Opinie o Bracia Bertrand w Luzino

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bracia Bertrand. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bracia Bertrand o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bracia Bertrand w Luzino

Brałem udział w rekrutacji do działu B+R. Moje oczekiwania finansowe były im znane zanim zaprosili mnie na rozmowę. Podczas rozmowy jeden z dyrektorów (pan Jarosław) chwali się jak prężnie działa ich firma i jakie mają plany podboju rynków zagranicznych. Pod koniec rozmowy otrzymałem informację, że do końca tygodnia dostanę odpowiedź. Odpowiedzi nie dostałem. W następnym tygodniu zadzwoniłem z zażaleniem na brak kontaktu. Okłamano mnie, że właśnie trwa spotkanie dyrektorów, które kończy się za godzinę i wtedy dostanę odpowiedź. Żadnej odpowiedzi dostałem, więc proces rekrutacyjny oceniam jako NIEPROFESJONALNY. Czytając opinie w internecie można wywnioskować, że chcą robić B+R za stawki dwa razy niższe niż te, które im przedstawiłem jako moje wymagania finansowe przed rozmową. Nadal nie rozumiem po co marnowali mój czas.

@Marek

Będziesz jeszcze czekać na odpowiedź? Ciekawe, czy jak się wyśle papiery dopiero do nich, to też trzeba tyle czekać. Czy odpowiadają wszystkim? Ciężko jest się dostać ogólnie na rozmowę tam?

@Olga

Wątpię, żeby po takim czasie jeszcze zadzwonili, ale z drugiej strony kiedyś od innego pracodawcy dostałem ofertę pracy po 3 miesiącach od rozmowy rekrutacyjnej, więc wszystko jest możliwe. Jak będzie dobra oferta (lepsza od aktualnej) to nie widzę przeszkód, żeby ją rozważyć. Na rozmowę dostałem się łatwo. Odpowiedzieli na moje zgłoszenie po kilku dniach.

Łukasz
@Marek

A jakie mieli wobec Ciebie pytania, czy konkretnie się interesowali? I czy była jakaś wzmianka, że nie mogą Ci zapłacić, tyle, ile sobie życzysz? Jeśli to nie tajemnica, to napisz proszę, jaką kwotę im zaproponowałeś?

@Łukasz

Rozmowa dotyczyła ogólnych doświadczeń zawodowych. Moja propozycja wynagrodzenia wynosiła 9000 zł netto i była im znana jeszcze zanim zaprosili mnie na rozmowę. Podczas rozmowy nie powiedzieli, że przewidują mniejsze wynagrodzenie na to stanowisko.

Tab

Nie ma podwyżek ponieważ ciężka sytuacja na rynku. Firma robi zlecenia z minimalnym zyskiem, aby tylko ludzie mogli pracować. A w tym samym momencie biurowiec dostaje podwyżki. Nie ma się co dziwić że ludzie rzucają wypowiedzenia. Potrzebujesz więcej kasy? Przyjdź w sobotę. Zarobisz mniej niż w tygodniu.

Alicja
@Tab

Dużo tych pracowników ostatnio się zwalnia? Jest duża rotacja? Ile wynosi taki średni staż pracy tutaj? Ile można zarobić na pierwszej umowie?

Bracia Bertrand chce zatrudnić na stanowisko Pracownik Produkcji kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 7400 będą osiągalne?

...

minimalna ma papierze, reszta w kopercie jak popracujesz codziennie po 12 godzin to zarobisz

Weronika
@...

Wszyscy pracują na takich zasadach? Praca 12h dziennie to tutaj norma czy indywidualny wybór pracownika?

Alicja

Możesz napisać coś więcej? Ile tak realnie można tutaj zarobić? Na jakiej umowie jest praca? Dają umowę o pracę?

Olga

W zakładce Rekrutacja na stronie firmy wyczytałam, że nowe osoby mogą liczyć na wsparcie doświadczonego pracownika na początku. Jest do tego specjalna osoba czy jak to wygląda? I jak wygląda pakiet szkoleń, o których tez tam piszą? Serio tak bardzo pomagają nowym pracownikom?

Pracownik Produkcji

Ciężko się dodzwonić, brak umowy

...

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
WK

Czy to prawda że firma została ukarana za zanieczyszczanie gleby? Ponoć wylewała różne chemikalia takie jak lakiery, farby, rozpuszczalniki a także inne odpady niebezpieczne. Jeżeli to prawda to jestem bardzo rozczarowany takim działaniem. Taka profesjonalna firma a truje ludzi dookoła by zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Bartek

Witam, firma poszukuje do działu eksportu, czy ktoś kto tam pracuje może napisać jak tam jest?

Bartek

Najbardziej chodzi mi o atmosfere. Biuro to wyścig szczurów jak wszędzie? Pytam o cały dział ale głównie chodzi mi o j. Niemiecki

Euzebiusz Florian Kolec-Rzeżuc
@Bartek

Wpadaj śmiało. Sporo rzeczy niedomaga, ale akurat atmosfera najlepsza ze wszystkich firm w jakich byłem. Ludzie pomocni, uprzejmi, weseli, dziewczyny piękne. Gdyby było choćby tylko odrobinę lepiej, to musiałbym płacić żeby móc tam przychodzić.

Weronika
@Euzebiusz Florian Kolec-Rzeżuc

Możesz powiedzieć jakie rzeczy nie domagają? Atmosfera jest okej, to co jest nie tak? Wynagrodzenie? Czy może jeszcze coś innego? Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z pracy w tej firmie?

Euzebiusz Florian Kolec-Rzeżuc
@Weronika

Najogólniej pisząc-organizacja pracy. Robisz to samo (albo nawet mniej) niż gdzie indziej a kosztuje to więcej wysiłku. Pracujemy nad tym, ale jeszcze trochę to potrwa. Zwyczajnie przyjdź i sama zobacz. Niektórym to nie przeszkadza, najlepiej sprawdź sama

Dzień dobry, czy może ktoś odpowie, planuje się zatrudnić do Bertranda jako pracownik produkcji czy monter, Na co można liczyć pierwszy miesiąc roboty? Mam doświadczenie na produkcji 10 liat? Czy możliwe w tej firmie zarabiać od 25zl za godzinę netto?

Leszek

Założyć kamery w Strzebielinie a potem zwalniać nierobów obcych tam nie lubią jeden drugiemu pracę załatwia

@Leszek

Pan Dawidowski ksywa (Spina) się do igrał wysmiewal ludzi a sam został na bezrobociu Brawo Spina.

Spina

Przynajmniej nie muszę wylewać zlewki do dziury w Strzebielinie a na opini mi nie zależy podać nazwiska kto to robił ?

@Spina

No tak 2 lewe ręce ha. ha....nie na darmo Spinol ma żółte papiery.hm.....na głowę tak wszystko się potwierdza.

Spina
@Mruk

To nie na twoją głowę zajmnij się pracą a nie chodzeniem po firmie może wtedy jakość się poprawi

@Spina

Wyzywanie ludzi pisanie esemesów obrażanie ludzi tym Pan Daw....... Spina się do igrał, dobrze że go zwolnili takiego człowieka trzeba trzymać w izolacji.Pozdrowienia Spinol od kolegów ha ha ha.......

dingo

wypłaty często "z pomyłką" lub nie na czas

Jakie wartości są cenione w Bracia Bertrand?

podwładność, brak honoru i chęć do pracy w ciągłej niepewności (zarząd lubi zmieniać zasady w trakcie miesiąca)

Mariusz
@były pracownik

I co takiego się zmieniło ostatnio? Skoro zarząd tak lubi zmieniać zasady :)

Andy
@były pracownik

Nawet częściej

Aneta
@Andy

poważnie? czyli co, nawet i co tydzień się zdarza? to ciężko przecież się tak ciągle przestawiać na inne zasady...

Odp ??

Wartości ??? Żadne . Im mniej zadajesz pytań tym lepiej w myśl zasady mierny bierny ale wierny .

Dariusz
@Odp ??

Na stronie firmy jest ogólna informacja, że chętnie zatrudnią. Wiesz może, ile bym zarobił, jako nowy pracownik?

Leszek
@Dariusz

Zniszczą cię to klika nie lubią tam obcych

@Leszek

Jakby nie lubili to po co w ogóle ogłoszenia by wstawiali? To ile osób obecnie tu jest? Każdy się zna?

Paris

Faceci za tą kasę nie chcą pracować więc zatrudniają do ciężkiej pracy kobiety. Po przepracowanym miesiącu informują że z powodu że nie będzie roboty w przyszłości, już teraz obcinają premie.

@Paris

No to fajne stereotypy tutaj widzę, że panują... Najniższa pewnie, bo niżej się nie da... A można prosić o wyjaśnienie sensu cięcia tych premii, bo co to za argument jakiś dziwny?

Mariusz

Aha, niby czemu? Jakieś argumenty podasz może?

BB

nie polecam, to nie jest dobre miejsce pracy

Piotr G

Mega profesjonalizm

@Piotr G

Opiszesz pod jakim względem? :)

były pracownik, staż 1,5 roku

Produkty: dobra jakość, montaż prawie ok Serwis: prawie ok firma rozwija dział jakości, rokowania dobre (usunięte przez administratora) Organizacja firmy i pracy: żadna Płace: na dolnej linii wartości rynkowych podsumowując - praca na start ok - zdobyć doświadczenie i iść dalej, docelowo tylko dla próbujących dotrwać do emerytury; dla pracowitych kumatych osób to nie jest dobrze rokujące miejsce, szkoda czasu

BB
@były pracownik, staż 1,5 roku

trafna opinia a dodając do tygielka JU uwielbia podpisywać się pod czyjąś pracą, popisywać się nie swoimi pomysłami i sukcesami ot taki fajny PAN DYREKTOR

Obecny pracownik!
@były pracownik, staż 1,5 roku

Ciekawa opinia, to musiałeś niezle zabłysnąć nieróbstwem i krętactwem skoro piszesz o panu (usunięte przez administratora). tylko ja pracuje u Bertrandow kilka lat i pan (usunięte przez administratora) jest jedynà osobą, która wstawia się za pracownikami i zawsze zauważa dobrą prace. Już dawno bym odszedł gdyby nie on.

@BB

Podaj przykład @byłypracowniku co zrobiłeś takiego czym mogłeś się pochwalić, bi ściemnianie masz widać opanowane. Do Twojej wiadomości, poznaj strukturę firmy, bo dyrektor jest tylko jeden -finansowy i nie jest nim pan U ???? podejrzewam ze Ty nawet nie pracujesz tu bo inaczej byś śpiewał. Żenada

@były pracownik, staż 1,5 roku

Coś tam jest nie tak dzieci mają 20 zł na godzinę czyli 1000 zł tygodniowo bo po racuja niby 10 godzin a tak w sumie nie potrafią własnego tyłka znaleźć ,

@Obecny pracownik!

Ta firma jest ok ale traci przez dzieci zarabiających po 200 zł dziennie a tak w sumie ktoś ich wylansował ,święta trujca dzieci ,dzieci zajmujących się tylko plotkami ,niby kierownikowi wchodzą w (usunięte przez administratora) ,a na boku robią mu w koło du

Andy
@BB

JU to wysoki poziom kultury osobistej, ale niski poziom decyzyjny

Bas

Zakazano wnoszenia telefonu na teren hali. Może zakażecie też korzystania z toalety?

Angelika
@Bas

Moim zdaniem bardzo dobrze l, że nie można wnosić telefonu na teren hali. Nie raz widziałam jak ktoś robi zdjęcie a potem znajomy znajomego miał to zdjęcia i mówił tylko nikomu nie mów. A toaleta i hala to dwie różne rzeczy

Werka
@Angelika

A co takiego się dzieje, że firma aż tak boi się prawdy? Że klienci dowiedzą się o braku jakości za bardzo wysoką cenę? Że każde okucie jest tanim zamiennikiem??

BOLO
@Werka

Też tego nie kminie …

Sus

Zapomnij

Werka

w biurze można bez problemu

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac w firmie Bracia Bertrand?

W sumie to nie firma to tylko zakład pracy z czasów (usunięte przez administratora) przestraszeni pracownicy jeden wielki (usunięte przez administratora) nawet obraziła bym komunę bo w tamtych czasach bardziej dbali o pracownika no ale co się dziwić firma ??? Tam nawet (usunięte przez administratora) nie działa

Sylwia

W biurze pracownicy są bardzo doceniani mają lepiej niż Ci co się zajmują produkcjanczy montazem. Także firma super jesteśmy doceniani czasami az za dużo luzu bi czas wolniej leci.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bracia Bertrand?

Nie

Xyz

Jak wygląda tutaj praca i zarobki ? Słyszałam że zatrudniają u was przez agencję pracy, jak to wygląda ? Czy ludzie z doświadczeniem pracy na produkcji mogą liczyć na to 3000 zł na rękę przy normalnych godzinach pracy ? Czy wygląda to tak jak u "sąsiadów" 230h pracy ? A i jak traktowani są pracownicy na produkcji ?

Aka

Pracuję od 3 lat. Jedynie raz odbył się "piknik rowerowy"

Cd

Czy praca jest zmianowa? Czy soboty są obowiązkowe? Czy istnieje jakikolwiek socjal? Pytam się bo poszukuje pracy. Dzięki za info i pozdrawiam.

Targi Orlando 2022

Dzień dobry dlaczego na Targi w Orlando nie wyjerzadzaja główni przedstawiciele Marketingu? w ten sposób firma byłaby promowana. Dział ten jest najbardziej zorientowany co posiada. Firma żeby zareklamować. Świeże osoby w marketingu nie znają sie na rzeczy, tylko Ci co siedzą w tym dłużej wiedzą co i jak, w końcu firma za to placi bym promować.

Ada
@Targi Orlando 2022

I to jest prawda byłam na takich targach i bardzo mała wiedzą jest jest tych osób co nie. Pracują tam dłużej w marketingu.

Zostaw merytoryczną opinię o Bracia Bertrand - Luzino

• Jak się pracuje w Bracia Bertrand?

Zobacz opinie na temat firmy Bracia Bertrand tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bracia Bertrand?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bracia Bertrand?

Kandydaci do pracy w Bracia Bertrand napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bracia Bertrand