Opinie o Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówek

Czy istnieje możliwość rozwoju w Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej?

Jak dużo osób pracuje w Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej?

Odpowiedz Nowy wpis

Coraz mniej. Ludzie sami stąd uciekają a na ich miejsce nikogo nie zatrudniaja.Pracy coraz więcej. Ryba psuje się od głowy ale tak zepsuta to jeszcze nigdy nie była.

Jelcz Nowy wpis

Można również stwierdzić że siedzą tam roboty ? co się palą do roboty samemu :)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej?

Abc

Hmm...Dostaniesz materiały biurowe. Ale ostatnio mało przydatne. To co jest teraz niezbędne do tej pracy tu to ubranie robocze i silne ręce do noszenia ciężkich worków, pojemnikow z dokumentami o wadze niekiedy przekraczającej 50 kg, umiejętność jazdy pleciakiem i silne nerwy. Tak wygląda tu praca biurowa :)Poza tym pracowników przerzucania z działu do działu. Danego dnia jesteś potrzebny do porządkowania dokumentów, kolejnego do przenoszenia worów lub do pracy przy kwerendach, a jeszcze jest wypożyczenie dokumentów. Dobrze by było mieć prawo jazdy bo za kierowcę tez robisz. Jednym słowem nudził się nikt nie będzie. Jak zgłaszasz sprzeciw ze jesteś tu do wszystkiego, to usłyszysz ze,, zawsze możesz zmienić pracę". Takie super podejście ma pracodawca i kierownictwo. A te wszystkie cudeńka za 2800 brutto:))

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spedytor Międzynarodowy
HR Bank sp z o.o.
Anastazja

Pracuje w archiwum dostatecznie długo, żebym mogła poznać p. dyrektor, kierowników i współpracowników. Uważam, że wpis osoby ”JA” to czysta złośliwość. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Na kierownika i kolegów mogę liczyć w każdej sprawie. Niestety zawsze trafią się osoby, którym wykonywanie swoich obowiązków miesza się z mobbingiem. Polecam archiwum jako miejsce pracy z całą odpowiedzialnością. AGA

Zostaw merytoryczną opinię o Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej - Milanówek

Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.

Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej