Opinie o Lee Wrangler (VF Polska Distribution Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy VF Polska Distribution Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VF Polska Distribution Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VF Polska Distribution Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie VF Polska Distribution Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

Coś nie odpowiadają tutaj na zapytania z tego co widzę. kiedyś też mignęła mi oferta dla kierownika sklepu i myślałam, że może coś o sprzedawcach więcej napiszecie ale jak widać komentarzy brak w tym zakresie. może wiecie chociaż gdzie oferty teraz dodają? aktualnej od lat nie widzę

Neo Nowy wpis

Jaka jest atmosfera w biurze w dziale księgowości? Korpo? Jakie jest podejście do pracownika? Są nadgodziny? Płatne czy do odbioru?

Izabela Nowy wpis

Dlaczego w pracy na stanowisku Store Managera w VF Polska Distribution wymagany jest język angielski na poziomie zaawansowanym? Czy ktoś z osób tu obecnych mógłby mi opowiedzieć o typowym dniu pracy na tym stanowisku w firmie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VF Polska Distribution Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem hiszpańskim? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wojtek

Proszę o podanie adresu email do Państwa firmy.

Olek

A zmieniło się coś w pracy w związku z wymaganiami sanitarnymi?

Tom

Jakie są zarobki na stanowisku regionalnego?

Tomasz
@Tom

2800 netto plus niewidzialne premie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w VF Polska Distribution Sp. z o.o.?

Factory Warszawa

Niestety ale obiecują złote góry a koczy się na pracy za minimalna. Jak to zwykle jest amerykańskie sen okazuje się zwykła bujda Premie są nierealne do zrealizowana.

Romek

Interesuje mnie praca w firmie ale trudno znaleźć opinie. Warto aplikować?

marek

pracuje ktos w Wawie w biurze, jaka tam atmosfera? normalni ludzie?. Pytam bo jest ogloszenie na ksiegowego sie zastaniawiam

Iza
@marek

Marku, ja również jestem zainteresowana tym, jak wygląda praca w VF Polska Distribution z Warszawy i liczę na szczere odpowiedzi osób tam zatrudnionych. Jeśli Ty jednak udasz się na rozmowę rekrutacyjną do firmy pamiętaj proszę, by niezwłocznie po jej przebyciu napisać swoje własne spostrzeżenia na jej temat. Będzie to bardzo cenna informacja.

MSam

Jakość produktów i obsługi gorsza niż na targowisku. Moje sugestie dla VF Polska Distribution Sp. z o.o.: Traktujcie polskich klientów na równi z tymi w Europie Zachodniej i Stanach bo wydają na Wasze produkty pieniądze relatywnie większe niż klienci np. Niemczech niż USA.

Justyna

Do pracy w handlu trzeba mieć to coś. Jak nie mamy smykałki to są kłopoty bo firma oczekuje wyników!

karyna

serdecznie odradzam porace dla VF polska ze szczególnym uwzględnieniem Wranglera w Arkadii. pani kierowniczka Katarzyna K. furiatka. przekłada swoje niepowodzenia na prace, krzyczy wyżywa się na pracownikach, próbuje ich skłócić, super destabilizuje prace w sklepie. w sklepie liczy sie tylko sprzedaż, ma byc jak najwyższa, ale żeby zwolnic kogos znajda najgłupszy pomysł zastanów sie dwa razy czy chcesz mieć zniszczona psyche przez ta psychopatkę! licza sie tylko koleżaneczki tej pani oraz to jak dobrze wazelina władasz banda z biura VF nie jest lepsza ludzie pokroju przerost formy nad treścią

Kuba

Czyżby konkurencja zaczęła inspirować do pisania?

Zainteresowana

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Lee Wrangler TO ZŁO!

NIE RÓBCIE TEGO! Uciekajcie od tej firmy jak najdalej! Porażka, z pracownikiem się wgl nikt nie liczy, najważniejszy jest tylko klient. Trzeba do każdego podchodzić, jak nic nie chce to za nim chodzić i obserować. Praca jak na jakimś bazarze z proponowaniem rzeczy... Wyrabiać dzienne targety sprzedaży, które są niemożliwe do zrobienia, jak nie to opieprz od kierowniczki, prawie codziennie, bo sklep musi miec wyniki!! Jest licznik wejść w bramkach. Drogie rzeczy w sklepie, a pracownikowi nie dają wgl zarobić, marne grosze, premie niby od sprzedaży ale nikt ich nie widzi bo nie da rady wyrobić tych targetów. Umowa zlecenie, i zero zniżek na produkty firmowe, a jest wymóg żeby chodzić w jeansach i koszulce od nich, wiec pracownik musi sobie sam kupić, spodnie za ok 300zl i koszulke za 110zl -.- Na umowie trzeba podpisać, że nie chce sie od nich żadnego ubezpieczenia. Nic nie dają zero, żadnych benefitów! Wszędzie kamery! Jak sie tylko oprzesz o coś to już opieprz, albo jak widzą, że gadałaś chwile z dziewczynami i ktoś wszedł do sklepu, to odrazu lecą screeny zdjęć z kamery, i masz przewalone! Praca czesto po 10/12 godzin bo nie ma kto tam pracować! Zero szkolenia dla nowych pracowników odrazu trzeba wszytsko samemu umieć, bo zgarnia sie opieprz, nieprzyjemne spojrzenia od kierowniczki! NIE PRACUJCIE TAM TO JEST JAKIS DRAMAT!!!!

Jagoda

Czy mógłby ktoś napisać kilka zdań jak się teraz pracuje? Bardzo dawno nikt nie pisał i nie wiem co o tym sądzić? Słyszałam o firmie dobre opinie ale może coś więcej się dowiem??

Marshhll

Orientujecie się czy ta firma sprzedaje stoki odzieżowe zewnętrznym hurtowniom?

Stasia

No jest masa bo VF POLSKA(LEE, WRANGLER) ma się dobrze i będzie miało jak sądze jeszcze lepiej, więc ok

ktoś

Ja za to zmieniłam i jestem zadowolona, ludzie z którymi pracowałam niektórzy jeszcze pracują więc i tak zamawiam rzeczy taniej ;) Jak pisałam wcześniej praca jest spoko raczej dla ludzi młodych, moim zdaniem nie jest to nic na stałe. Warunki materialne są dobre (tylko czasem kłopot z brakiem premii jest przytłaczający bo 1280 boli jak musisz wyżyć za to przez kilka m-cy). Dlatego najlepiej pracować właśnie w jeansach bo to towar całoroczny. Kłopot jest z kierownictwem, mnie strasznie irytowało to, że odwalałam czarną robotę ale że nie wchodziłam w tyłek to nie było opcji awansu. Awansują Ci co się podlizują. Zmieniając pracę doszłam do wniosku, że jeśli uda mi się pracować w lepszych godzinach (czyt nie do 22), a z kasą wyjdę podobnie, to jestem w stanie poświęcić te deputaty. Poza tym uważam, że im jesteśmy bliżej 30 lat i nadal nie awansujemy to później szansę na znalezienie czegoś gdzie można posiedzieć do emeryturki się zmniejszają.

Zostaw merytoryczną opinię o VF Polska Distribution Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w VF Polska Distribution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VF Polska Distribution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

VF Polska Distribution Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 22 ocen.

VF Polska Distribution Sp. z o.o.