładnie tak mi powiedziano hahahaha zabawne,ale nie wiem dla kogo się to skończy dobrze

Grażyna
@gniewna

Jak to każda osoba ma wypłatę mniejszą o 400 zł? Czemu tak? Ktoś to wyjaśnił?

Nie polecam. Zero kontaktu. Brak informacji odnośnie rekrutacji i etapu. Świadectwo Pracy nie wysłane.

Szymon

Nie bardzo rozumiem, byłeś na rekrutacji po której nie udzielono Ci informacji zwrotnej? Czy też, jak wskazuje Twój nick, zostałeś zatrudniony i wyniknął jakiś problem, którego nie rozwiązano tak, jak oczekiwałeś - o co właściwie poszło? Daj proszę znać, bo nie uśmiecha mi się aplikować na mechanika i odbyć rozmowę, po której może nastąpić cisza w eterze...

pracownik ris

(usunięte przez administratora)jaki wprowadza Agnieszka T i niekompetencja zatrudnianych managerów powoduje, że z fajnej firmy zrobiło się siedlisko stresu i (usunięte przez administratora).

Srt

Firma nowoczesna i dobrze zorganizowana jednak (usunięte przez administratora) i psychiczny terror Agnieszki T. Powoduje że wiele osób odeszło. Kierownictwo niewiele robi w tym temacie

@Srt

Potwierdzam, Agnieszka T. to jest jakaś porażka. Osoba taka jak ona nie powinna być nigdy w życiu objąć stanowiska managera (pomijając, że już miała sprawę o (usunięte przez administratora)).

@były pracownik

Osoby z wyższych stanowisk miały tutaj jakieś sprawy związane ze złym traktowaniem ludzi? Chodzi tu o rozprawę sądową czy po prostu odbywały się jakieś rozmowy w firmie w tym zakresie?

Firma bardzo ok, profesjonalne podejście do kandydatów. Udało mi się znaleźć prace dzięki nim.

ris

(usunięte przez administratora)jaki wprowadza Agnieszka T. to jakiś dramat. Niech ktoś w końcu coś z tym zrobi!!!!!!

@ris

Karuzeli narzekania widzę, że nie ma końca. :/ Zastanawiam się czy mimo tego wciąż pracują tu w większości te same osoby?

Nie polecam pracy w strukturach Randsatad. Agnieszka T i nowy pseudo menager Marcin O to jakaś kpina. Zwalniają pracowników, chroniąc swoje tyłki. Oskarżają o profanacje maili z poleceniami służbowymi. Takie podziękowanie dostaje człowiek na koniec. Uciekajcie wszyscy z RISu póki Wam nie przypną łatki, żeby ukryć swoje błędy i zwalić ma Was winę.

xxxx

potwierdzam, zupełny brak kompetencji i zero wsparcia. zamiast realnej pomocy couchowskie pogaduszki. Ale podobno znajomy Agnieszki T., wiec wszystko jasne ;)

Antoni
@xxxx

Coaching powiadasz :D Co ci tam opowiadał ten człowiek?

Beata

Ranstad to (usunięte przez administratora) którzy szukają (usunięte przez administratora) omijajcie ich z daleka, szkoda czasu i nerwów.

Na jakie benefity można liczyć w Randstad p. z o.o.?

Ala

zwolnienie bez podania przyczyny ;)

@Ala

Z umowy wynika, że mają do tego prawo? :(

Dziękuję za zwolnienie mnie po pięciu miesiącach pracy. Gdybyście łaskawie pozwolili mi pracować jeszcze przez miesiąc, to mogłabym się starać o zasiłek, a teraz nie mam z czego żyć, bo w moim małym mieście ciężko jest z jakąkolwiek pracą. Niejedna słaba psychicznie jednostka może przez takie działania popełnić samobójstwo! Zacznijcie końcu dbać o dobro i komfort pracowników, a nie jedynie o dane w tabelkach.

Maja
@Anna

Kurcze, to słabo :/ Podali jakiś konkretny powód zwolnienia?

Ala

Byłam zatrudniona poprzez agencję Randstad w Amazonie w Sadach. Po kilku miesiącach pracy agencja nie przedłużyła mojej umowy, a kiedy zapytałam o powód odpowiedziano, że "przeciez to jest praca tymczasowa"... Kompletny brak profesjonalizmu i przedmiotowe podejście do człowieka, w tym wypadku pracownika. I nie jest ważne to, że ponad miesiąc wcześniej zlożyłam wniosek o konwersję, że zawsze miałam nienaganne wyniki i stuprocentową obecność - z dnia na dzień mi podziękowano, żeby zatrudnić na moje miejsce osobę z Ukrainy (mam co do tego pewność, ponieważ moja przyjaciółka jest Ukrainką i pomimo zamkniętej rekrutacji dla Polaków, miesiac przed moim zwolnieniem odbyła się rekrutacja osób z Ukrainy). Gdyby była możliwość zatrudnienia się bezpośrednio przez amazon, to może bym wróciła - jednak po tym, jak zostałam potraktowana przez agencję, nie chcę mieć z tym miejscem nic wspólnego.

@Ala

Ty podpisując umowę wiedziałaś, że to praca tymczasowa jak to ujęli? Jest to gdziekolwiek zapisane lub dosadnie dostałaś taką informację? Bo jeśli nie to faktycznie jest bezczelne i teraz będzie wybielanie się. Przykre naprawdę. Będziesz korzystała z usług innych agencji czy przechodzisz na szukanie pracy na własną rękę?

Mortician1978

Randstad Unilever mało godzin trzeba szukać innej pracy.

Nie polecam randstad wybierają pracowników z Ukrainy niż Polaków

@Marek

A mają ku temu jaki racjonalny powód? Chodzi o koszty zatrudnienia?

@Maria

Nie...

Grażyna
@Marek

To o co chodzi? Chodzi o dzisiejszą sytuację, że Ukraińcom trzeba pomóc czy jak?

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad p. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Randstad p. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad p. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad p. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad p. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Randstad p. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad p. z o.o.