4F Sport Performance

Kraków

Opinie o 4F Sport Performance

kropka 2014-09-28 00:13:04
4f Bonarka - w zależności od nastroju kierownictwa jest albo ok albo fatalnie. Wynagrodzenie bardzo, bardzo słabe a pracy bardzo, bardzo dużo. Jako praca na krótki okres czasu ok, ale dłużej to mogą nerwy wysiąść.
on_ 2015-06-28 15:48:30
Praca( to zła nazwa) wykorzystywanie, 6.60 zł netto na rękę. Polska firma zatrudnia ludzi na umowę zlecenia. Utrzymuje się z rotacji studentów( nie obchodzi ich pracownik, właściciel zbiera kokosu nie wie co się dzieje w firmie albo zatrudnia osoby nie znające się na rzeczy). Pracownik szeregowy to podstawa firmy( on nakręca sprzeda) marne premie za sprzedaż i walka o Klienta. Stoisz 12 h i nawet spocząć nie można. Najlepsze na koniec( kto powiedzcie kto Wam to pytanie dla Klientów znalazł) Szuka Pan/Pani czegoś konkretnego ?! nie używamy w czym mogę pomóc? Klient może szuka bielizny( ciężki temat) albo się rozgląda a jako pracownik musisz go osaczyć bo ucieknie. I ma rację wejdzie kiedyś do któregoś sklepu i popatrzcie jak obsługuje się Klienta. Podsumowanie: Praca słaba( wynagrodzenie też), jak na firmę z Wieliczki życzę właścicielowi aby ktoś kiedyś zatrudnił kogoś z rodziny na takich warunkach jak on to robi( może nie wie, mam nadzieje, ze poczytasz). Warunki jak w odzieżówce szału nie ma, ale nie przeżyje, że polak polaka wykorzysta bardziej niż zagraniczny przedsiębiorca ! Kpina. Gdyby ktoś miał jakieś pytania odnośnie szczegółów proszę śmiało pisać!
150 2016-05-04 20:44:16
no przeciez nigdzie nie jest powiedziane ze musisz wlasnie w tej firmie pracowac @szko jezeli cos sie komus tak na prawde nie podoba to moze zrezygnowac
Zostaw swoją opinię o 4F Sport Performance - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4F Sport Performance