Opinie o Sempres Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sempres Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sempres Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sempres Sp. z o.o. w Poznań

monster Nowy wpis

hmm,.. miałem kontakt kilka lat temu z tą firmą i z tego co mogę powiedzieć to że szef rzeczywiście jest trochę nerwowy - ale z tego co wiem ma duże doświadczenie w reklamie - i nie ma się mu co dziwić bo zobaczcie jak dziś się zachowują klienci czasami można naprawdę stracić cierpliwość... poza tym na pewno we firmie jest wieloletnia praktyka, pracownicy wiedzą co robią bo znają się na robocie. A te wszystkie narzekania trzeba puścić mimo uszu. Zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony klient czy pracownik zresztą ludzie chyba pomylili nazwy firm i piszą o innej.. to też jest zwyczajnie możliwe

tak

@glide

A jak jest z ponoszeniem odpowiedzialności za sprzęt? Co jeśli z winy pracownika dojdzie do uszkodzenia czegoś?

@Iza

jaki sprzęt? my jestesmy agencja marketingową

ballerina

zakompleksiony szef psychopata drze się na kogo popadnie bo akurat ma taki nastrój kompletny amator, który nie ma pojecia o branży zraża do siebie wszystkich rotacja pracowników non-stop przewiduję szybki upadek takiej firmy; jak ktoś napisał przy ocenie pewnej podobnej firmy - powinny się takimi zająć organy kontrolne i audytowe żeby dokładnie prześwietlić jak to działa miejsce o fatalnej atmosferze w którym nie ma najmniejszej przyszłości aż dziw że sam rynek nie eliminuje takich przedsiębiorstw ale jest nadzieja że w końcu tak się stanie. Odradzam i przestrzegam ambitnych, chcących się rozwijać ludzi przed tak wielką i nieprzyjemną pułapką. Szkoda czasu, zdrowia i energii - wszystko pójdzie na marne w takiej pseudo-agencji nie mającej swoich maszyn i mocy wykonawczych ani wiedzy jak pozyskiwać uczciwie i fachowo klientów. Największa porażka z jaką miałem do czynienia przez wiele, wiele lat. Hańba i żenada - to całe podsumowanie. Proszę zostawić tę opinię aby porządni ludzie nie dali się nabrać na pracę w takim miejscu. Dziękuję za uwagę

xxx

Już zgłoszony do Państwowej Inspekcji Pracy

ballerina
@xxx

Powiem tak: ta opinia może jest trochę zbyt ostra lub tak bezpośrednio brzmi ale nie miałem na celu kogoś celowo personalnie urazić lub rzucać inwektywy. Tutaj każdy kto chce rzeczowej opinii o danym miejscu pracy powinien merytorycznie móc przeczytać o czymś co pomoże mu choć w małym stopniu podjąć decyzję o tym czy warto rozpocząć starania o zatrudnienie u danego pracodawcy. Ci którzy prowadzą firmy muszą sobie zdawać sprawę, że oprócz samego zysku najważniejszego dla nich - za wszystkimi działaniami we firmie stoją LUDZIE ze swoimi problemami, przemyśleniami, doświadczeniami, wątpliwościami i jeśli nie traktuje się pracownika jak człowieka to ciężko jest się spodziewać zwrotnie szacunku i lojalności. Może nie powinno się prowadzić firmy jeśli jest się do tego niedojrzałym - i tylko chodziło o zasygnalizowanie takiego problemu. Może pewne osoby wyciągną wnioski i to się poprawi w przyszłości. Życzę tego. Reansumując: NIE dla bezproduktywnych obraźliwych treści; zdecydowane TAK dla konkretnych, przemyślanych i przydatnych opinii. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu dobrej firmy i fajnej atmosfery w pracy !

@ballerina

mam wrażenie, ze nie jest to opinia o mojej firmie. Ale niezależnie, opisywanie kogos, kogo sie nie akceptuje jako psychopaty to pomówenie.. Poza tym, to zdecydowanie nie sa przydatne ani rzetelne opinie o firme dla poszukujacych pracy. Raczej śwadczy o piszacym. Pozdrawiam

@ballerina

odp. ponizej pod inną opina "balleriny"

@xxx

dlatego włąsnie myśle, ze nie chodzi o Sempres sp. z o. o. z Poznania - po zgłoszeniu do PIP z pewnościa mieliibysmy kontrole, a nie było. Młego dnia.

odp. pod inna opinia "balleriny", to nie dotyczy społki Sempres z Poznania

@glide

A jest się czego obawiać przy takiej kontroli czy raczej czujecie, że wszystko bez problemu przejdzie? ;)

@Iza

nie bardzo wiem dlaczego ktos szkaluje jakas firme i dostaje sie mojej zniechęcając potencjalnych pracowników odpowiadjac na ironiczne pytanie - nie mamy sie czego obawiac poniewaz takie naganne sytuacje nie mialy mejsca i zadnego kontaktu z PIP nie było

milusia

Te nieciekawe opinie to chyba jakaś pomyłka nie o Sempres całkiem dobra firma istnieje długo na rynku dobra obsługa, doświadczenie nie ma co się przejmować malkontentami

@milusia

Ale Ty właściwie to nie wiesz co się dzieje wewnątrz firmy skoro klientką jesteś? Chyba, że masz więcej informacji w tym temacie, bo rozumiem, że wszystkiemu co tu padło definitywnie zaprzeczasz? Szef tutaj jest jednak jak najbardziej w porządku?

@Iza

o czym tu jest rozmowa? co sie niby wydarzyło w Sempres? mam wrazenie, ze mowa o jakiejs innej firmie?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Sempres Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Robiac_dobra_mine_do_zlej_gry

Uważam, że praca dla rasowego rekina poznańskiego biznesu w branży sprzedaży reklam :) Wszelkie narzędzia pracy na najwyższym poziomie, jazda do klienta w służbowej pandzioszce bez radyja i wspomagania to czysta przyjemość. Ogromny potencjał w tej firmie i światowy know how.

@Robiac_dobra_mine_do_zlej_gry

bardzo ironiczna prześmewcza opinia. Zgadzam sie, ze dojazd do KLienta najnowszym BMW byłoby okazalsze a zdobywane nowych kontraktów bez wykonywania telefonów bezproblemowe. Jednak..szukamy współpracowników, ktorym jazda słuzbową Pandą nie przeszkadza w efektywnej pracy. Życze sukcesów

operator

Uwaga!!! Ostrzegam przed ofertą pracy dla operatora koparki w kamieniołomie w Wuppertal. Niemieccy oszuści!!! A Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o. powinna sprawdzać swoich klientów!

@operator

ta opinia NIE dotyczy społki Sempres sp. z o. o. Agencji marketingowej z Poznania

adda

@operator a możesz napisać co się takiego wydarzyło?

Praca w Sempresie to porażka!!! Odradzam wszystkim

me

Praca w tej firmie to zdecydowana pomyłka. Chyba, że ktoś lubi jak mu ucho puchnie od nie wnoszących nic nowego rozmów telefonicznych. Polecam ludziom znudzonym życiem, nie mającym perspektyw na nic poza słuchaniem jacy to wszyscy tam są wspaniali i do czego można dojść.

zakwas

pracuje w tej firmie i przyzwoicie zarabiam, fajna firma dobra atmosfera ,stabilne zatrudnienie, rotacja w dziale handlowym jest bo po prostu nie mozna znależć efektywnego handlowca, ja tez na poczatku nie zarabialem sporo ale mniejsze zarobki sa dla handlowców na poczatku tylko trzeba pracowac, sa szanse na rozwoj jednak to rodzinna firma wiec powoli, jestem zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Sempres Sp. z o.o. - Poznań

Sempres Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Straży Ludowej 9
    60-465 Poznań