Opinie o Polpiw w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polpiw. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polpiw o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polpiw w Łódź

Wiecie może, czy w Polpiw szukają chętnych na staż?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Polpiw?

Firo00 Nowy wpis

Tam każdego wezmą żeby tyrał za grosze a cebula będzie się woził z tą porzal się Boże świta niby śmiesznych dyrektorów

Firo0 Nowy wpis

Tam wszystkich wezmą (usunięte przez administratora)

Fierro00 Nowy wpis

I jeszcze jedno urząd skarbowy sie dowie o zakupach bez faktury i sprzedaży na paragon

Robert

@odpowiedz a nie można na cały etat przyjść ?

...
@Robert

Nie u Nich nie ma czegoś takiego

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Polpiw się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Polpiw?

Odpowedz

Na 1/2 etatu aczkolwiek pracujesz normalnie 8h lub więcej ;)

Piwpaw

Witam, moja pierwsza praca jako przedstawiciel. Warto tu pracować?

Ktoś kto tu pracowal
@Piwpaw

Tak oczywiście ze warto nauczysz się pracować po minimum 8h dziennie a w poniedziałki nawet i JesCze więcej bo zebrania co tydzień co poniedziałek o 18... praca na 1/2 etatu na papierze. Nauczyć się nauczysz fachu jak w żadnej innej firmie bo dadzą Ci po (usunięte przez administratora) znalazłbym JesCze wiele więcej minusów ale brakło by tu znaków.

Tonik

@Piwpaw Mając umiejętności bardzo przydatne w pracy przedstawiciela handlowego to z pewnością warto!

Bartosz

Bardzo Was proszę o podzielenie się opinią o POLPIW . Na pewno Wasze doświadczenia związane z tą firmą pomogą innym użytkownikom, podjąć decyzje o wysłaniu CV do tej firmy. Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Jest przewidziana umowa o pracę? Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja w tej firmie? Czekamy na opinie.

ilo

Mozesz sprobowac aplikować, bo ja tez chyba bede aplikwoal na Kierowce ,widzialaem ze maja ogloszenie, daja niezbedne narzedzia do pracy i umowe o pracę jednka nie wiem jak wygladaja kwestie trasy

W Polpiwie pracuje taka fajna laska z czarnymi włosami nie pamietam jak ma na imie ale z przedstawicieli ktorzy przyjezdzaja do mnie do sklepu Ona na tle ich wszystkich wypada najlepiej . Zawsze mozna sie z Nia dogadac zawsze cos doradzi i napewno potrafi dobrze podejsc do klienta a to w tych czasach zadko spotykane ...

sebek

firma dla samobójców, którzy lubią zapieprzać od świtu do nocy za marne grosze, bez dnia wolnego, a o urlopie trzeba zapomnieć

Zostaw merytoryczną opinię o Polpiw - Łódź

Polpiw