Abud Sp. z o.o.

Opinie o Abud Sp. z o.o.

Przemysław Nowy wpis

Ja rownież polecam Abud, to jest dobra firma, normalni ludzie u władzy.

Jasny Nowy wpis

Mogę z czystym sumieniem polecić oddział Józefów. Przełożona pomocna, mimo że czasami robi pod górkę. Nigdzie nie ma słodko, ale tu praca mi się podoba.

Góral Nowy wpis

Polecam!

Marketowiec John Nowy wpis

Praca na markecie w Józefowie jest spoko. Pracuję w systemie zmianowym, dzięki czemu mam w miesiącu 15 dni wolnych od pracy!

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w F.H.U. ABUD rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca kat. C?
Kandydat na pracownika

Po rozmowie z ( chyba właścicielem ) , dogadaniu wszystkich szczegółów, dostarczeniem wszelkich dokumentów, dwa dni przed podpisaniem umowy dzwonią i informują że nie są w stanie podpisać umowy. Nie polecam

@Kandydat na pracownika

Dzień dobry, Został Pan zweryfikowany u poprzednich pracodawców. Niestety ma Pan bardzo negatywne opinie.

Szukam

Mieszkam obok jestem klientem. Aktualnie szukam pracy i ciekawi mnie czemu tam niemal ciągle wisi ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika.

Roman

Ciekawy zespół ludzi.

Polecam

Polecam pracę w firmie ABUD.

Sprzedawca

Bardzo się cieszę, że mam przyjemność pracować w firmie Abud.

Łukasz

Praca w przyjaznej atmosferze.

Iwona

Praca w firmie abud to nie praca tylko przyjemność. :-)

Krzysztof

Firma Abud jest organizacją zrzeszającą wokół siebie bardzo ciekawych ludzi, zarówno pracowników jak i kontrahentów.

Pasażer

Pozdrawiam wszystkich Pasażerów, ELO!

Pracownik roku

Polecam i pozdrawiam. :)

Przedstawiciel

Praca jako PH , podstawa + prowizja od sprzedaży, auto służbowe jest ok. Dostęp do bardzo szerokiego asortymentu, jest czym handlować. Bez zbędnych raportów po prostu mam zarabiać dla firmy w zamian dostaję %. Jest ok.

Elżbieta

Pracowałam w firmie Abud i nie mam większych zastrzeżeń. Rodzinna atmosfera.

Polecam

Armando

Polecam firmę, zgrany zespół ludzi.

Nikita

Młodzi i ambitni.

Nikodem

Zrównoważony rozwój, naturalna motywacja to są moje skojarzenia z firmą Abud. Polecam i zapraszam do dołączenia do nas.

Zostaw merytoryczną opinię o Abud Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abud Sp. z o.o.