Opinie o ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU w Warszawa

Kanclerz

Ukraina prowadzi rozmowy ,smichy Chichy, usiądźcie sobie przegląda swobodnie telefon słucha komfortowo muzyki i ogląda wydarzenia nie związane z wydarzeniami na terenie swojego państwa,tylko (usunięte przez administratora) tik tok itp , brygadziści jak i mistrz nie zauważa żadnego problemu ,a jeżeli ty i twój kolega zamienicie słowo to zaraz ci zwróci uwagę,bo zaboli ukłuje w drażliwe miejsce w mózgu...taki tu szacunek wstyd apuprof jak wy patrzycie na ludzi nas rodaków Polaków, jesteśmy kim waszym zdaniem ? Przedmiotem ? Maszyną? Produktem?na rozmowe kwalifikacyjnej Pewna Pani obiecuje święte góry , lecz na produkcji jest zupełnie inaczej niż było to opisywane ,co trzeba zrobić by to co się dzieje zatrzymać, całą tą bezinteresowność,i obojętność, tylko pracować ponad wszystko mimo iż zarobki naprawdę marne,ludzi coraz mniej co wy chcecie osiągnąć, ręce opadają bezwładnie

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy ktoś może udzielić merytorycznej odpowiedzi na temat obowiązujących stawek ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU?

Człapik Nowy wpis

Hejo.. wszystkim numer pracownika kj. zaczyna być przedmiotem do pozbywania się swoich błędów w wykonywaniu swoich obowiązków zleconych przez ludzi utrzymania produkcji jak i innych działów, zauważono również, przykład : Reksio uciął profil ,ale za krótki że był jedeny taki profil a nie było więcej - zataił ten fakt i wypisał raport na kolegę z jego numerem pracowniczym kj. nie swoim, jest taka możliwość i po woli widzę takie zabawne sytuacje,nie jest to do śmiechu osobie która jest nie winna,a na magazynie jest bałagan, jeszcze kilka takich incydentów i się odezwę nie pisząc tutaj ,tylko oszczegam by nie wpisywać na kogoś błędów bo ktoś ma problem z danym profilem ,a nie potrafi się przyznać czy wytłumaczyć dlaczego tak się stało, najlepiej wpisać kj kolegi i po sprawie ,niech odpowiada kolega,ja jestem czysty ,oj nie ładnie drodzy pracownicy ,pewnych działów,proszę pracować wolniej a dokładniej niech brygadzista czy kto tam nad wami ma nadzór nie goni was ,bo popełniacie głupoty , w ostatnim czasie nocne zmiany coś albo nie napiszą albo coś pokręcone,nie do końca zrobione do wyjaśnienia itp ? Nie zrozumiałe i potem jest bałagan w postaci inwentaryzacji na koniec roku, więc jeszcze raz powoli a dokładniej tym bardziej że jest wielu nowych pracowników w zakładzie i nie wszyscy mają wiedzę,a kolega to wykorzystać potrafi wiem co piszę bo już się przejechałem w tej firmie,na moich kolegach w cudzysłowiu ,więc licz na siebie nie na innych ,moje doświadczenie sięga kilku lat i już wiem co i jak więc zauważyłem pewne bzdury, więc najdrożsi szanujcie siebie i swój wysiłek nie cudzy,tak nie wypada , prędzej czy później wpadniecie.

Kanclerz Nowy wpis

Aplikowałeś do firmy ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Aluprof Opole

By (usunięte przez administratora) strzelił tego co wymyślił ten system pracy, tego nie da się wytrzymać. Co za (usunięte przez administratora) robi te grafiki, maratony pracy w już nie ma komu robić pozwoli i dobrze. Ta firma to (usunięte przez administratora) i nawet te i 700zl brutto za to co oni robią nie wynagradza tego. Brak życia tylko aluprof i gonią z biczem bo ludzie mają (usunięte przez administratora), czy oni nie widzą dla czego tak jest. Kasy mało a wymagania z kosmosu, brygadziści gonią liczą i mieszają co chwilę składy, a dodatkowo z nie każdym da się pracować. Aluprof Opole to dna sięga , niby ładnie na obrazku tylko.

Edyta

W moje oko wpadł komentarz związany z pracą na magazynie. Podobno wciskali wszystkim pracujące soboty na rzecz wolnych śród. Pytanie moje brzmi to czemu akurat właśnie środa? W firmie coś innego się odbywa w procesach, że wybrali właśnie ten dzień? To generalnie było kilka lat temu, teraz też narzucają w ten sposób dni pracujące w grafiku?

Xawi
@Edyta

Przeczytaj jeszcze raz (np. środa za sobotę) czyli 6 dniowy tydzień pracy. Teraz już jest 4 brygadówka więc wszystko jasne,jesteś cały czas w pracy .

Czarny
@Edyta

Nie wi o co chodzi z tą środa ale po zmianie systemu cztery brygady na trzy zawsze pracuje sobotę dzień niedziela nic wszystkie weekendy prawie pracuje tragedia najgorszy syst jaki poznałem a do tego obniżyli stawkę dodatku za zmiany z ,4 na 2.5 nie będzie nadgodzin bo tak grafik układają by wszystko zapełnić a w rozliczeniu rocznym masz wtedy za dużo godzin to cię z dnia na dzień wysyłają na wolne . Szyję straszne. No i zabronili palić w całym zakładzie to dyskryminacja

Jerzy
@Czarny

Czekaj, czyli minimalna wzrosła, ale stawkę dodatku obniżyli, to wychodzicie na zero teraz? Czy jednak jest mimo wszystko lepiej niż rok temu?

Przeciwieństwo do ciebie

Co do wuja jaki tu płacz, ludzie co z wami się dzieje,wy jesteście aby normalni ,tak wam źle, przecież praca jest w porządku, pracuję 6 lat i jakoś mam to wszystko co na rozmowie obiecano , jesteś tak mocno niezadowolony, może 5 tyś chciałbyś zarabiać może,jeśli tak to musisz sobie na to zapracować , lub iść gdzie indziej jak ci tutaj źle,i pisać kompletne bzdury, dla niektórych to i 6 było mało,tylko gadać a nie pracować,zwykły szary Polak wiecznie mało,jedź do nirmcowni tam też będzie mało dla ciebie

Janosik
@Przeciwieństwo do ciebie

Bo ludziom w (usunięte przez administratora) się poprzewracało nic tylko narzekać to po co tutaj pracujesz wieczny narzekaczu idź gdzie nogi poniosą,nikt nikogo siłą nie trzyma ,daj szansę sobie na szybki awans w innej firmie ,ta jest nie dla ciebie,ja nie narzekam od kilkunastu lat również jest ok. Proste i koniec tematu

Stefan

Nie za mocne to słownictwo? Kto tu kłamie? Tobie się nie podoba w robocie bo on raczej był zadowolony. Co ci nie pasuje że tak się bulwersujesz?

Natalia

@mechanik a jakie są?

Czy w ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU są szkolenia zewnętrzne?

Mechanik

Oczywiście że Są.

Dany

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie da się napisać? Mam zamiar aplikować.

asd

Jeżeli chodzi o pracę na magazynie to nie polecam z powodu beznadziejnego grafiku pracy w którym większość sobót jest pracująca. W zamian dostajemy dzień wolny, np. w środę. Bardzo rzadko wypadają wolne weekendy w grafiku. Często w sobotę jest pierwsza zmiana, a w niedzielę trzeba już lecieć na nockę na 22... powodzenia. Praca na okrągło, brak czasu dla siebie, rodziny. Wypłata jest ok i na czas ale niestety grafik odrzuca chęci do pracowania w tym zakładzie.

@Małykot, rozumiem, że taka sytuacja na pewno nie była zbytnio komfortowa. Ale czy mógłbyś napisać jeszcze coś więcej o pracy w ALUPROF ZAKŁAD W OPOLU? Ciekawi mnie, jakie obowiązki wykonywałeś, po ile godzin pracuje się w tym miejscu, jak wygląda właśnie kwestia urlopów - czy nie ma problemu z wzięciem wolnego?

@Marta

Jak widać po wypowiedzi kolegi - z wzięciem urlopu nie ma problemu, ale po jego powrocie nie wiadomo, czy wciąż się ma posadę. Trochę nie fajnie.

Małykot

Witam pracowałemw Aluprof Opole. Nie polecam firmy, zarobki małe a ja zostałem zwolnionym potem gdy w czasie urlopu ktos inny wykonywał moja prace. Gdy wrociłem wytłymaczyłem wszystko no i usłyszałem "... no szkoda ale Pan prezes juz postanowił" Tragedia.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

koz@k

jak robisz dobrą gałę to wpadaj, a tak poważnie chcesz pracować u pracodawcy który akceptuje patologię na zakładzie , obsadza stanowiska swoimi przydupasami którzy nie ma pojęcia o produkcji np ,,żarówa''-totalny brak kultury, nie ma zielonego pojęcia co robimy, tomasz ,,wynocha''robi w ch.ja tych na górze wmawia im ze się zna na produkcji,a tylko generuje potężne koszty dla firmy)))))) nie znają się to łykają jak pelikany barany

ALFA

W firmie dzieją się różne rzeczy,W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH jest mobbing, stronniczość w przyznawaniu premii, dyrektor AK zatrudnia swoich przydupasów a później członków ich rodzin których faworyzuje. Jest wulgarnym dyrektorem ,który poniża pracowników w obecności innych podwładnych.Bardzo chce robić karierę i pcha się tam gdzie może wypłynąć w górę . Zatrudnił nawet swego czasu syna prezydenta miasta Opola.Jak coś zawali zrzuca winę na innych i wychodzi z sytuacji w białych rękawiczkach. Podejmuje wiele decyzji nie zasięgając opinii fachowców i tym kładzie firmę na łopatki. W Opolu CZAS NA NOWEGO DYREKTORA

Obiektywny
@ALFA

To prawda. Nic się nie zmieniło a jest jeszcze gorzej. Dyrektor AK jest człowiekiem falszywym zdolnym do wszystkiego. Do celu leci po trupach ale jak wspominął mój przedmowca robi to w białych rękawiczkach. Pracuje tu od jakiegos czasu ale się już napatrzyłem, nasluchalem i naogladalem. Wartościowi ludzie się zwalniają a on otacza się pseudo fachowcami którzy nie znają się na tematach tylko potakuja głowami. Spotkania które zwołuje są żenujące. Ponadto AK zamiast podejmować strategiczne decyzjezajmuje się plotkami - kto , z kim i gdzie interesuje go najbardziej. Pracowałem juz w kilku firmach.Nie rozumiem jak taki człowiek może zajmować tak ważne stanowisko. Zarzad tego chyba nie widzi albo nie chce widzieć. Jak się w porę ktoś nie obudzi to ten pan położy firmę na łopatki. A wszystko zmierza w ta stronę. ..

@Obiektywny

Podajcie prosze nazwisko tego dyrektora AK Aluprof Opole

Zostaw merytoryczną opinię o ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU - Warszawa

• Jak się pracuje w ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU?

Zobacz opinie na temat firmy ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU?

ALUPROF S.A. ZAKŁAD W OPOLU