MAŁGORZATA-pracownia firanek i zasłon

Poznań

Opinie o MAŁGORZATA-pracownia firanek i zasłon

anonim 2011-07-03 21:48:39
witam ,ja chcę powiedzieć jakim koszmarem była praca dla Pani [usunięte przez moderatora] obrażanie pracownika było na pożądku dziennym, nie płaciła na czas zawsze przed wypłatą czeba było chodzić i prosić się o jaką kolwiek wiadomość kiedy będzie wyłata,odpowiedz szefowej "kiedyś będzie,,praca wyjazdowa na hotelu od rana do wieczora bez przerw, szfowa pisała nam nawet listy które zostawiała na maszynach typu że np: cyt, jesteście nienormalne psychicznie i upośledzone umysłowo szyjąc takie wypociny nawet debil wiedział jak uszyć zasłonę... naszczęście zwolniłam się nie dałam rady codziennie z pracy wracałam zestresowana co odbijało się na mojej rodzinie. O Pani [usunięte przez moderatora] możnaby było napisać książkę , mam nadzieję że już nigdy nie trafię na takiego pracodawcę.Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o MAŁGORZATA-pracownia firanek i zasłon - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAŁGORZATA-pracownia firanek i zasłon