ES MEDIA ul.Piłsudzkiego 141/143

Łódź

Opinie o ES MEDIA ul.Piłsudzkiego 141/143

anonim 2011-07-02 21:47:33
Firma ES Media to samo co DT MAX,Euro activ przeniesiona z ul.Tramwajowej 11,nic innego jak akwizycja łażenie po domach i wciskanie ludziom cyfry plus !!
anonim 2011-07-03 00:38:10
Dokladnie przeniesli sie z Tramwajowej 11
Chcecie cos wiedziec wiecej o akwizycji na czym polega praca w ES MEDIA macie link do forum co tam sie wyprawia
Chcecie cos wiecej sie dowiedziec o panu pseudo menagerze DamianTrombała jak werbuje młode naiwne osoby na rozmowe kwalfikacyjna ODRADZAM WSZYSTKIM
[usunięte przez administratora] PRZEKONAJCIUE SIE SAMI
anonim 2012-02-03 18:49:43
totalna porażka nic się nie zgadza z umową pełno jakiś ukrytych kruczków - bo pani źle powiedziała, miało być inaczej.
serwisanci to banda nierobów i o nic się nie można doprosić, przez ponad miesiąc nie mogą dotrzeć żebym z diagnozować usterkę.
jedna wielka pomyłka dajcie sobie spokój z tą firmą
człowiek 2012-05-10 16:16:34
Banda [usunięte przez administratora] i tylko tyle !!! nic tam nie wiedza co oferują banda kretynów!!! a przedstawiciele to porostu [usunięte przez administratora]wciskają kita jakich mało!!!! NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!!!
anonim 2012-07-16 18:04:55
ha wlasnie u mne byli jedna wielka sciema
Viva 2012-07-18 14:46:02
Unikajcie Tej Firm tj. GRUPA ES MEDIA ul. Piłsudskiego 141/143
Łódź
To[usunięte przez administratora] którzy noszą miano Autoryzowany Dustrybutor Cyfra +
Chodzenie po mieszkaniach a jak juz kogoś "złapią" to za sporą kasę , bo samo 350zł.- trafia do dystrybutora szantażem i wprowadzeniami w bład "przymuszają do montażu
Prażka, nie wpuszczajcie nikogo do domu
mk 2013-05-24 12:53:05
Po zapoznaniu się z aplikacją przesłaną na ogłoszenie o pracę
zapraszam na rozmowę rekrutacyjną . Podczas spotkania chcemy przede
wszystkim lepiej poznać kandydata, doprecyzowując informacje zawarte w
CV. Po tym etapie informujemy o wynikach rekrutacji i zapraszamy wybraną
osobę do firmy, celem dopełnienia niezbędnych formalności.
Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się w poniedziałek 27/05/2013. Zapraszam z
aktualnym CV o godz. 9:15 do siedziby firmy w Łodzi przy ul Piłsudskiego
141/143.

Opis lokalizacji biura:
Jadąc od Centrum w kierunku Stadionu Widzewa należy wysiąść na
przystanku Konstytucyjna, przed Lidlem znajduje się ulica, którą należy
kierować się w dół(pomarańczowy budynek z wielkim napisem
Piłsudskiego 135),następnie dalej w stronę Sądu Rejonowego dla Łodzi
Widzew. Przed
brama wjazdowa do sądu – przed napisem ANILANA - po prawej stronie
znajduje się biały bar a za nim szary dwupiętrowy budynek. Zapraszam na
II piętro.

Pozdrawiam.
spamują gumetree, daja ogloszenia na pracownika biurowego,sprzedawce,nc plus,a ostano sprzedaż rtv agd
Grzesiu 2016-04-26 19:02:18
No nie mówcie mi, że te dzięcioły jeszcze istnieją. Trzeba im przyznać, że twardzi są:) A wiecie może kto tam teraz dowodzi?

P.s.
Olek nie udawaj, tylko się przyznaj, że jesteś jednym z nich.
Grzesiu 2016-05-19 22:35:20
Ludzie! Czy Wy nie czytacie komentarzy!! Zrozumcie wreszcie!! Ta firma to to samo co Euroactiv i Speed sat. Zajmują się akwizycją i nie ma tam innych stanowisk. Raz na kilka lat zwolni się sekretarka i wtedy potrzebują nowej, a czasami ale bardzo rzadko szukają montera ( pod warunkiem, że zajmują się jeszcze sprzedażą anten satelitarnych ). Co by wam mówili, to nie ma tam innych stanowisk pracy. Pracuje się od rana do wieczora jeżdżąc w różne miejsca na własny koszt. Płacą tylko prowizję od klienta. Jak ktoś polubi taką pracę, to polecam, ale chyba nie ma za wielu takich osób. Kiedyś szefem łódzkiego oddziału był Damian T. ( straszny prostak, cham i tandeciarz ), ale pewnie już go zastąpili kimś innym, bo ten wieśniak do niczego się nie nadawał. Typki typu olek i rubin są pracownikami lub kimś powiązanym z tą parszywą firmą i próbują wam wmówić, że to najlepsza praca pod słońcem.
Grzesiu 2016-05-19 22:35:40
Grzesiu 2016-05-19 22:36:29
znawca 2016-08-20 12:05:05
A skąd wiesz jaka tam teraz panuje atmosfera, skoro chcesz się tam dopiero zatrudnić? Jesteś podstawionym trolem.
Madry 2016-09-03 14:46:28
Nie ma tam żadnych kierowników działu. Jeśli tam robota tylko dla akwizycji ów i jednego pseudo menago i dwóch sekretarek.
Mądry 2016-09-07 22:15:06
Jest tam tylko jeden dział - akwizycja, więc żadne kierownicy działów nie są potrzebni. Wszystko san ogarnia szef, a robotę papierkowa ogarnia ja sekretarki. Kiedyś jak zajmowali się nc+, to jeszcze byli monterzy, ale teraz zajmują się czym innym.
Grześ 2016-09-09 18:03:34
Tam jest największa rotacja jaką kiedykolwiek widziałem, a widziałem dużo. Ludzie się stamtąd zwalniają z powodów opisanych powyżej, min. praca od rana do wieczora, dojazd w teren na własny koszt itp.

A Ty rdd nie ściemniaj, tylko przyznaj się, że jesteś jednym za nich.
Mądry 2016-09-10 23:04:13
Sciemniasz
23e 2016-09-11 23:11:52
@Anyżek hmm a powiedz mi proszę kolego gdzie TY widziales ofety pracy od nich? bo powiem Ci ze bynajmniej ja tutaj na gowork ni widze żeby jakies nowe się pojawialy
Zostaw swoją opinię o ES MEDIA ul.Piłsudzkiego 141/143 - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ES MEDIA ul.Piłsudzkiego 141/143