Opinie o DOM SAMOCHODOWY GERMAZ w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DOM SAMOCHODOWY GERMAZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DOM SAMOCHODOWY GERMAZ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOM SAMOCHODOWY GERMAZ w Wrocław

Jakie są warunki zatrudnienia w DOM SAMOCHODOWY GERMAZ?

@Borys

Chyba kolego pomyliłeś firmy:) pracuję tu drugi miesiąc, stawka taka jak miała być, a na dzień dobry jeszcze dostałem w kadrach paczkę powitalną z gadżetami firmowymi :))) atmosfera git więc póki co nie mogę narzekać

Jakie narzędzia pracy zapewnia DOM SAMOCHODOWY GERMAZ? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracownik Nowy wpis

Wszystko zależy od stanowiska na jakie aplikujesz, ale jeśli Ci przysługuje służbowy telefon to raczej nikt Ci nic nie zrobi za korzystanie z niego poza godzinami pracy czy w weekendy

Marek H. Nowy wpis

Odebrałam dzisiaj Suzuki po naprawie klimatyzacji. Agregat zasponsorował "Suzuki" bo jestem stałym klientem a ja zapłaciłem tylko za przewód i czyszczenie. Panowie z serwisu są profesjonalni i dbają o klienta. Jestem zadowolony z obsługi i polecam każdemu Suzuki Germaz

Administrator Nowy wpis

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Dyrektor zarządzający w firmie DOM SAMOCHODOWY GERMAZ? Jak oceniacie jego przebieg?

Jaka atmosfera jest między działami w DOM SAMOCHODOWY GERMAZ?

Daro

Atmosfera jest ok, zdarzają się dymy ale generalnie gdyby nie przeprowadzka to bym dalej pracował i miło wspominam spędzone tam lata, firmę mogę polecić z czystym sumieniem

Specjalista Ds. Sprzedaży

po wysłaniu CV dostałem zaproszenie na rozmowę, ale po pierwszym etapie dostałem informację z działu HR, że znaleźli kogoś z większym doświadczeniem

dlaczego chcę zmienić pracę ? jak moja wiedza i kompetencje mogłyby się przydać na tym stanowisku ? i moje ulubione ile chcę zarabiać ?

Jakie są warunki zatrudnienia w DOM SAMOCHODOWY GERMAZ?

Pablo

Proszę o sprecyzowanie pytania. Czy chodzi o czas zatrudnienia, czy też warunki płacowe?? Na jakim też stanowisku??

@Pablo

Wszystko zależy od stanowiska / działu / stażu pracy :) musisz więc sprecyzować pytanie a jeśli aplikujesz już na jakieś stanowisko to najlepiej wysłać CV i zgłosić chęć udziału w rozmowie kwalifikacyjnej, powodzenia

Edyta

Co w przypadku konstruktora? na stronie jest ogłoszenie i ciekawa jestem szczegółów.

Dział HR
@Edyta

Dzień dobry Pani Edyto, rekrutacja na stanowisko konstruktora jest nadal otwarta, prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy kadry@germaz.pl

Borys

Nie polecam tego pracodawcy firma poszukuje pracownikow na nadgodzinach przy przyjęci do pracy zabije stawkę ogólny bałagan w kadrach szkoda czasu na taka firmę

@Borys

DOM SAMOCHODOWY GERMAZ poszukuje osoby na stanowisko Dyrektor zarządzający. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Dział HR

Dzień dobry, rekrutacja na stanowisko Dyrektora Zarządzającego zakończyła się w czerwcu br. Stale się rozwijamy dlatego proszę śledzić nasze media społecznościowe oraz stronę internetową www.germaz.pl/kariera. Pozdrawiamy

Jarosław
@Dział HR

Dzięki za info. Właśnie zobaczyłem ze szukacie elektromechanika. Widziałem że jest możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia. Każdy pracownik może zawnioskować o kurs branżowy żeby zdobyć nowe uprawnienia czy to firma decyduje o szkoleniach i kogo na nie wyśle?

@Jarosław

Co do zasady wszyscy pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich umiejętności a w szczególności w zakresie swoich specjalizacji.

Czy w DOM SAMOCHODOWY GERMAZ występują paczki/bony świąteczne?

.A.A.A.A

Witam, nie ma paczek na święta ani bonów karpiowych.

Radosław B.

W ubiegłym tygodniu odebrałem mój samochód po wykonanej-usuniętej szkodzie blacharskiej. Chcę bardzo podziękować za wzorowo wykonaną usługę. Na szczególne podkreślenie należy wskazać wysoki profesjonalizm pracowników w obsłudze klienta tj. Panią Martę Kunca oraz Pana Tomasza Kołodziejczyk, z którymi miałem przyjemność mieć kontakt. Gratuluję firmie Germaz pracowników, warto takich mieć w swoich szeregach.

Ruda

Czy w Germazie są jakieś socjale ? Wiem o Multisporcie / ubezpieczenie a coś jeszcze ?? Jakieś bony na święta ? Paczki dla dzieciaków ?? Czy firma takie rzeczy ma w poważaniu ??

Pracowałem w Germazie ponad 5 lat i pewnie dalej bym pracował gdyby nie konieczność przeprowadzki. Idealnie może nie było ale nikt mnie nie nigdy nie (usunięte przez administratora) a atmosfera była w mojej ocenie co najmniej dobra. Szczerze mogę polecić tą firmę!

Co jaki okres czasu w DOM SAMOCHODOWY GERMAZ można ubiegać się o podwyżkę?

To zależy od efektów pracy danego pracownika. Czasami jest to 1 rok, a czasami i 3 lata.

Aleksander
@Paweł

Czy DOM SAMOCHODOWY GERMAZ wymaga jakichś specjalnych umiejętności od kandydatów? Firma przyjmuje też osoby bez doświadczenia? Zależy mi na tych informacjach i mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

odp
@Aleksander

Wszystko zależy od stanowiska na które Pan aplikuje, wymagania wobec kandydatów są zawsze określone w ogłoszeniu o pracę oraz w zakładce kariera na naszej stronie firmowej, zapraszamy

zielony

Tak,kwestia dogadania.

@Aleksander

Tak, są przyjmowane również osoby bez doświadczenia. W takim przypadku, decyzja jest podejmowana po uprzedniej rozmowie kwalifikacyjnej.

Nobody

Nigdy nie ma pieniędzy

Nobody

Mają problem żeby na czas wypłacić pieniądze a ty się pytasz o podwyżki

Nitecki

Witam, dwa miesiące temu w salonie Germaz Wrocław zakupiłem nowy autobus Ford Transit , od chwili wejścia do salonu zostałem miło przywitany przez Panią za szybką, gdy tylko podałem cel mojej wizyty Pani poprosiła pracownika Pana Roberta Gronia który od początku do końca transakcji pomagał mi w zakupie autobusu. w prezencie otrzymałem komplet opon zimowych , dywaniki gumowe i ładną czapeczkę z logo Forda, po jakimś czasie stwierdziłem iż, brakuję w/w autobusie gumowej osłony silnika więc zadzwoniłem do Pana Roberta z informacją o braku tej osłony, Pan Robert przeprosił mnie za zaistniały incydent i od razu zamówił osłonę , wczoraj przyszła odebrałem i jest wszystko dobrze więc dziwi mnie jakim cudem ktoś może być nie zadowolony z obsługi personelu, tym bardziej iż o braku w/w osłony zadzwoniłem do Pana Bartka wieczorem był już po pracy wcale nie musiał odbierać ode mnie telefony a jednak odebrał i załatwił sprawę. Jestem bardzo zadowolony z firmy Germaz i jej pracowników, czego dowodem jest iż namówiłem mojego kolegę do zakupu takiego samego autobusu w firmie Germaz. Pozdrawiam i polecam wszystkim firmę GERMAZ

Czy w DOM SAMOCHODOWY GERMAZ możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pablo.

Nie ma takiej możliwości.

Czy DOM SAMOCHODOWY GERMAZ zatrudnia studentów?

Tak, zatrudnia.

Magda

Gdzie we Wrocławiu znajdę ta firmę ?

Eryk

Firma z dobrymi opiniami w branży, praca w fajnej atmosferze więc nawet na forum nie zbyt wielu informacji ani opinii.

Adaś

Witam. Jak wygląda praca konstruktorów/technologów w waszej firmie? Jakie warunki, atmosfera? Można liczyć na szkolenia? Dzięki z góry!

ANNA

Prawda jest jedna opinie na portalach wystawiają osoby zdesperowane którym znowu nie wyszło bądź którzy pop prostu odchodzą z firmy. Pracuje w Germaz i nie mogę nic złego powiedzieć na tę firmę. Nie mam nic do zarzucenia mojemu kierownikowi bądź przeciwnie, wiem że zawsze mogę na nim polegać. Ludzie poczytajcie większość opinii o pracodawcach na przeróżnych portalach jest negatywna i to nie tylko dotyczy grupy Germaz lecz większości firm, wiec tak jak pisze wystawiają je pracownicy zdesperowani, iż znowu im nie wyszło!!! Nikt kto ma trochę kultury osobistej nie bawi się w takie rzeczy, jak mu się nie podoba po prostu się zwalnia i koniec. Bardzo polecam firmę GERMAZ ! !

Zdesperowany
@ANNA

Ludzie piszą opinie po to aby ewentualni kandydaci wiedzieli czego mogą spodziewać sie po tej firmie. Jednym będzie odpowiadać innym nie będzie. Po co są takie portale w takim razie? Każdy pracownik lub były pracownik ma prawo napisać opinię. Skoro negatywnych jest więcej to widocznie jest coś na rzeczy. Ilu tych zdesperowanych było w przeciągu dwóch lat,zwolnilii się dlaczego? Zapewne odeszli bo jak zwykle chcieli pieniędzy a nie dostali ich bo kierownicy powiedzą,że im sie nie nalezy. A z ciekawości, prezes junior przychodzi już przywitać się z nowymi pracownikami czy do "drugiego sortu "nadal nie przychodzi?

?
@ANNA

No to jeśli tak ci dobrze to sobie pracuj tam,wiem że chciałabyś aby każdy pisał superlatywy. Skoro większość opinii jest negatywnych to znaczy,że coś trzeba zmienić a widocznie macie to w nosie i nie dziw się,że ludzie narzekają.

Kriss

Negatywne opinie nie dziwią mnie wcale. Germaz ślizga się na granicy z prawem, wielokrotnie wymaga od ludzi tego, czego nie ma na umowie albo tego, na co ludzie nie mają uprawnień. Odpowiedzialność jest w tej firmie rozmyta - ludzie umywają ręce, nikt nie bierze za nic odpowiedzialności. REGULARNIE zapomina się obietnic, więc wszystko trzeba na piśmie. Potwierdzam, że jeśli chodzi o pieniądze, to szefostwo bardzo szybko zapomina, że coś miało zapłacić. Rewelacyjne zarządzanie, skoro prezesowi opłaca się płacić za kilka miesięcy szkolenia nowego pracownika zamiast wypłacić komuś jego pieniądze!!! A! Szkolenie pracownika! To dopiero kabaret. Przyszedłeś do pracy - radź sobie sam. Wszyscy wyjaśnienie Ci obowiązków mają gdzieś. Najbardziej dziwią mnie za to pozywytne opinie. Czy ludzie, którzy piszą takie bzdury, że w Germazie jest normalnie, wcześniej 40 lat spędzili w betonowym bunkrze pod ziemią, jedząc tynk ze ściany?

Arbiter

Jesteś podnóżkiem czy kierownikiem? Możecie sprzedawać auta tylko kto je będzie przyjmował na serwis? Z tego co wiem to kolejna osoba się zwolniła i zostanie dwóch doradców serwisowych. Mechaników ilu zwolniło się? Skoro taki mądry jestes,idź zrób PDI,nie mówię już o późniejszym etapie serwisowania.(usunięte przez administratora)

@podnozek_kierownik_wybierz
@Arbiter

Drodzy super pracownicy roku, poszukajcie firm, w których kierownicy nie wymagają efektywnej pracy od swoich ludzi. I dalej szukajcie winy w innych, nie w sobie, to poprawi Wam samopoczucie. Powodzenia na rynku pracy !

doremon

Old employee old boss old mentality old thinking everything is old. I am happy Ford is going to modern..

Zostaw merytoryczną opinię o DOM SAMOCHODOWY GERMAZ - Wrocław

• Jak się pracuje w DOM SAMOCHODOWY GERMAZ?

Zobacz opinie na temat firmy DOM SAMOCHODOWY GERMAZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOM SAMOCHODOWY GERMAZ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOM SAMOCHODOWY GERMAZ?

Kandydaci do pracy w DOM SAMOCHODOWY GERMAZ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOM SAMOCHODOWY GERMAZ