Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

Opinie o Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

asterix 2010-04-18 11:26:46
Pracowałem tam 2 lata w Dziale Rozwoju Systemów Informatycznych. Stawka 12zł brutto /1godz. Plusem jest umowa na pracę, minusem czas pracy co dwa tygodnie, na zmiany - pierwsza od 6 -14, a w kolejnych tygodniach od 15 - 23. Typowy przykład orientacji na wynik. Musisz znać solidnie Microsoft Visio i C++ Nadgodziny rozlicznane w formie do odbioru, czyli w praktyce raz siedzisz 10godzin, a w dzien gdy mają je oddać siedzisz 6 godzin zamiast 8.
Pracę, jeśli nie dokończysz, przenosisz do domu. Dobra firma dla osób świeżo po studiach, by odnaleźli się w realiach życia.
antonio 2014-04-24 22:37:40
nie polecam
zax 2014-07-26 14:04:27
Pracowałem tam w IT. Nuda i słaby rozwój. Ciekawsze rzeczy robią firmy dostarczające sprzęt. Kadra IT odpowiada jedynie za utrzymanie tego a jak coś się zaczyna dziać to wzywani są prawdziwi specjaliści.
insider 2015-10-18 17:32:22
To co napisał asterix to kompletne bzdury.
dyjik 2016-06-26 11:37:47
Nawet w IT siedzą takie betony, że głowa mała. Niby młodzi ludzie ale chyba myślą, że nic im się nie zmieni do 67 roku życia.
Zostaw swoją opinię o Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.