PPHU KULBAT

Opinie o PPHU KULBAT

xxl 2015-02-01 21:38:15
Omijać szeroooooookim łukiem.
xxx 2015-02-22 20:02:51
Czemu omijac? jest az tak zle?
zainteresowany 2015-03-06 13:43:44
Próbowałem aplikować do tej firmy , dziadostwo po wymianie zdań na temat stanowiska oferowanego otrzymałem odpowidź trzym się .....

takie frajerstwo szkoda słów.
K. 2015-10-13 17:25:49
Socjalu brak, umowa najniższa, płaca z godziny na początek ok 9 zl/godz, wcześniejsze wyjscia gdy nie ma roboty(niepłatne), zaczadzona hala w zime gdy piec nawali, dzwiganie ciężkich elementów, ogólnie trzeba bardzo uwarzać żeby się nie pociąć...ale ludzie w porządku, fajna atmosfera na produkcji, no i czasem na święta życzenia i drobny upominek od szefa.Powodzenia.
hmmm 2016-03-31 14:33:07
wlasciwie to szef nie jest zly dopuki sie mu nie poprzestawia w glowie zeby kogos wykopac bez wzgledu na wszystko... ma swoje widzi mi sie ale na ogol chlop w porzadku... do poki ekipa sie nie zgra wszystko jest ok. natomiast gdy tylko zobaczy ze ekipa sie zgrala tak leca po kolei bez wzglegu na staz pracy... praca przyjemna, placa w terminie od siebie szef potrafi dac sporo jesli widzi ze ktos sie stara... umowa o prace co najwazniejsze. wszyscy mili i przyjemni... gaduly chichotki i milo bylo tam jechac do pracy
hmmm 2016-03-31 14:33:39
perfect 2016-05-20 10:14:14
@hmmm jakoś nie mogę uwierzyć w to, że szef zwalnia ludzi z doświadczeniem i obeznaniem w firmie tylko dlatego, że grupa się nie zgrała czy coś w tym stylu. Wydaje mi się, że ludzie lecą bo się nie sprawdzają nie sprowadzajmy tego do takich niedorzeczności
Zostaw swoją opinię o PPHU KULBAT - Poniatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU KULBAT