Financial Trust

Poznań

Opinie o Financial Trust

NoNOno 2013-02-02 12:24:50
Witam, jestem osobą, która pracowała przez parę miesięcy w firmie i powiem wam, że to ogromna strata czasu. Doszło nawet do sytuacji gdzie za doprowadzenie klienta do podpisania umowy moją prowizją zajął się własny kierownik a ona nie została mi w najmniejszym stopniu wypłacona. Nie polecam pracy w tym miejscu: koszty związane z dojazdami pokrywasz SAM, wydzwanianie do klientów leży po twojej stronie i pozyskiwanie klientów również, zarobki są naprawdę marne o ile podpiszesz umowę z klientem. Wynagrodzenie jest porażka. A jak już sam się o tym przekonasz i zerwiesz z nimi umowę twoje zarobki (o ile takie były) zostaną podzielone na okres 12 miesięcy, bo firma musi się również zabezpieczyć gdyby ktoś zerwał wcześniej podpisaną umowę którą podpisałeś z klientem ( i odciągają w takim wypadku z twojego wynagrodzenia)!!!!! Jak dla mnie są to WIELCY chociaż mili OSZUŚCI!!!! A sami pracownicy zarabiają na młodych osobach - poszukiwanie nowych pracowników trwa co około miesiąc żeby przeżyli. NIE POLECAM - ODRADZAM
Zostaw swoją opinię o Financial Trust - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Financial Trust