Radio Rada Sp.z o .o.

Bydgoszcz

Opinie o Radio Rada Sp.z o .o.

hmm 2013-11-15 17:16:15
Jeżeli chodzi o bydgoski oddział to nikomu nie polecam. niekompetentne kierownictwo, rozsypujące się biuro oraz służbowy LANOS. Kierownik siedzi, pierdzi w stołek, a ceny produktów są brane z kosmosu. Targety są zakładane na podstawie wyliczeń Tomasza Zubilewicza oraz aktualnej pogody.
DRAMAT..
Bigos 2014-10-10 21:48:08
Nie zgadzam się z Tobą hmm , Kierownik może tylko pierdział ale to nie on rządził ,teraz masz lepiej jest kierowniczka i co ? to samo czyli wielkie .....
Co oni mogą ? posiedzieć pogadać i świecić oczkami po wypłacie .
Dla wtajemniczonych dodam załatwił już jedna firmę w Bydgoszczy teraz czas na firmę z Gdynii
kotlet 2014-12-14 19:01:24
Kierowniczka w bydgoszczy bez pojecia o czymkolwiek. Popieram obie wypowiedzi.bydgoszcz niedlugo zamkna firma nie ma dobrych opini na rynku i wsrod klientow
mustang 2015-10-24 16:59:55
Szukaja
mustang 2016-02-10 21:33:27
Juz nie trzeba bylo wczesniej sie obudzic
Padre 2016-02-15 11:47:20
Witam, mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego. Jakie warunki proponują, jakie narzędzia pracy ? Pozdrawiam.
kuuba 2016-04-24 12:05:19
widziałem u nich, że jest praca jako przedstawiciel handlowy i wydaje mi się, ze to naparwde dobra opcja, bo można sporo dostać na premiach na przykład i dlatego pod tym względem się to naparwde opłaca, ale dajcie znac jak z atmosferą.
Zostaw swoją opinię o Radio Rada Sp.z o .o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radio Rada Sp.z o .o.