Agencja Citibank DSA Sp. z o. o.

Opinie o Agencja Citibank DSA Sp. z o. o.

byly pracownik 2014-11-03 20:01:34
Ja osobiscie mogę duzo powiedziec o tej firmie,o standach na ktorych traktowalo się pracowników, jak tania sile roboczą, o braku profesjonalizmu o mobbingu, o Pani dyrektor, ktora nie zna się kompletnie na niczym , a swoj autorytet potrafi wzbudzac jedynie poprzez zastraszanie, a sama nie potrafilaby sprzedać nawet cheesburgera w Mc Donald, czesto nie wiedziala nawet jakie produkty mamy w swojej ofercie. Zastraszanie, knucie za plecami i zwalnianie pracownikow pod wplywem impulsu, calodzienne przesiadywanie przed komputerem na pudelku i straszenie pakowaniem w pudełko. Ale tu głowne skrzypce gra jeden z managerów, ktory tak naprawdę rządził w tej firmie, zawsze uważał sie za dyrektora, stosował przedziwne praktyki sprzedaży, tj. tzw. nabijanie ludzi w butelkę, oby tylko byl wynik, a jesli ktos byl dla niego niewygodny, nie zgadzał sie na nieetyczna sprzedaż, lub za dużo widział,zaraz wymyslał barwna historię o nierzetelnosci danego pracownika, a ten błyskawicznie zostawał zwalniany. Dno. Mysle,ze wiekszosc bylych pracownikow dsa ma takie samo zdanie. oby jak najdalej od tej firmy!
Zostaw swoją opinię o Agencja Citibank DSA Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Citibank DSA Sp. z o. o.