Al Capone

Tarnów

Opinie o Al Capone

Andrzej 2012-11-01 14:31:38
Pracowałem u p. (usunięte przez moderatora) półtora roku, człowiek bardzo konkretny. Z wypłatą cudów nie było, ale zawsze na czas.
Wkurzony 2014-06-08 21:22:28
Nie polecam pracy u tego człowieka. Nie wdając się w szczegóły to bardzo nieprzyjemny epizod mojej kariery zawodowej. Pan S. myśli, że jest biznesmenem roku; a w rzeczywistości dorobił się na bardzo ciężkiej i słabo opłacanej pracy swoich pracowników za którą jeszcze każe całować po rękach. Model współpracy w filmie Al Capone jest żywcem przeniesiony z czasów feudalnych. Gdyby nie było płacy minimalnej, to pracownicy byliby pewnie opłacani przeterminowanym piwem.
nadal prcujący 2015-02-10 10:07:32
Jak długo chłopaki u niego wytrzymaja to nie wiem. Ja szukam innej roboty. Praca jak na budowie. Ogólny Sajgon i płaci najniższą krajową. Są też PSEUDOpremie kwartalne które zależą od WYKONANIA PLANU. Natomiast te plany są nierealne do zrealizowania.np milion utargu w kwartale jak wciągu trzech lat w tym samym kwartale nie było więcej niż 810 tys.
Non stop trzeba sie tłumaczyć dlaczego w sklepie specjalistycznym nie ma tego czy tamtego TRAGEDIA a nie ma bo właściciel ma problemy z opłacaniem faktur żenada.
dimm 2015-08-06 19:17:47
praca za 1200 zl + premia kwartalna to zal!! tylko al.capone na krakowskiej ma premie11 niech pan slawek wyruwna szance sklepom zeby mogly robic upusty klientom!! nie nie zrobi tego kazdy iunny sklep musi ysylac klienta na krakoska jaka to rownosc w sprzedazy dzlaczego zabno dzlaczego szczucin dlaczego debica i inne sklepy maja nie rowna konkurecje!! dla tego ze na krakoskiej jest bioro i tam kazdy jedzie i ten sklem ma najwiecej my inne sklepy tez chcemy dawac upust rabat dlaczego tylko krakoska moze a inne sklepy NIE zaopatrzcie sklepy tak jak na krakowskiej dajcie nam taka powierzchnie11 i rone szanse beda od nich lepsi
lazur 2015-08-25 17:24:30
ej mam pytanie do @nadal prcujący - 810 tys. w kwartale to po odjęciu vatu i zakładając minimalnie że ma 20% marży na sklepie to daje jakieś 40 tys. netto (+/- oczywiście). I on nie ma z czego wam pałcić?? Kpiny! Obliczcie sobie ilu was jest na sklepie i ile mu zostaje po odjęciu waszych pensji (wyszukajcie w necie kalkulator brutto/netto), kosztów stałych (wynajem budynku, prąd i inne - wiadomo musicie to oszacować) i powinniście iść i domagać się podwyżek.
Musicie wziąć pod uwagę że ww. kwota przychodu jest jedna z wielu - są jeszcze przychody marketingowe. A tu kwota per sklep może (choć nie musi) być w okolicach 20-25 tys. netto - to zależy od miesiąca / kwartału. Jednak ja szacuje że przy tych obrotach jest ona do zrobienia z palcem w d...

Tak więc widać że wszystkie przychody mogą na waszym sklepie sięgnąć min. 70 tys. netto miesięcznie.

A tak przy okazji to czy to jest największy utarg z pośród wszystkich sklepów???
zainteres 2016-01-04 17:01:48
Ciekawe jak sie maja płace w rzeszowie?????Czy tez tak kiepsko proszę o opinie
kolo 2016-07-25 23:18:28
chodzi mi o Al Capone w Dębicy na Krakowskiej,sklep z alkoholami a co za tym idzie papierosami,od 4 dni chodzę,jest regał na papierosy ale niestety jest tam pusto,to jest polityka Al Capone?Wydaje mi się,że jeśli klient przychodzi po alkohol a jest palący to kupi sobie fajki a tu lipa,nie ma nic,żenada,właściciel nie płaci faktur?Po co wogóle to istnieje i jest całodobowe,skoro głupich papierosów wogóle nie można kupić?Nie mówie,są święta to wszystko schodzi ale w normalne dni?Odpowiedz sprzedawcy na pytanie to "dostawa nie dojechała". A kto sobie w dzisiejszych czasach na to pozwoli?Może jakieś kierownictwo z sieci Al Capone się tym zainteresuje????
Zostaw swoją opinię o Al Capone - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Al Capone