brak logo

Kanwod-Invest

Śrem

Opinie o Kanwod-Invest

Kuba_Ś 2016-10-05 21:31
W firmie panuje bardzo przyjemna atmosfera. Wiele udogodnień, o których w wielu miejscach można tylko pomarzyć. Ciekawe i znakomicie zorganizowane wyjazdy i spotkania integracyjne.
Warto pracować sumiennie, pomysły zostaną docenione, a porażki zauważone i przeanalizowane.
Współpracownicy to ciekawi ludzie, którzy tworzą zgrany zespół. Każdy poważnie podchodzi do swoich obowiązków, ale jest też miejsce na pożartowanie i chwilę rozluźnienia.
Firmę Kanwod-Invest oceniam na 6 gwiazdek.
4
Kalo 2016-10-06 07:49
W firmie panuje miła atmosfera, wszystko co niezbędne na danym stanowisku jest zapewnione. Jasny podział obowiązków i adekwatne wynagrodzenie. Warto się starać bo można zobaczyć rezulataty swoich działań. Polecam jako pracodawcę.
2
Jarek 2016-10-06 20:16
Firma mimo iż zatrudnia już ponad 20 osób, ma ciągle miłą niemal, że rodzinną atmosferę. Godziny i warunki pracy elastyczne, właściciel podchodzi indywidualnie do każdego pracownika. Wynagrodzenie wprost proporcjonalne do posiadanych kwalifikacji i wkładu pracy. Kadra firmy to zespół młodych, uzdolnionych i kreatywnych osób, życzliwie podchodzących do współpracowników. Zdecydowanie polecam.
3
AM 2016-10-07 19:05
Dynamicznie rozwijająca się firma + zespół młodych i energicznych osób + satysfakcjonujące warunki pracy i płacy = znakomita praca!
1
MaSa 2016-10-10 21:06
Warto spróbować.... wielki pozytyw. Niepowtarzalna atmosfera. Firmę polecam ludziom, którzy chcą pracować.
2
valuer 2017-08-01 16:26
nie polecam tej firmy. Wysyłają towar niezgodny z zamówieniem, potem jeszcze zamiast dosłać co sknocili i przeprosić, to traktują klienta jak gówno i wmawiają, że to nie ich wina i sorry. Jedno wielkie nieporozumienie. Nie polecam, chyba że chcesz stracić pieniądze, nie dostać towaru i miec zły chumor. Oczywiście takie kozaki jak pieniądze z góry dostali. Oficjalnie składam na nich skargę do producenta, UOKiK i prokuratury (za wyłudzenie).
Zostaw swoją opinię o Kanwod-Invest - Śrem
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kanwod-Invest