Opinie o Sudowia - Laktopol Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sudowia - Laktopol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sudowia - Laktopol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sudowia - Laktopol Sp. z o.o. w Suwałki

Jakie wartości są cenione w Sudowia - Laktopol Sp. z o.o.?

To jak teraz rozmowa wygląda? ktoś stwierdził, że zatrudniają tu kogo popadnie, ciekawi mnie więc sam proces rekrutacyjny. I tak na marginesie to jaka umowa jest podpisywana na początku? Czy występuje okres próbny?

Na jakie benefity pracownicze można liczyć w Sudowia- Laktopol Suwałki Sp. z.o.o. ?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Sudowia - Laktopol Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Sudowia - Laktopol Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku spec ds administracyjno - gospodarczych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Oo

Jakie są zarobki na magazynie. I jakie są zmiany.

Emilia

W lutym szukali pracownika do Działu Handlu, jak sądzicie, czy jest szansa, że znów będzie nabór? Słyszałam, że atmosfera jest dobra, ale nie wiem, jakiego doświadczenia wymagają od kandydatów. Jakie zarobki teraz są w Laktopolu do wzięcia?

Czy moza firma przyjmuje do pracy? Będę wdzięczny za odpowiedź

Antek

Starsi pracownicy na odbieralni same chamy I prostacy. Nikt ich nie pilnuje wiecznie szukaj dzwoń I tak mają Ciebie w (usunięte przez administratora) A siwy dziad powinien ugryźć się czasem w jezyk bo to co wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. Niska kultura osobista tego człowiek. Nikt nic z tym nie robi.

bro

praca na magazynie i kierowniczka - dno totalne ... spiski , knucie , układy - domena kierowniczki

Seba
@bro

Coś więcej na ten temat?

Damian
@bro

Napisz dokładniej o jakie sytuacje chodzi. Takie oskarżenia należy poprzeć jakimiś faktami.

Czy Sudowia - Laktopol Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

nfn1977

Ja mam umowę o pracę i wszyscy z którymi pracuję też mają, ale nie wiem jak reszta w innych działach. Osobiście polecam tego pracodawcę. Chyba że ktoś szuka wrażeń i szybkiego rozwoju, to tutaj jest jednak nudno, jak to w firmie produkcyjnej.

Marian

Strasznie niepoważnie traktowani przewoźnicy. Czekam od rana byłem 2 w kolejce do rozładunku, rozładowanie z 10 samochodów przede mną, mają pierwszeństwo bo samochody są na numerach rejestracyjnych BS 0000. Oni są pierwsi a Ty możesz czekać nawet 2 dni.

pomóżcie

A zdradzisz o jakim przedziale liczbowym mówimy @123321 też słyszałem, że praca jest niezła, nie idzie się do niej codziennie jak na ścięcie :) tyle, że chciałbym wiedziecie czy nie są to psie pieniądze

driver

Tak pięknie piszą o świeżości swoich towarów,tymczasem od tygodnia czekam na rozładunek koncentratu mleka

driver

jadzia

Firmę Laktopol oceniam bardzo nisko. Szefowie poszczególnych działów, znajdują sie na ich czele tylko ze wzgledu na znajomości z Dyrem, napewno nie wszyscy ale niektorzy z nich ledwie pokonczyli szkoły srednie i nie umieja sie nawet wysłowic. Robia co chca bo znaja dyrekcje i nie musza szanowac innych. Wykorzystuja czyjas prace zeby lansowac siebie, a nie podległych sobie ludzi. NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Sudowia - Laktopol Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w Sudowia - Laktopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sudowia - Laktopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Sudowia - Laktopol Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 12 ocen.

Sudowia - Laktopol Sp. z o.o.