logo mediaexpert

mediaexpert

podkarpacie

Opinie o mediaexpert

anonim 2011-07-02 15:09:45
pracuje w media na sprzedaży ale nie jest tak kolorowo głownie dzięki klientom ,którzy coraz mniej szanują człowieka i uważają ze jestesmy od tego zeby im usługiwac! ale przeciez tez jestesmy ludzmi i mamy swoje ambicje.Kierownicy regionalni np AB przyjezdzaja tylko po to zeby napic sie kawy i krytykowac ,nic nie pomogą ani nie motywują a o dyrektorz panu K juz nie wspomne:/Juz dawno powinien byc zwolniony ale Arek ma chyba do niego jakis sentyment albo jest za miekki i dalej pracuje.Przeciez tyle ludzi bardziej kompetentnych jest od niego i marzy o takiej pracy....Dodam jeszcze tyle ze tak mysli wiekszość pracowników
mozil 2015-10-04 14:23:14
Jurek nie szalej tak bo Ci żyłka pęknie :)
adolf 2015-11-10 09:22:37
Nie tylko żyłka mu pęknie jak się nie uspokoi
mietek 2015-11-21 12:09:02
A jak się ma najlepszy "kierownik" na Podkarpaciu?
Dalej karierę robi na sprzedawaniu nieprawdziwych informacji? :)
ya 2015-11-24 21:04:36
Bedzie analizowal straty jakie przynosza sklepy?
msk 2016-05-19 21:37:55
orki, wiele ofert teraz mają ale sam nie mam pewności czy praca u nich to jest akurat właściwa opcja. Podobno nie idzie zarobić więcej jak 1800 a i o podwyżki jest ciężko .Może jakimś rozwiązaniem byłoby aplikowanie na jakieś wyższe stanowisko - albo awans tam ?
Zostaw swoją opinię o mediaexpert - podkarpacie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mediaexpert