Opinie o Vinet w Mszalnica 170

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Vinet. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vinet o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vinet w Mszalnica 170

Kamila Nowy wpis

Zgadzam się z poprzednim komentarzem. Ciągłe wciskanie klientom ubrań na siłę - wyrzuty jak ktoś czegoś nie kupił. Pracowałam w galerii i nawet nie miałam grafiku bo nie umieli go zrobić - pisano sms o 23 ze mam być w pracy na 10 np. Wieczne problemy o wszystko. Kadra pracowników zmienia się co chwilę bo ludzie nie wytrzymują z takim “”szefem”(usunięte przez administratora)

Anonim Nowy wpis

Największy gnój jaki istnieje. Nie szanuje pracowników, oszczędza na wszystkim. W zimie brak podstawowego ogrzewania w sklepie. Nie istnieje gorszy człowiek niż ten (usunięte przez administratora) ale spokojnie oby karma do ciebie wróciła (usunięte przez administratora)

Magda Nowy wpis

Czy firma ma dobry system motywacyjny ?

rem1988 Nowy wpis

zdecydowanie nie polecam. pracowałem u Miłosza Jelenia w ówczesnym salonie Reserved w Galerii Europa, który obecnie nie istnieje w tej lokalizacji.(usunięte przez administratora) Było słabo. Patrzę już na to z perspektywy czasu i widzę, że można jednak pracować normalnie w innej firmie, ale to co tam zobaczyłem zapamiętam. MP nagle wpadał na sklep i były krzyki, że np. towar jest poprzewracany przez klientów. A tak po prawdzie nikt nie zdążyłby tego poskładać, bo brakowało czasu i ludzi... Kiertowniczki miały łzy w oczach, ja pracwałem tam ok 3 tygodnie po czym "podziękowano mi". Zarobiłem 3-4 stówki i tyle. Po prostu wymieniono kadrę, gdy tam przyszedlem po 2-3 tygopdniach już jako klient, nie widziałem nikogo z "mojej" kadry. Same obce twarze i nie chodzi tutaj o to, że praca była zmianowa. Pamiętam też, że jak przeprowadzano ze mną rozmowę kwalifikacyjną, pytano mnie - Miłosz i jego menago - dlaczego zrobiłem sobie roczną przerwe na studiach... no błagam :P Jeszcze raz nie polecam.

Sprzedawca

Nieprofesjonalnie przeprowadzona rozmowa. Pytania typu czym zajmują się rodzice, bo to by się dowiedzieć czy nie jesteś zagrożeniem ze względu na zawód rodzica albo na jakim poziomie jest status majątkowy rodziny, po to, żeby zatrudniać osoby, które docenią najniższą płacę czy obcięte pensje. Pytanie na co zamierzasz wydać zarobione pieniądze. Poza tym standard, jaka szkoła ukończona, studia, czy w trakcie, ile chcesz zarabiać, 3 wady, 3 zalety, dlaczego w tej firmie akurat chcesz pracować, co to jest sprzedaż aktywna, jak wyobrażasz sobie obsługę klienta od początku do końca, jak myślisz, co oprócz obsługi będzie należało do Twoich obowiązków.

Pytania typu czym zajmują się rodzice, bo to by się dowiedzieć czy nie jesteś zagrożeniem ze względu na zawód rodzica albo na jakim poziomie jest status majątkowy rodziny, po to, żeby zatrudniać osoby, które docenią najniższą płacę czy obcięte pensje. Pytanie na co zamierzasz wydać zarobione pieniądze. Ile szukasz pracy.

Zdecydowanie nie polecam!!! Praca w firmie Vinet Miłosza Jelenia to śmiech na sali. Nakładanie dodatkowych obowiązków na pracownika, których nie było w umowie. Ciągle jedna dziewczyna na sklepie, która odpowiada za wszystko ( nawet za to co powinien robić kierownik sklepu (!!!) Nie ważne ile jest do zrobienia na sklepie, zostaje z wszystkim sama. Brak jakichkolwiek podstawowych szkoleń. Po prostu rzucają Cię na sklep z tekstem radź sobie. Nieprzyjazna atmosfera. Kierowniczki (na pozór bardzo miłe, jak i sam Jeleń) mają wszystko gdzieś, kopią dołki pod swoimi podwładnymi, często każą wykonywać im obowiązki należące do nich. Dziewczyny wytrzymują kilka miesięcy i odchodzą, przez co odbywają się ciągle kolejne rekrutacje. Miłosz Jeleń to skąpiec, oszczędza na pracownikach, nie szanuje ich, i co więcej obraża ich jeśli tylko coś mu się nie podoba (!) Praca tam to strata czasu i ciągłe nerwy. Ta opinia to przestroga, której ja nie miałam i bardzo tego żałuję. Polecam zapytać o opinię innych obecnych lub byłych pracowników, będzie taka sama.

Joanna

Obecnie trwa rekrutacja do firmy. Śledzicie aktualne oferty pracy? Znajdziecie je w zakładce na naszym portalu: http://www.gowork.pl/praca/vinet

Domi

@Adam Mógłbyś nam opisać obecne warunki pracy jakie panują w firmie VINET? Chodzi mi tutaj głównie o pracę w sklepie na stanowisku obsługi klienta. Ile wynosi czas pracy? Zarobki? Jaka panuje atmosfera? Czy pracodawca jest wypłacalny?

ona

ale czemu tak twierdzisz ze życiową traumę? w VINET jest tak źle?

haha

Ha, chcesz przeżyć życiową traumę- nic tylko składaj CV na księgową/kadrową!

Zostaw merytoryczną opinię o Vinet - Mszalnica

• Jak się pracuje w Vinet?

Zobacz opinie na temat firmy Vinet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vinet?

Kandydaci do pracy w Vinet napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vinet