Limax

Wolsztyn

Opinie o Limax

tylkoja 2014-02-07 12:57
W firmie Limax zodyn to regularnie spóźniają się z wypłatami i jeszcze powiedzą do tego że problemy z komputerem mieli . No ale bez przesady żeby co miesiąc komp im się psuje :/... Ogólnie praca jest ok . Tylko że z tymi wynagrodzeniami lecą w ( usunięte przez administratora )
marek 2016-04-24 21:43
o jakich kokosach mówisz? tu się produkuje kompost pod pieczarki
były pracownik 2017-06-26 16:17
Zalosna ta firma. Obiecuja owiele więcej niż ci dadza a dostaniesz tyle ile wynosi najnizsza krajowa plus premia i 1800 jest. A obiecuje pomad 2000. Fatalna atmosfera w tej firmie kierownik jak i wiekszosc pracowników non stop oduzona jakimis srodkami psychoaktywnymi. Smrod jak nie wiem a o ubiorze roboczym możesz zapomnieć na dzien dobry... 10 lat trzeba pracowac zeby miec te 2100 podstawowej pensji
Soboty i swieta musisz chodzic do pracy jeszcze do tego niedziele a w innym razie nie dostaniesz premi i pierwszy jestes na wylot od nich... Zalosna firma oszukuja ludzi a gdyby nie urzad pracy to nawet umowy do reki nie dostaniesz tylko kierownik marek odrazu ja zabiera a sam jest tak odurzony ze nie wie co tam robi i co wydaje pracownikom a zeby prosic sie o sprzet do pracy i nie mozna pojsc swobodnie skorzystac z vc to tego.nie ma nigdzie tylko tam
limax to dno 2017-06-28 15:22
Teraz wielce wystawili ogłoszenie ze dadza zarobic 3000 zl brutto przy stawce godzinowej 13 zl brutto to jest zart jakis. Mozecie sobie tylko wyobrazic ile trzeba tam robic. A za ponad 200 godzin dostac 2000 tys zl to.to.nie jest zadna sztuka jeszcze do tego soboty swieta i niedziele trzeba chodzic a jak nie to uprzykza tak zycie ze sam sie zwolnisz predzej niz myslisz. Potwierdzam to co wcześniej byly pracownik wypisal dno i zenada ta firma... Dziekuje Bogu ze juz nie robie z ta banda nacpanych ludzi.
wasyl 2017-06-30 19:39
Ciagle.wystawiaja ogloszenia z zapotrzebowaniem ludzi do pracy jak.nie na zodyn to na wolsztynlecz teraz sie wycwanili i juz.nie pisza ze chodzi o.limax ale.i tak.kazdy wie... Pracownik magazynowy z 2300-2500 brutto przy tym wszystkie dni chodzisz bezwarunkowo inaczej tak.jak wyzej pisza pierwszy wypad robisz. Niech sobie.holendrow wynajma a nie.nas Polakow.osmieszaja razem z tym.smiesznym kierownikem markiem na magazynie w wolsztynie przy ul. ZEROMSKIEGO. Tak jak wyzej opisuja dno ta firma robia w ciula na kazdym kroku nie dbaja nalezycie o zasady bhp i caly czas kierownik jak i wiekszosc pracowników chodzi oduzona. Nie dostaniesz żadnego potrzebnego sprzetu do pracy o wszystko musisz sie prosic i przedewszystkim dowiadywac co i jak Cie zrobia w... Od pracownikow. Juz lepiej robic przy betonach niz tam przynajmniej w betonach Cie szanuja i dosajesz wszystko co sie nalezy a wszystko masz na pismie. Naprawde Bog musi tych nie lubic co tam pracuja bo pracuja za kare
wasyl 2017-06-30 20:10
A jezeli jest tam taki przemial ludzi ze co chwile potrzebuja do pracy to sami możecie stwierdzic ze to wszystko racja co wyzej wypisuja inni i ja. Teraz z zodynia na wolsztyn się oglaszaja dokladnie
Nie poważni oni sa w tej firmie bo szukaja frajerow ktorzy bede im robić wszystkie dni tygodnia za tak.marne grosze a z chwili na chwile potrafia wystawic ogloszenie ze prawie o 1 tys wiecej proponuja
Co pieniadze rosna na drzewach?? Widac ze juz haluny maja dzieki marc arts z wolsztyna na magazynie. Powodzenia z wyborem tej firmy tylko pozniej nie plakac ze jednak ludzie maja racje Ci ktorzy tu pisza
Zostaw swoją opinię o Limax - Wolsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Limax