Opinie o Ziemowit w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ziemowit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ziemowit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ziemowit w Gniezno

klientka

Może ktoś się wreszcie weźmie za te panie.Chodzę tam bo nie mam w pobliżu żadnego innego sklepu ale obsluga jak ktoś już napisał fatalna.Rano wieczne kolejki bo czynna tylko jedna kasa.Traktowanie klienta fatalne brak uśmiechu głupie odzywki

robert
@klientka

@klientka zgadzam się z Tobą -sklep a dokładnie obsługa na wschodniej to jakaś porażka.Bardzo często nie ma personelu na sklepie a jak już jest to obsługują cię z łaski jakby za karę

@klientka

Nie rozumiecie systemu SPOŁEM to nie jest takie proste jak wam się wydaje >Te sklepy są po to ,żeby utrzymywać sporą grupę ludzi uprzywilejowanych i nie mówię tu o biednych pracownikach zmuszanych do sprzedawania na święta starych produktów zmuszanych do płacenia mank pokrywania strat z własnych minimalnych wypłat.Mowa tu o całym systemie Prezesów i V-ce prezesów którzy pracują za stawki najniższa to 10000zł za jakiegoś vice prezesa który w razie przyłapania na wałkach odpowie ryjem chroniąc głównych prezesów/ski.Więc sklepy czy przynoszą zyski czy nie trwać muszą po to żeby utrzymywać tych prezesów.A jak już dojdzie do ruiny całego społem np:po tym moim pisaniu to się majątek sprzeda Niemcom ,albo wyprzeda po kawałku i jakoś albo się przetrwa złe czasy albo zainkasuje kaskę która pozwoli żyć w luksusie mając majątek który pozwoli tym ludziom i ich rodzinom żyć majętnie przez kilka pokoleń. Oczywiście jak po tego typu pisaniu znów będę sprawdzany kim jestem spodziewam się telefonów sprawdzających od informatyków społem -pozdrawiam.

@klientka

A co pracownicy winni winni są ci których na sklepie nie widać .Najgorsi są klienci donosiciele -co ci daje donos na pracownika?Pozbawisz go premii albo zwolnisz z pracy z jakiej przyczyny ? bo miałeś zły dzień a najgorsze donosiciele to te co w biurach robią w urzędzie miasta i tam kupują i donoszą są k.ó.r.w.a nietykalni więc się znęcają nad słabszym .

Społem w Gnieźnie dawno straciło sensowy personel przez traktowanie ludzi jak traktują. W Ziemowicie jedna kasa rano? Bo jest za mało ludzi. Wyłóż gazety, warzywa i jeszcze siedź na kasie. Nikt nie jest w stanie tego wyrobić.

BYŁA
@brak

@brak masz rację wszyscy mili kontaktowi i pomocni pracownicy pouciekali z tej firmy.

@brak

Ja jestem w stanie wyrobić ale za 8000 zł netto bo tyle się już powinno zarabiać na kasie w Gnieźnie a ile zarabiacie?

sobotni klient

Podejrzewam że prezesi nawet nie wiedzą co się tam dzieje,ale jest jeszcze kierownik sklepu który ma władzę nad pracownikiem i to on musi zwrócić tym paniom uwagę.Byłem kiedyś stałym klientem tego sklepu ale to jak tam traktuje się klientów zaważyło że musiałem przenieś się gdzie indziej.To jest nie tylko moja opinia ale również wielu moich znajomych.Pora obudzić do życia ten sklep

robert
@sobotni klient

a może trzeba poinformować górę o zwyczajach panujących w tym sklepie.Zapraszam Ich między godz 6-8 robiąc tam zakupy na pewno nie zdążą do pracy

ankaanja
@sobotni klient

Ludzie jacy wy jesteście naiwni prezesom ta wiedza nie na rękę bo mają was w (usunięte przez administratora) murzynki Gnieźnieńskie.Prezesi wiedzą o wszystkim bo nie byli by prezesami .Ludzie czy wy jesteście świadomi ,że prezesi robią na was kasę milionową ?Niektórzy to mają taką kasę ,że Pietraka mogli by wykupić gotówką schowaną w materacu/A wam małe pchełki naliczają manko (usunięte przez administratora)udajcie się wszyscy do psychiatry może wam wszystkim pomoże.

@robert

Tylko się kablujecie kłócicie donosicie na siebie to żałosne, Prezesom to na rękę bronicie spraw nieważnych a naprawdę ważnych nie zauważacie -co z wami naprawdę taka pustka w waszych czaszkach .Prezesi wiedzą o wszystkim nawet na bieżąco mają wgląd w wasze komputery mimo że ich przy was nie ma k,ó.r.w.a ale wy macie w tym SPOŁEM IQ.

sobotni klient

W społem na wschodniej czas zatrzymał się w czasach PRL.Klienta traktujecie jak zło konieczne.Brak procesjonalnej obsługi panie same nie wiedzą co mają w sprzedaży

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ziemowit? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Gniezno
logo firmy Asystent / Asystentka księgowości
Gniezno
Tex Year Europe Sp. z o.o.
Klient

Zakupy w ziemowicie coraz bardziej przypominają komunę.Większość pań olewa klienta (przede wszystkim dział mięsny ).Niestety z takim personelem Społem będzie tracić klientów.

Robciu
@Klient

Racja zarówno Ziemowit jak i sklep na Arkuszewie mają fatalny personel.Wszystko jest ważniejsze od klienta-najpierw trzeba sobie pogadać,wypić kawkę,zapalić a dopiero pózniej obsłużyć nas klientów.Czasami mam wrażenie że wam drogie panie przeszkadzamy.Społem to już dawno straciło klientów przez takie zachowanie

Robciu
@Klient

A zapomniałem dodać dział mięsny to woła o pomstę do nieba pod względem świeżosci na większości sklepów

monika

Racja na wschodniej fatalnie zaopatrzony sklep a personel jeszcze za czasów komuny.Tylko 3 panie wzbudzają sympatię reszta do wymiany

klient

Co wy się tak czepiacie tego Ziemowita zobaczcie co się dzieje na Arkuszewie

korek

witam firma wciąż szuka do pracy lecz niestety nikt nie chce tu pracować

a co niby tam się dzieje?

pracownica

A niech się ktoś teraz wypowie o pracy w sklepie w dalkoskim "Społem" ...;] Może sie dowiemy czegoś nowego, o przełożonych, kierownictwie?

klient

Muszę zgodzić się z poprzednią klientką. W "Ziemowicie" są towary polskie, znanego pochodzenia od zaufanych firm.Są zawsze świeże (przed skończeniem się terminu ważności są przeceniane i odstawiane na osobny regał). Bardzo lubię robić tam zakupy i zapraszam wszystkich którzy tam nie byli.

klientka Społem

Dodam jeszcze że o Biedronce,Kauflandzie i podobnych marketach było głośno w telewizji,więc wcale nie są takie idealne

klientka Społem

Witam to co piszesz jakie metody niby stosuja w Ziemowicie mają miejsce w każdym większym markecie.Od kilku lat jestem klientką sklepu Społem na Roosevelta i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się kupić coś starego czy przeterminowanego.Z tego co zaobserwowałam na towary o kończącym się terminie jest wyznaczone specjalnie miejsce i mają one obniżoną cenę.Współczuję kierownictwu tego sklepu że mają wśród swojej załogi,kogoś tak nielojalnego jak Ty.Podejrzewam że jesteś jedną z tych nielicznych niemiłych pań tam obsługujących.Jeżeli twoje podejście jest takie a nie inne nie nadajesz się dziewczyno do handlu.

BRAWO DLA SKLEPU BIEDRONKA ZA ZABRANIE KLIENTÓW. PRZYNAJMNIEJ NIE BĘDZIEMY TRUĆ LUDZI STARYM TOWAREM(STARE MIĘSO MROŻONE,WĘDLINY ZE ZMYTĄ DATĄ,SERY ZE ZMYTĄ DATĄ I PRZE METKOWANĄ,WARZYWA I OWOCE)ROBIMY TAK WSZYSTKIE NA CZELE Z KIEROWNICZKAMI.JEŚLI KTÓRAŚ NIE CHCĘ TEGO ZROBIĆ TO JEST ZASTRASZANA I GNĘBIONA.NAJLEPIEJ MAJĄ TE KTÓRE ZOSTAŁY PRZENIESIONE NA INNE SKLEPY.DOSTAŁY NAGRODY!

pracownica (jeszcze niestety).

BIEDRONKO JESTEŚ WIELKA!!! KTOŚ WZIĄŁ SIĘ ZA PANIĄ KIEROWNIK,ZA JEJ RZĄDY A PRZEDE WSZYSTKIM ZA UTARGI I SPRZEDAŻ. TERAZ TO DOPIERO BĘDZIE SPRZEDAŻ STARYCH RZECZY MIĘSA MROŻONEGO, MYTEGO NA ZAPLECZU,ODRYWANYCH METEK Z DATĄ,ZMYWANYCH ZMYWACZAMI DO PAZNOKCI Z NABIAŁU OJ MOGĘ DUŻO POWIEDZIEĆ BO MUSIMY TAK ROBIĆ POD GROŻBĄ PAŃ KIEROWNICZEK.A JAKIE ZAKUPY KOLEŻANKI ZROBIŁY I ROBIĄ W BIEDRONCE BO TANIO A U NAS W SKLEPIE DROGO I STARO.LEPIEJ NABIJAĆ KASĘ INNYM A NIE SOBIE I TAK BĘDZIEMY ROBIĆ.

Zostaw merytoryczną opinię o Ziemowit - Gniezno

Ziemowit