Lazard

Wałbrzych

Opinie o Lazard

Lazard 2011-07-02 09:27:23
Pracowałem tam pól roku byłem kasjerem a moje opinia o tej firmie jest następująca - zwolniłem sie sam wiec nie jestem zadnym rozgoryczonym po zwolnieniu pracownikiem. Sprzedawca jest robiony w przysłowiowego [usunięte przez moderatora] na każdym kroku palny sa praktycznie nie do zrobienia a nawet jak któremuś się uda to wtedy tajemnicy lub coś innego zawali mi premie. Kasjer jest tam od wszystkiego zarabia najmniej a ma najbardziej odpowiedzialna funkcje papiery papiery i jeszcze więcej papierów. chyba najlepiej maja techniczni robia swoje i maja swiety spokoj ale wrucimy do mojej opinie o w-ch ostanio dostalimy new kierownika a raczej kieroniczke ja [usunięte przez moderatora] co za [usunięte przez moderatora] w zyciu niewidziałem kogos tak nie kopetentego na takicm stanowisku masakra jakas niewiem czy ona dostała te prace na wyglad albo komu zrobiłaloda bo jak sama mowiła "powyzej 100km to nie zdrada" trzymajcie sie zdaleka od tego sklepu i od [usunięte przez moderatora] dobrze radze zadne pieniadze nie sa warte siedzenia z taka kretyna a napewno juz nie 1100zł
Zostaw swoją opinię o Lazard - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lazard