texil market

Lewin Brzeski

Opinie o texil market

KLIENT LEWIN BRZESKI 2011-07-01 23:07:37
Witam jestem klientem textil w Lewinie brzeskim nie wiem czemu pani kierownik regionalna nie zajmie się panią kierownik ze sklepu w lewinie ????? Panią (W) ta pani powinna pracować na zmywaku w chińskiej knajpie a nie zarządzać ludzmi . Nie potrafi się porozumieć z personelem jej rozmowa polega na krzyku i wyklinaniu i to w dodatku przy klientach przecież ta pani jest chora z polo marketu ją wyrzucili pracowała też u swojej kuzynki (u sylwka) z tamtąt też ją wywalili bo nie dało się z nią wytrzymać nie wiem kto przeprowadzał rekrutacje do texil ale bardzo się pomylił . a jeszcze jedno gdy stoisz przy kasie pani kierownik cię nie skasuję ponieważ właśnie siedzi na facebooku i woła dziewczynę z końca sali żeby skasowała no chyba że panią kierownik nie obowiązuje obsługa klienta . Proszę o interwencje w tej sprawie lub podanie numeru do kogoś przełożonego pani (W)
Zostaw swoją opinię o texil market - Lewin Brzeski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie texil market