słodki grzech

Opinie o słodki grzech

xxx 2011-07-04 12:01:39
omijajcie szerkoim łukiem!!! Kierowniczka - nieprzyjemna, starsza osoba, niekompetenta, dwulicowa, podlizuch, złośliwa i szuka robotników do pracy. odradzam :(
unke 2011-09-30 11:47:20
bardzo mało płacą, tragiczna jest ta "wielka", jakas niedowartosciowana... co ona robi na tym stanowisku? Atmosfera - tragiczna. ODRADZAM.
wszystko jedno 2011-11-14 11:56:59
Zgadzam się w 100% ze wszystkimi opiniami. Omijajcie to miejsce, nie polecam!!! Szefostwo straszne, na początku są miłe, a później szkoda gadać. Obiecują złote góry, a wszystko to nie prawda. Haruje się non stop, a o grafiku dowiaduje się człowiek z dnia na dzień. Atmosfera bardzo niekorzystna. Za wszystko trzeba płacić, na każdym kroku jest się pod obserwacją. Haruje się w 3 punktach- wspominają o tym przy rozmowie. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. NIE!!! Nie powiem o tym miejscu ani jednego dobrego słowa...
domi 2012-05-11 11:19:31
Oj tak. Pracowałam u tych \"kobiet\" całe 3.dni... Nie idzie wytrzymać usiadziesz zjeść to już telefon dlaczego siedZisz monitoring wszędzie zastanawiać się zaczęłam czy w toalecie nie ma bo.i tam obserwowana się czułam zlote góry obiecują a w ptaktyce śmieszne pieniądze się zarabia a harujesz jak wół nie polecam nikomu normalnemu :)
anonim 2014-01-23 16:20:43
opinie dotyczą Carmelii , nie Słodkiego Grzechu
Az 2016-04-20 12:01:53
Wiecie co, generalnie to jest tutaj bardzo bardzo fajnie, ja polecam poczytać opinie, szczególnie te lepsze, bo te gorsze to jakieś ściemy są bardzo duże, nie wiem skąd się mogły wziąć, pewnie jacyś opłaceni ludzie z konkurencji, ale to już nie moja sprawa
Zostaw swoją opinię o słodki grzech - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie słodki grzech